'Overmars versus Bayat: Wils out, De Mil in bij Antwerp?'

door
'Overmars versus Bayat: Wils out, De Mil in bij Antwerp?'

Mehdi Bayat liet hem niet naar Union vertrekken, maar dat Rik De Mil vroeg of laat Charleroi zal inruilen voor een Belgische topclub staat zo goed als vast. Na hun vergaande flirt van afgelopen zomer blijft Antwerp nu dan nog steeds de meest logische piste. Tenzij de belangstelling op de Bosuil intussen bekoeld is wie weet zelfs al op de korte termijn.

Uit wederzijds respect besloot De Mil ondanks een concreet voorstel van de Great Old enkele maanden geleden om Charleroi trouw te blijven, maar sindsdien werden een aantal beloftes niet ingelost. Zo kwamen de Carolo's verzwakt uit de zomermercato, en weigerde Bayat zelfs nog maar rond de tafel te zitten met Union om een eventuele overstap te bespreken.

LEES OOK: Wils geeft dé oorzaak voor zijn 'mislukking' bij Antwerp

Wils out, De Mil in?

Tot ongenoegen van De Mil zelf, die naar eigen zeggen de knop inmiddels wel heeft omgedraaid. De trainer heeft dan ook geen andere keuze: volgens Peter Vanderbempt staan andere clubleiders immers niet te springen om Bayat, wiens broer Mogi als makelaar achter de schermen nog altijd veel invloed heeft in het Belgisch voetbal, tegen de schenen te stampen.

Misschien is het dus geen toeval dat de vermeende interesse van Genk, dat zo allicht wel tevens het vertrouwen in Fink wil bevestigen, stellig wordt ontkend in de Cegeka Arena. De kans dat Club Brugge of Anderlecht eerstdaags komt aankloppen voor De Mil lijkt eveneens gering, en dus is Antwerp haast de enige optie. Te meer nu Stef Wils zijn stoel er wankelt.

Overmars vs. Bayat

Voorlopig krijgt hij naar verluidt nog even de tijd om het tij te keren, maar mits een nederlaag tegen Club Brugge zou het zondag toch wel eens einde verhaal kunnen zijn. Al heeft het stamnummer één er nog volgens Vandenbempt wie weet baat bij om nog even geduld te koesteren. Tenslotte sluit hij niet uit dat hij De Mil zélf aan de kant wordt geschoven in Charleroi.

Met een schamele nul op 12 laten de resultaten daar namelijk evenzeer te wensen over, merkt de commentator op in Het Nieuwsblad. Al bewees Marc Overmars dus reeds dat hij zowat als enige niet op zijn hoede is voor een confrontatie met de Bayats. Bovendien kan De Mil volgens Vandenbempt al "voor een minimaal bedrag meteen vertrekken". Wordt vervolgd.

RAFC moet doorduwen voor De Mil

Meest recent

‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

4
4
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

62
62
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

42
42
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

102
102
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

236
236
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

97
97
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

266
266
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

98
98
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

159
159
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

136
136
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

234
234
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

558
558
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

137
137
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

250
250
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

63
63
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

207
207
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

97
97
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

153
153
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

324
324
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

290
290
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

148
148
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

334
334
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

250
250
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

256
256
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

947
947

Meer sportnieuws