'Verrassende transfers voor Faes en Idumbo'

door
'Verrassende transfers voor Faes en Idumbo'

In de meeste landen sluit de transfermarkt op 1 september, wat betekent dat er nog maar enkele dagen resten om de laatste transfers te regelen. Verschillende Belgen staan nog op het punt om van club te wisselen, met daarbij enkele verrassingen.

LEES OOK: Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Verrassende bestemming Faes

Dat Wout Faes deze zomer vertrekt bij Leicester City, is op zich geen verrassing. De Foxes zakten vorig seizoen weer uit de Premier League en de verdediger ligt slecht bij de achterban. Als Rode Duivel aast hij bovendien op een stek op het hoogste niveau.

Nu wacht er hem mogelijk wel een onverwachte bestemming. Sky Sports weet immers dat Wolfsburg de gesprekken aangeknoopt heeft om Faes binnen te halen. De 27-jarige zou er onder meer het vertrek van Sebastiaan Bornauw moeten opvangen. Er zouden wel ook nog twee andere clubs in de running zijn om zijn handtekening.

Idumbo verbaast met transfer

Wie ook nog op het punt staat om te verkassen, is Stanis Idumbo. Het 20-jarige toptalent is sinds anderhalf jaar aan de slag bij Sevilla, dat hem destijds voor een peulenschil wegkaapte bij Ajax. Hij debuteerde er in La Liga en scoorde al tegen Barcelona.

Dit seizoen begon Idumbo ook als titularis, maar een blessure gooide roet in het eten. Nu staat hij voor een plotse transfer. Fabrizio Romano meldt immers dat AS Monaco hem binnenhaalt. Ze bereikten al een akkoord omtrent een definitieve overgang. Idumbo zou donderdag al afreizen naar het Prinsdom voor zijn medische keuring.

Zou Wolfsburg een goede stap zijn voor Faes?

Meest recent

Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

39
39
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

27
27
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

127
127
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

62
62
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

408
408
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

281
281
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

85
85
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

395
395
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

420
420
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

698
698
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

139
139
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

103
103
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

127
127
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

160
160
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

191
191
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

73
73
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

238
238
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

88
88
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

101
101
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

543
543
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

467
467
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

930
930
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

374
374
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

47
47
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

497
497

Meer sportnieuws