Vrijdagmiddag zijn de kandidaten bekend gemaakt die een nationaal sporttrofee in huis kunnen halen. Wat het voetbal betreft, kunnen de Rode Duivels de ploeg van het jaar worden, terwijl Marc Wilmots of Francky Dury coach van het jaar kunnen worden.
De Rode Duivels hebben hun nominatie verdiend aan de ijzersterke prestatie die ze gerealiseerd hebben om de kwalificatie voor het Wereldkampioenschap in Brazilië af te dwingen. In hun categorie krijgen ze de concurrentie van de nationale mannenploeg hockey en de nationale vrouwenploeg volleybal.
Voor de trofee van coach van het jaar zijn zowel Marc Wilmots en Francky Dury geselecteerd. De derde genomineerde is Gert Vande Broek, de selectieheer van de nationale vrouwenploeg volleybal. Op 22 december weten we wie met de trofee naar huis mag.
LEES OOK:
'Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws na brand'