Pocognoli blijft kritisch voor Union: "Daarover ontgoocheld"

door
Pocognoli blijft kritisch voor Union:

Union probeert dit seizoen zijn titel in de Jupiler Pro League te verdedigen en is alvast uitstekend beginnen. Het gaat immers zaterdagavond in als leider, nadat het met 2-3 ging winnen op het veld van AA Gent.

Daardoor pronken de Brusselaars met een zeven op negen. Daarmee staan ze naast STVV en KV Mechelen, maar ze hebben wel een beter doelsaldo. Bovendien maakte Union ook indruk in de Planet Group Arena.

LEES OOK: Pocognoli trekt straffe conclusie na demonstratie Union

Pocognoli niet blij met slotkwartier

Helemaal tevreden was Sébastien Pocognoli desondanks niet. "Natuurlijk ben ik blij met de overwinning", reageerde de trainer bij DAZN. "0-3 voorkomen tegen Gent, een habitué in de top zes, is zeer positief. Maar het laatste kwartier was ontgoochelend."

In dat slotkwartier slikte Union immers nog twee tegendoelpunten, waardoor het toch nog moest bibberen tot het laatste fluitsignaal. Dat zinde Pocognoli uiteraard niet. Hij ziet dan ook nog progressiemarge.

Union kan nog beter

"Ik weet tot wat mijn ploeg in staat is. Vandaag was het goed, maar we kunnen nog beter", oordeelde hij. "Bij momenten zijn er nog te veel lacunes. Maar er zijn desondanks veel positieve zaken en veel aspecten in ons spel waar ik zeer tevreden over ben."

Al bij al mag Union echter wel tevreden zijn over zijn seizoensbegin, zeker omdat het met Antwerp en Gent ook al twee toppers trof. Volgende week wacht een nieuwe uitdaging, want dan komt Standard op bezoek in het Dudenpark.

🔥 Wat iedereen nu leest

Fans geschokt: 'Ruben Van Gucht breekt onverwacht en stopt'
Fans geschokt: 'Ruben Van Gucht breekt onverwacht en stopt'
'Man van 80 miljoen lost spitsprobleem Club Brugge op'
'Man van 80 miljoen lost spitsprobleem Club Brugge op'

Kan Union dit seizoen opnieuw kampioen worden?

Meest recent

Leko geeft aan waar Gent de partij tegen Union verloor

Voor AA Gent is de start van het nieuwe seizoen een lastige bevalling. De Buffalo's blijven achter ...

89
89
Pocognoli blijft kritisch voor Union: "Daarover ontgoocheld"

Union probeert dit seizoen zijn titel in de Jupiler Pro League te verdedigen en is alvast uitstekend ...

18
18
'Witsel krijgt ultimatum: transfer op helling?'

Axel Witsel moest deze zomer op zoek naar een nieuwe uitdaging, nadat zijn aflopende contract bij ...

39
39
PSV neemt absolute droomstart in Eredivisie

Dit weekend wordt ook in de Eredivisie het nieuwe seizoen op gang getrapt. Titelverdediger PSV moest ...

56
56
Klinisch Union legt pijnpunten strijdvaardig AA Gent bloot

Het moet een uitermate frustrerend begin zijn voor Ivan Leko als coach van AA Gent. De Buffalo's ...

102
102
Club gewaarschuwd: Salzburg en Vertessen maken indruk

Club Brugge zette deze week een grote stap richting kwalificatie voor de play-offs van de Champions ...

165
165
Vanderbiest deelt hilarisch prikje uit aan Raman

KV Mechelen prijkt voorlopig mee aan de leiding in de Jupiler Pro League, want het pronkt na drie ...

87
87
'Lammens moet optie schrappen voor knaltransfer'

Bij Antwerp rinkelde de kassa deze zomer nog niet echt, maar de verwachting is wel dat dat in de ...

146
146
Stijnen vloert Vreven, RWDM baalt na rollercoaster in CPL

Een druk zaterdagprogramma in de Challenger Pro League heeft heel wat spektakel opgeleverd. Zo zet ...

97
97
'Sa Pinto bezorgt Standard enorme transfermeevaller'

Standard heeft er al een zeer drukke transferzomer opzitten. Het haalde maar liefst elf nieuwe ...

174
174
PSG verrast en heeft vervanger Donnarumma al beet

Er beloven in de komende weken nog enkele knaltransfers aan te komen. Zo wordt er dezer dagen druk ...

35
35
De Bruyne blaast Napoli omver en schittert voor het eerst

Op het officiële debuut van Kevin De Bruyne bij Napoli is het nog even wachten, want de ...

329
329
'Charleroi vindt eindelijk akkoord en vangt nog miljoenen'

Voor Charleroi is het een moeilijk seizoensbegin gebleken. Het werd in de Conference League meteen ...

59
59
Westerlo morst met kansen, Raman doet Malinwa dromen

In een sfeervol Kuipje had Westerlo in de vooravond lange tijd de beste papieren. De Kemphanen ...

71
71
Gent gooit debutanten voor leeuwen, Union weer met Burgess

Landskampioen Union krijgt geen makkelijke competitiestart voorgeschoteld. Op de openingsspeeldag ...

48
48
'Noodkreet' van Hubert: OHL-bestuur aan zet

OH Leuven is met een 1 op 6 niet al te best begonnen aan het seizoen. Ze incasseerden ook al zeven ...

186
186
Hayen fileert basisdebutant: "Hij is nog zoekende"

Club Brugge won met 2-0 van Cercle Brugge, maar daarmee was ook alles gezegd. Blauw-Zwart kon alweer ...

492
492
Club Brugge overtuigt nog niet: Tzolis geeft de oorzaak

Club Brugge won met 2-0 van Cercle Brugge, maar de prestatie was niet goed genoeg naar de ...

406
406
KRC Genk heeft toptransfer beet: "Welkom thuis, krijger"

Daar is ie dan: KRC Genk heeft de fans vanavond zeer blij kunnen maken. Ze hebben de langverwachte ...

166
166
Cercle Brugge baalt enorm: "Anders winnen we zéker van Club"

Cercle Brugge verloor met 2-0 van Club Brugge. Groen-Zwart schoot zichzelf vooral in de voet en ...

297
297
'Droomtransfer Faes: miljoenendeal op komst'

Wout Faes wordt in België vaak bekritiseerd, maar de verdediger kent wel een zeer mooie ...

317
317
Club Brugge winnaar Brugse derby: Hayen niet zonder zorgen

Club Brugge en Cercle Brugge speelden om 16u hun match. Blauw-Zwart won met 3-0. Club Brugge speelde ...

299
299
KV Kortrijk zet Hatenboer & co met voetjes op de grond

RSCA Futures en KV Kortrijk trapten om 16u hun eerste match in de Challenger Pro League af. ...

382
382
Fink deelt vurige waarschuwing uit voor clash met Standard

KRC Genk speelt dit weekend op het veld van Standard. Een partij die toch moet gewonnen worden na ...

183
183
Club Brugge krijgt de volle laag: "Shame on you!"

Om 16u trapten Club Brugge en Cercle Brugge de Brugse derby op gang. De eerste 45 minuten liggen ...

653
653

Meer sportnieuws