'Club Brugge maakt keuze en legt 10 miljoen neer'

door
'Club Brugge maakt keuze en legt 10 miljoen neer'

Club Brugge had de voorbije dagen nog één grote prioriteit op de transfermarkt: het vinden van een extra flankaanvaller. Daarvoor tastte de bekerwinnaar verschillende pistes af en dus draaide de geruchtenmolen op volle toeren.

Drie opties leken er op tafel te liggen in het Jan Breydelstadion: Samuel Edozie, Mamadou Diakhon en Hugo Camberos. Die eerste leek de veiligste keuze, want hij bewees bij Anderlecht al een meerwaarde te kunnen brengen in de Jupiler Pro League.

LEES OOK: 'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club kiest voor Diakhon

Alleen liepen de onderhandelingen met Southampton moeizaam en daardoor groeiden de kansen van Diakhon en Camberos. Uiteindelijk lijkt de keuze nu op die eerste gevallen te zijn. Sacha Tavolieri meldt dat de transfer zo goed als in kannen en kruiken is.

Club zou namelijk een akkoord bereikt hebben met Stade Reims over de transfer van Diakhon. Het zou inclusief bonussen uiteindelijk maar liefst 10 miljoen euro op tafel leggen voor de 19-jarige Franse jeugdinternational.

10 miljoen voor Frans talent

Diakhon zou zondag al in West-Vlaanderen verwacht worden voor zijn medische keuring, waarna hij zijn handtekening kan zetten onder een contract voor vier seizoenen. Daarmee heeft Club dus zijn zesde transfer van de zomer beet.

Diakhon speelde tot dusver zijn hele carrière in Reims, waar hij ondanks zijn jonge leeftijd al 51 keer mocht opdraven in de hoofdmacht. Daarin scoorde hij zes keer en gaf hij twee assists. Door de degradatie van Reims uit de Ligue 1 rook Club echter zijn kans om hem weg te lokken.

Goede keuze van Club Brugge?

Meest recent

Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

1
1
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

63
63
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

8
8
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

42
42
Franky Van der Elst diep geraakt bij warm eerbetoon

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

49
49
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

99
99
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

111
111
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

102
102
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

62
62
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

50
50
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

100
100
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

71
71
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

324
324
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

332
332
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

292
292
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

23
23
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

104
104
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

227
227
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

107
107
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

74
74
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

255
255
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

374
374
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

91
91
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

331
331
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

305
305

Meer sportnieuws