Cristiano Ronaldo verwacht nog niet zeker te zijn van deelname aan het
WK 2014 in Brazilië. Desondanks zorgde hij er persoonlijk voor dat Portugal dinsdag een goede uitgangspositie heeft in en tegen Zweden. Ronaldo nam vrijdagavond het enige doelpunt voor zijn rekening tegen het team van Zlatan Ibrahimovic.
De sterspeler van Real Madrid kwam tien minuten voor tijd tot scoren. "Het doelpunt was heel belangrijk want het gaf ons de overwinning", zo citeerde het
ANP Ronaldo na afloop van de play-off-wedstrijd. "We hadden meer doelpunten kunnen maken, een of twee meer. Maar de zege geeft wel veel vertrouwen voor het tweede duel. Maar we zijn er nog niet."
Paulo Bento, bondscoach van Portugal, sluit zich aan bij de woorden van de voorhoedespeler. "We hebben een belangrijke stap gezet, maar het WK is nog niet zeker."