Het scheelde niet veel of Andy Najar speelde niet bij RSC
Anderlecht. De Hondurese flankspeler werd immers eerst geprezen bij FC Twente, maar het was uiteindelijk de Belgische landskampioen die hem kon overnemen van DC United.
"Ik woon nu al enkele jaren in Los Angeles en het is daar dat ik Najar heb opgemerkt," laat Serge Trimpont, de voormalige makelaar van onder andere Aruna Dindane, aan
La Meuse weten. "Ik heb hem aangeraden bij FC Twente, want voor mij had hij het ideale profiel voor het Nederlandse kampioenschap. Ik was dan ook verbaasd om hem bij Anderlecht te zien. Daar is zijn grootste concurrent Massimo Bruno, die ongeveer dezelfde stijl heeft, maar ik denk dat hij beter dan hem kan worden."
"Sinds hij in 2010 vanuit de jeugdacademie van DC United op zeventienjarige leeftijd in de eerste ploeg kwam, was hij de rijzende ster van de MLS. Hij werd dan ook verkozen tot Jongere van het Jaar. Hij kreeg enorm veel belangstelling van de media, want hij was het symbool van de nieuwe Latijnse generatie. Hij was een echte sensatie."
LEES OOK:
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'