De Condé haalt uit: "Meest extreme verhaal ooit"

door
De Condé haalt uit:

KRC Genk kende een zeer goede zomermercato. De ploeg lijkt versterkt te zijn en financieel maakten de Limburgers ook een forse winst. Eén dossier was wel heel vreemd, dat laat Head of Football Dimitri De Condé weten via de clubmedia. Hij trekt van leer.

LEES OOK: KRC Genk speurt rond: De Condé zoekt witte merel

Transferdossier Oh

Hyeon-gyu Oh leek plots voor 27 miljoen euro op weg naar VfB Stuttgart. Tussen de clubs was er een akkoord en de Zuid-Koreaanse aanvaller ging naar Duitsland voor medische testen. Daar gingen ze plots een medisch dossier van vele jaren geleden bovenhalen. Maar dat was natuurlijk een drogreden om plots véél minder te willen betalen. Genk trok er nadien de stekker uit.

"Dit was het meest extreme verhaal uit mijn tien jaar in deze job", opent De Condé via de clubkanalen. "Er was heel veel druk vanuit Stuttgart, bedragen die meteen naar een recordsom voor Genk gingen, de vraag op wedstrijddag om Oh niet meer te laten spelen tegen Zulte Waregem... Dat gaf enorm veel stress."

Genk niet tevreden

"De ochtend nadien kreeg ik vanuit Duitsland een bericht dat Stuttgart meedeelde dat het bedrag voor Oh wel een stuk lager lag. Ik heb dan zwart op wit de afspraken tussen de twee clubs doorgestuurd. Dat voelde dus allemaal heel vreemd aan", gaat De Condé verder.

"Dan kwam daar dan ook nog eens dat medisch verhaal bij. Ik had daar een heel raar gevoel bij en ik niet alleen. Ik heb mijn collega in Duitsland ook laten weten dat de manier van handelen en communiceren niet professioneel was. Maar goed, ik ben vooral blij dat Oh hier is", aldus De Condé.

KRC Genk heeft zo weer een stevige aanval, met veel weelde. Naast Oh heeft Thorsten Fink ook de beschikking over aanwinsten Jusef Erabi en Aaron Bibout, plus toptalent Ruben Mirisola.

Zal Oh ooit 27 miljoen opleveren?

Meest recent

Garcia spreekt zich uit over WK-kansen van Witsel

Bij de Rode Duivels gaat Rudi Garcia de komende maanden knopen moeten doorhakken. Hij kan wellicht ...

2
2
Losada heeft na lang zoeken eindelijk club beet

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

1
1
KRC Genk speurt rond: De Condé zoekt witte merel

KRC Genk heeft middelen, maar het kan zeker geen gekke dingen doen in januari. De Limburgers zullen ...

20
20
'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

155
155
'Transferfiasco Anderlecht, januari-exit in de maak'

RSC Anderlecht is van plan om zich tijdens de zomermercato te versterken met enkele gerichte ...

112
112
'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

De zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink nadert zijn ontknoping bij KRC Genk. Zo zou Racing ...

610
610
UECL: Verrassingen op slotspeeldag, ontdek eindstand League Phase

Donderdagavond werd de laatste speeldag van de League Phase in de Conference League afgewerkt. Die ...

112
112
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

156
156
Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

327
327
Napoli wipt Milan, uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

68
68
"Het is gewoon té veel" - clubleiding Genk op plaats gezet

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

581
581
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

392
392
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

557
557
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

504
504
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

263
263
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1273
1273
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

369
369
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

392
392
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

155
155
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

325
325
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

201
201
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

84
84
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

89
89
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

859
859
AA Gent heeft beet: toptalent tekent tot medio 2029

Alsmaar meer Belgische clubs trekken tegenwoordig de kaart van de jeugd. Zo ook AA Gent, waar er een ...

166
166

Meer sportnieuws