Fink enthousiast: "Dat is een luxeprobleem voor Genk"

door
Fink enthousiast:

Bij KRC Genk was er de afgelopen weken veel te doen over Thorsten Fink, maar na een zes op zes willen ze daar tegen Cercle Brugge een negen op negen van maken. De Duitse coach gaf wat meer uitleg over enkele hete hangijzers in de spelerskern.

LEES OOK: 'Genk verliest man in vorm maar krijgt ook goed nieuws'

Genk wil de scalp van Cercle Brugge

"We hebben samengezeten tijdens de interlandbreak om aan te halen wat goed was en wat beter kan. Het was goed om de match voor de break te winnen. Ik voel een goede vibe in de groep en elke overwinning is nu belangrijk”, zei Fink.

Cercle Brugge is een taaie tegenstander. “Ik kijk alvast uit naar zondag. We kennen de manier van spelen van Cercle Brugge. Het is een coach die heeft geleerd van Rangnick, waardoor ze een Red Bull-visie hebben bij Cercle Brugge. Ze zetten hoog druk en spelen snel voorwaarts. Daardoor kan er mogelijk wel ruimte komen voor ons."

De kern bij Genk wordt weer wat breder. ““Het is alvast positief dat Sor en Heymans weer fit zijn, wat ons meer opties geeft. Enkel Lawal en El Ouahdi zijn nog out. Ito is ook buiten strijd.”

Lof voor Heynen

"Yira en Daan zijn belangrijke spelers en dat gaat ons als ploeg veel helpen. Daan zal zeker nog niet starten, maar hij kan gerust invallen. De interlandbreak heeft er ook voor gezorgd dat bepaalde spelers konden rusten, zoals Heynen. Dat deed hem goed. Ik ben heel tevreden over zijn seizoen tot dusver. Hij is zeer stabiel."

En dan was er de vraag of Ito en Steuckers geen probleemsituatie bezorgen, want beiden spelen het best via rechts. “We hebben veel matchen en Ito en Steuckers spelen inderdaad het best op rechts. Dat zijn positieve problemen, wat goed is voor mij (lacht). Soms moet je spelers laten rusten, maar nu Ito out is, zal Steuckers op rechts spelen.”

Wie is de beste optie op rechts?

Meest recent

Zulte Waregem ruikt jackpot: goudhaantje bestormt JPL

Zulte Waregem werd vorig seizoen kampioen in de Challenger Pro League en promoveerde naar de Jupiler ...

35
35
Verrassende Club Brugge-speler krijgt volle laag na OHL

Club Brugge won met het kleinste verschil van Oud-Heverlee Leuven. Blauw-Zwart staat voor een ...

107
107
Pocognoli meteen in oog van de storm: clash met ster

Sebastien Pocognoli maakte de overstap van Union SG naar AS Monaco. Bij de Brusselse club maakte de ...

53
53
Vrancken waarschuwt Anderlecht: “Als we dat doen…”

STVV maakt zich op voor het topduel tegen RSC Anderlecht. Dat is de nummer vijf tegen de nummer ...

85
85
'Donderklap in Brugge: Simeone’s plan slaat in als bom'

Simeone’s schokplan krijgt plots vorm in Brugge. Atlético stuurde scouts naar ...

247
247
Fredberg verrast iedereen: Anderlecht krijgt onverwacht cadeau

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen STVV. De Brusselaars staan dus voor een zware ...

287
287
Club Brugge tussen hoop en vrees: pandoering of stunt?

Club Brugge moet woensdag aan de bak tegen Bayern München. Dat lijkt op papier een onhaalbare ...

170
170
Vandaag Inside schokt Nederland: 'Feest of pure schaamte?'

De populaire – maar omstreden – talkshow Vandaag Inside heeft donderdagavond opnieuw de ...

41
41
Fink enthousiast: "Dat is een luxeprobleem voor Genk"

Bij KRC Genk was er de afgelopen weken veel te doen over Thorsten Fink, maar na een zes op zes ...

108
108
'De Cuyper ontploft: Brighton in alarmfase rood'

Van basisspeler in augustus naar drie keer invaller: De Cuyper staat op scherp. Brighton houdt ...

317
317
Hasi hakt zware knoop door bij Anderlecht: wie sneuvelt?

RSC Anderlecht moet aan de bak tegen STVV. Besnik Hasi heeft stilaan de nodige weelde, want iedereen ...

236
236
Hayen 'woedend' na flauwe zege: probleem bij Club?

Club Brugge won gevleid met 0-1 op het veld van OH Leuven. Blauw-Zwart blijft al te vaak matig voor ...

329
329
Waanzinnig duel Messi-Dreyer kent straffe winnaar

Afgelopen nacht werd in de Major League Soccer de laatste speeldag van de reguliere competities ...

51
51
JPL-team ‘baalt’: "Arnautovic wilde nog niet komen"

De Jupiler Pro League heeft de afgelopen jaren heel wat grote namen gehad. Sommigen waren op retour, ...

95
95
Goudmijn van RSCA, Club en Genk: “Gaat topcarrière tegemoet"

In België wordt alle jaren gezegd dat de competitie verzwakt is, wat natuurlijk clichés ...

226
226
'Anderlecht en Genk strijden om Braziliaanse parel'

De transfermarkt mag dan wel momenteel gesloten zijn, maar de zoektocht naar vers talent stopt ...

128
128
Geweldig debuut voor Hubert: "Ik ben fier"

Er was de voorbije dagen heel wat verbazing over de aanstelling van David Hubert bij Union. De ...

86
86
Maarten Martens dompelt Ajax helemaal in crisis

Het lijkt stilaan helemaal crisis bij Ajax. De Amsterdammers leden zaterdagavond ook hun eerste ...

126
126
Tzolis geeft opvallende reden voor moeizame match Club

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht in de Jupiler Pro League, maar dat kostte wel de ...

271
271
Hubert bewijst zich meteen: Union wint fel duel met Zebra’s

David Hubert heeft zijn debuut als hoofdcoach van Union Saint-Gilloise niet gemist. De kersverse T1 ...

65
65
TD Napoli komt met update over terugkeer Lukaku

Het loopt de laatste weken even wat minder bij Napoli. De Italiaanse titelverdediger kijkt aan tegen ...

104
104
Fraaie remontada van KVK in CPL, Futures vechten knap terug

Wat een comeback van KV Kortrijk! De Kerels leken zaterdagavond in de Ghelamco Arena op weg naar een ...

142
142
Jackers doorbreekt eindelijk de stilte na reeks foutjes

Club Brugge heeft zaterdag drie zakelijke punten gepakt aan Den Dreef. Het klopte OH Leuven met 0-1 ...

169
169
'Standard én Wilmots moeten zware straffen vrezen'

De elfde speeldag van de Jupiler Pro League krijgt maandagnamiddag nog een onverwachte afsluiter. ...

300
300
Opluchting bij Hayen, maar domper dreigt voor Bayern

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen aan Den Dreef. Het pakte de drie punten tegen ...

472
472

Meer sportnieuws