'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

door
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan een rasechte killer. Werk aan de winkel dus tijdens de wintermercato voor, Dévy Rigaux en co, die wel degelijk op zoek gaan naar vers bloed voor het offensief compartiment. Al zou een spits daarbij niet bovenaan hun verlanglijst staan.

Zelfs indien er een oplossing wordt gevonden voor de overbodige Gustaf Nilsson beschikt Nicky Hayen over voldoende, weliswaar stuk voor stuk jonge, alternatieven diep in de punt. Romeo Vermant en Nicolo Tresoldi lieten allebei al zien wat ze in hun mars hebben, terwijl het ook de bedoeling is om kansen te geven aan Kaye Furo. Het 18-jarig product van eigen kweek gaat weldra zijn laatste contractjaar in.

LEES OOK: Toptransfer Club Brugge rendeert niet: "Geduldig zijn"

Club zoekt geen spits

Om hem langer vast te leggen, en zo uit handen te houden van de vele gegadigden in het buitenland, wil Blauw-Zwart perspectief bieden aan Furo. Daarom is het toptalent in de pikorde nu al over Nilsson gewipt, zoals zondag nog een geïllustreerd werd toen hij en niet de Zweed mocht invallen. Rigaux liet dan ook duidelijk verstaan dat hij in januari niet op zoek zal gaan naar een extra concurrent voor het trio.

"Club heeft van Furo de derde spits gemaakt en denkt dat Nilsson, die daarom moet vertrekken, hem nu kan blokkeren. Het is niet de keuze van Hayen om hem niet te gebruiken. Het contract van Furo, in wie er veel interesse is en die de kat uit de boom kijkt, speelt daar achter de schermen ook in mee", past de strategie om hem kansen te gunnen volgens Valerie Van Avermaet binnen het breder beleid in Brugge.

Flankaanvaller prioriteit

Nu de kern misschien minder breed blijkt dan gedacht beseft men daar niettemin dat extra vuurkracht voorin geen overbodige luxe is. "Een spits halen is niet de bedoeling tijdens de wintermercato, maar ze zijn wel al even op zoek naar een winger", klinkt het nog in Sjotcast, waar PJ Calcoen opmerkt hoe Andreas Skov Olsen destijds nooit echt vervangen werd. Club trok toen vol de kaart van Chemsdine Talbi.

Momenteel oogt de spoeling echter flinterdun op de flanken, waar Christos Tzolis en Carlos Forbs worden uitgeperst als citroenen nu Mamadou Diakhon en Shandre Campbell nog niet klaar blijken voor het grote werk. Eerder moesten zelfs Cisse Sandra en Hugo Vetlesen er al depanneren. Misschien heeft Club wel al spijt dat het Michal Skoras naar AA Gent liet gaan. Hoe dan ook dringt een correctie zich op.

Club heeft het meest nood aan een ...

Meest recent

'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

18
18
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

19
19
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

145
145
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

48
48
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

105
105
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

101
101
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

14
14
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

90
90
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

270
270
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

111
111
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

496
496
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

167
167
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

171
171
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

198
198
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

123
123
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

286
286
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

197
197
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

242
242
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

358
358
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

252
252
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

426
426
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

178
178
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

193
193
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

116
116
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

255
255

Meer sportnieuws