Genk houdt adem in: verrassend vertrek op til?

door
Genk houdt adem in: verrassend vertrek op til?

KRC Genk heeft met Hyeon-gyu Oh de opvolger van topschutter Tolu Arokodare al binnen de rangen. De Zuid-Koreaan bewees vorig seizoen zijn waarde al als supersub en dit seizoen moet hij de aanvalsleider van Thorsten Fink worden. Er loeren echter kapers op de kust.

Oh scoorde meteen op de openingsspeeldag tegen Club Brugge en ook tegen Royal Antwerp FC was hij trefzeker. De Zuid-Koreaan wil dit seizoen hoge ogen gooien al staat de spits ook op verschillende verlanglijstjes. Onder meer Feyenoord wordt nadrukkelijk genoemd.

LEES OOK: Fink deelt vurige waarschuwing uit voor clash met Standard

Lastige periode Oh

Oh moest vorig seizoen genoegen nemen met een reserverol achter Tolu. “Maar het was best lastig voor me, want je wil spelen. Uiteindelijk heb ik toen geaccepteerd dat ik de tweede man achter Tolu was en wachtte ik op mijn kans. De coach verzekerde me dat mijn moment dit seizoen ging komen en vroeg me om te blijven.”

De goaltjesdief wil dan ook minstens even goed doen als zijn voorganger. “Tolu werd topschutter met 21 goals, dat wil ik minstens evenaren. Al denk ik dat meer ook mogelijk is. Per wedstrijd krijg ik doorgaans twee of drie grote kansen. Als ik dan elke match één of twee keer scoor, kan het lukken”, citeerde Het Laatste Nieuws.

Genk houdt hart vast 

Oh was ook open over de interesse van Feyenoord. “Feyenoord is een heel goede club. Ik ben er ook een paar keer geweest en vind Rotterdam geweldig, maar ik houd van Genk en het leven hier. De coach, staf en spelers kennen elkaar goed. Zij weten hoe ik speel, dat maakt het makkelijker en beter met het oog op het WK van volgende zomer. Daar wil ik absoluut zijn.”

🔥 Wat iedereen nu leest

Maandenlang geheim: Lies Vandenberghe doorbreekt stilte
Maandenlang geheim: Lies Vandenberghe doorbreekt stilte
Strijd om Thorgan Hazard: volgende club nu al bekend?
Strijd om Thorgan Hazard: volgende club nu al bekend?

Oh moet dit seizoen gewoon bij KRC Genk blijven...

Meest recent

Rollercoaster bij AA Gent: "Liefde op eerste zicht"

KAA Gent is er zaterdagavond niet in geslaagd om zijn eerste punten van het seizoen in een ...

28
28
"Tijdloze klasse" - Masterclass De Bruyne gaat over Italiaanse tongen

Binnen een tweetal weken trekt de Serie A zich weer op gang en daarbij is het uiteraard reikhalzend ...

70
70
'City houdt hart vast: Rodri twijfelt plots aan toekomst'

Manchester City FC begint komend seizoen aan een nieuw hoofdstuk met heel wat verse krachten in de ...

243
243
Vandenbroeck ziet hierdoor weer "het grote Anderlecht"

Zulte Waregem staat voor een zware taak. Ze moeten aan de slag op het veld van RSC Anderlecht. ...

124
124
Anderlecht rekent zich rijk: eindelijk opvolger voor Dreyer

RSC Anderlecht stelde Adriano Bertaccini voor. Een transfer van 5,3 miljoen euro inclusief bonussen. ...

333
333
TRANSFERUURTJE: 'Edozie terug JPL, knaltransfer Grealish'

De zomerse transferperiode is aan zijn laatste maand begonnen, maar er staat nog heel wat te ...

425
425
'Club Brugge zet mercato op stelten met driedubbele slag'

Club Brugge wil nog flink toeslaan op de zomermercato. Blauw-Zwart werd al met een resem spelers in ...

955
955
Leven na Club: Jashari verbluft iedereen bij AC Milan

De transfersoap van Ardon Jashari was er één om in te kaderen, maar de middenvelder ...

251
251
Genk houdt adem in: verrassend vertrek op til?

KRC Genk heeft met Hyeon-gyu Oh de opvolger van topschutter Tolu Arokodare al binnen de rangen. De ...

541
541
Bloedmooie Italiaanse 'Filip Joos' betovert Erik Ten Hag

Een oefenwedstrijd op Stamford Bridge kreeg onverwacht extra aandacht door een opvallende gast aan ...

178
178
Benito Raman flirt na glansrol met lucratieve transfer

Verliest KV Mechelen Benito Raman deze zomertransferperiode nog? De aanvaller was tegen Westerlo nog ...

288
288
Union SG flikt het weer: ‘Nieuwe Promise David op komst’

Union SG heeft een bekend transferbeleid: jonge onbekende spelers voor een prikje binnenhalen om die ...

114
114
‘Club Brugge verbaast met bod op groeibriljant'

Club Brugge is nog niet klaar op de zomermercato. Blauw-Zwart moest al afscheid nemen van ...

373
373
Opvolger Nicky Hayen nu al bekend bij Club Brugge?

Bij Club Brugge is Nicky Hayen aan zijn tweede volledige seizoen bezig. Blauw-Zwart weet dat de ...

674
674
Miljoenenregen op komst voor Club, Genk en RSCA

In de Challenger Pro League beginnen ze er dit weekend opnieuw aan. Jong AA Gent is een extra ...

734
734
'Johan Derksen gaat helemaal los op nieuwe VI-ster'

Johan Derksen die fan is van iemand? Het gebeurt niet al te vaak. De 'bromsnor' van Vandaag Inside ...

65
65
Onbegrip bij AA Gent: "Dit mag nooit gebeuren"

Een mislukte start voor AA Gent. Dat kunnen we stellen na een 3 op 9, Union SG stoomt door met 7 ...

211
211
Marc Coucke krijgt heel dwingend advies: "Doe het nu"

Marc Coucke heeft er al een uiterst drukke zomer opzitten, dat kunnen we alvast afleiden uit de vele ...

392
392
Nieuwe ster in Lotto Park? Hasi windt er geen doekjes om

Besnik Hasi is een coach die jonge gasten durft brengen. Dat deed hij in het verleden al bij RSC ...

479
479
'Groot geheim familie Pfaff brutaal op straat gegooid'

Jean-Marie Pfaff is een van de grootste namen uit het Belgische voetbal. Als doelman speelde hij op ...

394
394
STVV weet niet wat het ziet: aanwinst verrast Vrancken

STVV won met 2-0 van FCV Dender en telt zeven punten. Een zeer goede start voor de Kanaries. Trainer ...

107
107
Transferdreiging geweken: Hayen kan lachen

Club Brugge won met 2-0 van Cercle Brugge. Blauw-Zwart blijft ook dit seizoen teren op zijn ervaren ...

898
898
Sterkhouder Westerlo naar de uitgang: "Er speelt wel iets"

Westerlo is met een 3 op 9 wisselvallig aan het seizoen begonnen. De Kemphanen verloren met 0-1 van ...

89
89
Anderlecht-droom voor Mertens? Dit is wat nu speelt

Dries Mertens leek vorig seizoen afscheid te nemen als profvoetballer bij Galatasaray, maar een ...

628
628
Woede over DAZN-beelden bij CPL-duels

Zorgen voor DAZN. De start van het nieuwe seizoen verloopt niet rimpelloos en dat is niet naar de ...

718
718

Meer sportnieuws