'D-Day bij Antwerp: opvolger Wils al in de wachtkamer?'

door
'D-Day bij Antwerp: opvolger Wils al in de wachtkamer?'

Het zijn woelige tijden bij Antwerp, waar Stef Wils na een ondermaatse 2 op 18 steeds meer in vieze papieren zit. Uitgerekend nu staat op de Bosuil de immer beladen clash met Club Brugge op het programma. Mits een nederlaag dreigt de trainer stilaan toch het gelag te zullen betalen.

Voorlopig mag Wils naar verluidt weliswaar nog op zijn beide oren slapen, want een ontslag zou ondanks de tegenvallende resultaten momenteel niet aan de orde zijn. Hoewel ze er zelf meer van hadden verwacht zouden zijn bazen rekening houden met de moeilijke omstandigheden voor de onervaren trainer. Al is diens krediet uiteraard ook niet oneindig.

LEES OOK: Wils geeft dé oorzaak voor zijn 'mislukking' bij Antwerp

Wils op de wip

Alsmaar meer wordt dan ook de vraag gesteld hoelang Paul Gheysens, Marc Overmars en Sven Jaecques hun geduld nog op de proef zal worden gesteld. Gazet van Antwerpen bevestigt nog eens dat zij niet de intentie hebben om Wils op de korte termijn al aan de kant te schuiven, al kan de huidige situatie natuurlijk wel niet nog veel langer blijven duren.

"Wils nog één of meerdere matchen gunnen vinden wij alvast legitiem. Als beginnend hoofdtrainer moet hij ook kunnen groeien in zijn rol. Al wachten hem weer pittige affiches, met Club Brugge thuis en STVV uit, en weet hij dat hij punten moet pakken, wil hij over een dikke maand nog voor een volle Tribune 2 staan", wordt de druk gevoelig opgevoerd.

Haroun aan zet?

De spanning stijgt dus in Deurne-Noord, waar de komst van de Brugse aartsrivaal een sleutelmoment wordt voor Wils wil hij zijn vel nog redden. Het stamnummer één lijkt alvast rekening te houden met dat scenario, want nog volgens de krant werd achter de schermen Faris Haroun al gepolst of hij het zou zien zitten om al dan niet tijdelijk over te nemen.

De rechterhand van Wils zou evenwel geen zin hebben in de job van T1, wat niet per se betekent dat Wils stevig in het zadel zit. "Het is niet omdat de betaalbare en bereidwillige toptrainers dun gezaaid zijn – dat is in de zomer al gebleken – dat ze het bij Antwerp op hun beloop gaan/mogen laten. Zo plezant zijn de Relegation play-offs nu ook weer niet.'

Haroun zou een geschikte vervanger zijn voor Wils

Meest recent

Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

61
61
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

138
138
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

77
77
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

67
67
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

144
144
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

295
295
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

126
126
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

307
307
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

110
110
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

168
168
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

155
155
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

241
241
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

612
612
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

149
149
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

262
262
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

66
66
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

222
222
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

106
106
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

159
159
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

336
336
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

297
297
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

153
153
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

352
352
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

256
256
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

267
267

Meer sportnieuws