'Done deal: AA Gent zet miscast bij grof huisvuil'

door
'Done deal: AA Gent zet miscast bij grof huisvuil'

Met een drie op negen verloopt de start van het seizoen niet helemaal naar wens, al had AA Gent daar vast rekening mee gehouden. Onder impuls van Ivan Leko is het namelijk nog maar het begin van een nieuw tijdperk in de Planet Group Arena, waar Sam Baro komaf wil maken met de fouten uit het verleden.

Zo kondigde de eigenaar na de rampzalige play-offs een grote kuis aan in de kleedkamer, waar hij met de grove borstel tekeer wilde gaan. Geen loze woorden, zo bleek intussen, want terwijl Archie Brown en Tsuyoshi Watanabe de kassa lieten rinkelen werd voor tal van overbodige pionnen een oplossing gevonden. 

LEES OOK: 'Club Brugge sputtert: ingreep Leko doet bestuur steigeren'

Gent dumpt Gambor

Denk maar aan Noah Fadiga, Nurio Furtona, Pieter Gerkens en Daisuke Yokota. Dat laatste trio zocht wel slechts tijdelijk andere oorden op, een voorbeeld dat nu wordt gevolgd door Hugo Gambor. Volgens transfergoeroe Sacha Tavolieri staan de Buffalo's immers op het punt om hem te verhuren aan Kasimpasa.

Hoewel er nog rond de tafel moet worden gezeten om de laatste details af te handelen zou er op clubniveau zelfs al een akkoord in de maak zijn omtrent de 22-jarige verdediger,  die ondanks de vrij dunne spoeling achterin niet in Leko zijn plannen past. Dat wordt ondertussen tevens bevestigd door Het Nieuwsblad.

Miscast van formaat

"Gambor is op weg naar Turkije", aldus de krant, volgens wie er ook sprake is van een aankoopoptie in de deal. De drievoudig international van Centraal-Afrika werd anderhalf jaar geleden voor ruim een half miljoen weggeplukt bij Dunkerque, maar wist in zijn 31 optredens voor de Buffalo's zelden te overtuigen.

Gambor verdient nog een kans

Meest recent

KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

0
0
Finale Croky Cup: belangrijke wijziging op politieverzoek

Op donderdag 14 mei vindt in het Koning Boudewijn-stadion de finale van de Croky Cup. Dat wordt dit ...

21
21
Laatste tickets Play-Off I: Vandenbempt kijkt in glazen bol

Komend weekend valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Tijdens die ...

100
100
'Deal van 160 miljoen: Florentino Pérez doet Kompany beven'

Bayern München is bezig aan een grandioos seizoen. Die dominantie wil de Duitse supermacht in ...

62
62
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

48
48
'Club Brugge sputtert: ingreep Leko doet bestuur steigeren'

Club Brugge heeft zaterdagavond de volle buit gepakt op het veld van KVC Westerlo: 1-2. Maar op ...

285
285
De Bruyne nú al cruciaal: Napoli-maats door dolle heen

In amper zijn tweede optreden na zijn zware blessure, heeft Kevin De Bruyne meteen zijn stempel ...

51
51
Biertje in hand, tranen in ogen: RSCA-geste ontroert Raman

KV Mechelen schreef zondagavond geschiedenis door zich voor de eerste keer ooit te plaatsen voor de ...

271
271
'Standard grijpt in: transfervizier op JPL-uitblinker'

Behoudens een onwaarschijnlijk mirakel, zal Standard dit seizoen geen Champions' Play-Offs spelen. ...

157
157
Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

282
282
Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft een mooie week achter de rug. De Limburgers wonnen in de Europa League van SC ...

392
392
Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

RSC Anderlecht is er zondag dan toch niet in geslaagd om zich mathematisch te verzekeren van zijn ...

249
249
Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Deze week worden de tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Bayern ...

207
207
Nieuw goudklompje bij Genk: El Ouahdi zwaait met lof

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

291
291
WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

370
370
Club Brugge blundert zwaar: groot drama rond Vanaken

Club Brugge pakte in Westerlo de drie punten, maar schrok zich vooral een hoedje toen Hans Vanaken ...

356
356
Race om Play-Off I: dit scenario heeft elke kandidaat nodig

Naar jaarlijkse gewoonte belooft de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro ...

311
311
Taravel reageert na domme rode kaart Bertaccini

Anderlecht heeft zondagavond de kans laten liggen om al zekerheid te verkrijgen over deelname aan de ...

471
471
'Genk op stelten: Real Madrid dropt 50 miljoen'

KRC Genk zal volgende week alles uit de kast moeten halen om de top zes nog binnen te dringen. Het ...

644
644
Cercle in play-downs: Van der Bruggen trekt harde conclusie

Na FCV Dender is nu ook Cercle Brugge helemaal zeker dat het straks in de Relegation Play-Off aan de ...

248
248
AC Milan laat unieke kans liggen in titelstrijd

De Italiaanse titelstrijd had dit weekend een volledig nieuw elan kunnen krijgen. Leider Inter had ...

47
47
'WK-finale' op slotspeeldag: "Een slopend seizoen"

De slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League belooft volgende week nog ...

72
72
Anderlecht in zak en as: "Verdienen niet te verliezen"

Anderlecht zal op de laatste speeldag van de reguliere competitie zijn ticket voor de Champions' ...

349
349
Oosting is zeer streng voor Antwerp-schlemiel

Voor Antwerp was de top zes al buiten bereik en dus moet het zich zien klaar te stomen voor de ...

171
171
Emotionele Vanderbiest: "Derde mooiste dag van mijn leven"

De voorbije jaren greep KV Mechelen meermaals op de valreep nog naast deelname aan de Champions' ...

99
99

Meer sportnieuws