Leven na Club: Jashari verbluft iedereen bij AC Milan

door
Leven na Club: Jashari verbluft iedereen bij AC Milan

De transfersoap van Ardon Jashari was er één om in te kaderen, maar de middenvelder kreeg uiteindelijk wel zijn zin. De Zwitserse middenvelder ging voor 36 miljoen euro plus 2 miljoen euro aan bonussen van Club Brugge naar AC Milan. Daar verbaasde hij meteen vriend en vijand.

Jashari werd de duurste uitgaande transfer ooit in België. Club Brugge haalde dan ook het onderste uit de kan bij AC Milan en dat viel niet altijd in goede aarde. Jashari stuurde een paar keer zijn kat en ook de Rossoneri dreigden de stekker eruit te trekken, maar eind goed al goed.

LEES OOK: 'El Khannouss geeft jawoord aan verrassende club'

Monden vallen open

Jashari werd voorgesteld bij AC Milan en zal het rugnummer 30 dragen, een ode aan Lionel Messi (de Argentijn begon met dat rugnummer bij FC Barcelona en PSG, red.). In een vriendschappelijke pot tegen Leeds United mocht de Zwitserse international meteen zijn debuut maken.

En Jashari liet meteen monden openvallen. Jashari stond naast idool Modric en de tandem liep al gesmeerd, dat zag ook coach Massimiliano Allegri. “Ik ben verbaasd hoe hij presteerde. Hij werkte tot nu toe bijna altijd alleen, met nauwelijks trainingen met de bal”, citeert Het Laatste Nieuws.

Ervaring naast Jashari

Met Modric naast hem op het middenveld kijkt Jashari uiteraard zijn ogen uit. De Kroaat was één van de beste middenvelder ter wereld bij Real Madrid en heeft een CV om u tegen te zeggen. “Het zijn allebei geweldige spelers die intelligentie tonen, maar ook nederig zijn”, aldus Allegri.

🔥 Wat iedereen nu leest

'Kompany in shock: monstertransfer Kane in de maak'
'Kompany in shock: monstertransfer Kane in de maak'
'Man van 80 miljoen lost spitsprobleem Club Brugge op'
'Man van 80 miljoen lost spitsprobleem Club Brugge op'

Ardon Jashari wordt een groot succes bij AC Milan...

Meest recent

Rollercoaster bij AA Gent: "Liefde op eerste zicht"

KAA Gent is er zaterdagavond niet in geslaagd om zijn eerste punten van het seizoen in een ...

11
11
"Tijdloze klasse" - Masterclass De Bruyne gaat over Italiaanse tongen

Binnen een tweetal weken trekt de Serie A zich weer op gang en daarbij is het uiteraard reikhalzend ...

57
57
'City houdt hart vast: Rodri twijfelt plots aan toekomst'

Manchester City FC begint komend seizoen aan een nieuw hoofdstuk met heel wat verse krachten in de ...

241
241
Vandenbroeck ziet hierdoor weer "het grote Anderlecht"

Zulte Waregem staat voor een zware taak. Ze moeten aan de slag op het veld van RSC Anderlecht. ...

114
114
Anderlecht rekent zich rijk: eindelijk opvolger voor Dreyer

RSC Anderlecht stelde Adriano Bertaccini voor. Een transfer van 5,3 miljoen euro inclusief bonussen. ...

311
311
TRANSFERUURTJE: 'Edozie terug JPL, knaltransfer Grealish'

De zomerse transferperiode is aan zijn laatste maand begonnen, maar er staat nog heel wat te ...

412
412
'Club Brugge zet mercato op stelten met driedubbele slag'

Club Brugge wil nog flink toeslaan op de zomermercato. Blauw-Zwart werd al met een resem spelers in ...

907
907
Leven na Club: Jashari verbluft iedereen bij AC Milan

De transfersoap van Ardon Jashari was er één om in te kaderen, maar de middenvelder ...

244
244
Genk houdt adem in: verrassend vertrek op til?

KRC Genk heeft met Hyeon-gyu Oh de opvolger van topschutter Tolu Arokodare al binnen de rangen. De ...

516
516
Bloedmooie Italiaanse 'Filip Joos' betovert Erik Ten Hag

Een oefenwedstrijd op Stamford Bridge kreeg onverwacht extra aandacht door een opvallende gast aan ...

172
172
Benito Raman flirt na glansrol met lucratieve transfer

Verliest KV Mechelen Benito Raman deze zomertransferperiode nog? De aanvaller was tegen Westerlo nog ...

282
282
Union SG flikt het weer: ‘Nieuwe Promise David op komst’

Union SG heeft een bekend transferbeleid: jonge onbekende spelers voor een prikje binnenhalen om die ...

112
112
‘Club Brugge verbaast met bod op groeibriljant'

Club Brugge is nog niet klaar op de zomermercato. Blauw-Zwart moest al afscheid nemen van ...

370
370
Opvolger Nicky Hayen nu al bekend bij Club Brugge?

Bij Club Brugge is Nicky Hayen aan zijn tweede volledige seizoen bezig. Blauw-Zwart weet dat de ...

668
668
Miljoenenregen op komst voor Club, Genk en RSCA

In de Challenger Pro League beginnen ze er dit weekend opnieuw aan. Jong AA Gent is een extra ...

726
726
'Johan Derksen gaat helemaal los op nieuwe VI-ster'

Johan Derksen die fan is van iemand? Het gebeurt niet al te vaak. De 'bromsnor' van Vandaag Inside ...

64
64
Onbegrip bij AA Gent: "Dit mag nooit gebeuren"

Een mislukte start voor AA Gent. Dat kunnen we stellen na een 3 op 9, Union SG stoomt door met 7 ...

210
210
Marc Coucke krijgt heel dwingend advies: "Doe het nu"

Marc Coucke heeft er al een uiterst drukke zomer opzitten, dat kunnen we alvast afleiden uit de vele ...

385
385
Nieuwe ster in Lotto Park? Hasi windt er geen doekjes om

Besnik Hasi is een coach die jonge gasten durft brengen. Dat deed hij in het verleden al bij RSC ...

478
478
'Groot geheim familie Pfaff brutaal op straat gegooid'

Jean-Marie Pfaff is een van de grootste namen uit het Belgische voetbal. Als doelman speelde hij op ...

391
391
STVV weet niet wat het ziet: aanwinst verrast Vrancken

STVV won met 2-0 van FCV Dender en telt zeven punten. Een zeer goede start voor de Kanaries. Trainer ...

103
103
Transferdreiging geweken: Hayen kan lachen

Club Brugge won met 2-0 van Cercle Brugge. Blauw-Zwart blijft ook dit seizoen teren op zijn ervaren ...

877
877
Sterkhouder Westerlo naar de uitgang: "Er speelt wel iets"

Westerlo is met een 3 op 9 wisselvallig aan het seizoen begonnen. De Kemphanen verloren met 0-1 van ...

89
89
Anderlecht-droom voor Mertens? Dit is wat nu speelt

Dries Mertens leek vorig seizoen afscheid te nemen als profvoetballer bij Galatasaray, maar een ...

624
624
Woede over DAZN-beelden bij CPL-duels

Zorgen voor DAZN. De start van het nieuwe seizoen verloopt niet rimpelloos en dat is niet naar de ...

716
716

Meer sportnieuws