'Antwerp kent duidelijke voorwaarde voor miljoenentransfer'

door
'Antwerp kent duidelijke voorwaarde voor miljoenentransfer'

Bij Antwerp is het alweer een drukke transferzomer. De Great Old moest deze zomer alweer op zoek naar centen, zeker na het missen van Europees voetbal. Die zoektocht verloopt echter met wisselend succes.

Enerzijds wist Antwerp wel al het nodige budget vrij te maken door enkele zware contracten te lozen. Toby Alderweireld ging op pensioen, terwijl Denis Odoi, Jairo Riedewald en Tjaronn Chery vertrokken. Daardoor kwam het nodige budget vrij.

LEES OOK: 'Topspeler verlaat Antwerp: bestemming lijkt bekend'

Antwerp wil Balikwisha te gelde maken

Maar vooral wou Antwerp de nodige miljoenen ophalen door spelers te verkopen en dat lukte nog niet. Het is nog wachten op een eventuele toptransfer van Senne Lammens of Mahamadou Doumbia, ondanks dat de geruchtenmolen volop draait.

Een andere speler die Antwerp nog te gelde hoopt te maken, is Michel-Ange Balikwisha. De aanvaller flirtte in de vorige mercato's al met een transfer en gaat nu bovendien zijn laatste contractjaar in. Het moment om te vertrekken lijkt dus gekomen.

Celtic stelt transfervoorwaarde

De voorbije dagen doken geruchten op over interesse van Southampton, maar volgens Sacha Tavolieri heeft de Engelse tweedeklasser zich nog niet gemeld. Wie wel nog altijd op de loer ligt, is Celtic.

Maar ook de Schotse kampioen zal nog niet meteen in actie schieten. Zij zouden immers pas concreet worden als ze zich weten te plaatsen voor de league phase van de Champions League. Daarvoor zullen ze nog één voorronde moeten overleven.

🔥 Wat iedereen nu leest

Rik Verheye schokt met opvallende onthulling over thuis
Rik Verheye schokt met opvallende onthulling over thuis
'Straffe Jashari-onthulling: Verhaeghe grijpt persoonlijk in'
'Straffe Jashari-onthulling: Verhaeghe grijpt persoonlijk in'

Zal Antwerp hem deze zomer nog kwijtraken?

Meest recent

'KV Kortrijk verliest op de valreep nog sterkhouder'

Volgende week gaat ook in de Challenger Pro League het nieuwe seizoen van start. KV Kortrijk hoopt ...

51
51
Leko trekt belangrijke conclusie na nipte Gentse zege

Zijn debuut werd vorige week nog een ontgoocheling met een nederlaag op Stayen, maar zaterdagavond ...

56
56
'Antwerp kent duidelijke voorwaarde voor miljoenentransfer'

Bij Antwerp is het alweer een drukke transferzomer. De Great Old moest deze zomer alweer op zoek ...

73
73
AA Gent haalt opgelucht adem na zeer nipte zege

AA Gent begon vorige week dramatisch aan zijn seizoen met een nederlaag in Sint-Truiden. De ...

99
99
Club Brugge maakt stevig statement met Europese lijst

Club Brugge heeft vrijdag zijn eerste nederlaag van het nieuwe seizoen geleden door met 2-1 te gaan ...

347
347
'Antwerp blijft maar gaan: derde aanwinst in één klap'

Antwerp heeft nog heel veel transferhuiswerk voor de boeg, maar het lijkt erop dat ze op de Bosuil ...

258
258
Oude bekende behoedt Salzburg voor drama in aanloop naar Club

Club Brugge ging vrijdagavond verrassend onderuit op het veld van KV Mechelen. Het leed zo op de ...

114
114
Rednic kondigt volgende transfer bij Standard aan

Standard is er zaterdag niet in geslaagd om een foutloos rapport te behouden, want in de slotfase ...

195
195
Volgende smaakmaker hint op vertrek bij Westerlo

Westerlo heeft zich zaterdag herpakt na de zware nederlaag van vorige week op Anderlecht. Dankzij ...

72
72
'Antwerp gaat hard en rondt dubbelslag snel af'

Voor Antwerp wacht zondag alweer een grote test, want dan moeten ze op bezoek bij Genk. De Great Old ...

203
203
Standard geeft op 6 op 6 in slot nog uit handen

Standard heeft de kans laten liggen om met een zes op zes aan de leiding te komen in de Jupiler Pro ...

120
120
Vrancken brengt transfervuurwerk met spannende boodschap

STVV kende al een zeer lucratieve zomermercato. De Limburgers verkochten met Adriano Bertaccini ...

152
152
Karetsas lanceert zeer verrassende transferboodschap

Bij KRC Genk verkochten ze al stevig. Christopher Bonsu Baah bracht al heel wat geld op en Tolu ...

341
341
'Grote verrassing rond Leandro Trossard'

Leandro Trossard lijkt Arsenal te gaan verlaten. De club staat niet weigerachtig vertrek van de ...

262
262
Transferchaos bij Club: Vanaken doorbreekt het stilzwijgen

Bij Club Brugge halen ze nog geen goed niveau, dat beseffen ze ook. Tegen RB Salzburg zal het ...

1263
1263
'Topspeler verlaat Antwerp: bestemming lijkt bekend'

Michel-Ange Balikwisha gaat Antwerp FC deze zomer allicht verlaten. De dure flankaanvaller wordt al ...

738
738
Sporting CP verrast iedereen met Belgische transfer

Sporting CP heeft vandaag een toch wel verrassende Belgische transfer meegedeeld. De Portugezen ...

127
127
Westerlo zorgt in vernieuwd Kuipje meteen voor feest

Om 16u namen KVC Westerlo en Zulte Waregem het tegen elkaar op in 't Kuipje. De fans van de ...

75
75
'Knaltransfer Openda: jongensdroom wordt werkelijkheid'

Loïs Openda is gewild op de zomermercato. De aanvaller van RB Leipzig is klaar voor een nieuwe ...

131
131
'Transferbom bij AA Gent: Gudjohnsen op weg naar uitgang'

Gaat AA Gent weldra een volgende uitgaande transfer afronden? Het zou zomaar kunnen, want er beweegt ...

706
706
Westerlo wacht 'bang' af: "Wat als hij nog vertrekt?"

Bij KVC Westerlo zullen ze toch dringend versterking moeten halen. Daarmee bedoelen we: meer ...

58
58
'Mourinho choqueert Real Madrid met telefoontje'

In Turkije hebben ze blijkbaar ergens nog enorme zakken geld gevonden, want plots lijkt er alles te ...

221
221
Hasi scherp voor Dolberg en Hazard: "Moét anders bij hen"

Bij RSC Anderlecht lijkt het dezer dagen enkel en alleen nog maar over mentaliteit en intensiteit te ...

489
489
Straf! NBA-ster kijkt met open mond naar... Anderlecht-pion

Heel wat voetballers volgen de NBA en kijken ook wel op naar de sterren in de populaire Amerikaanse ...

65
65
'Cercle Brugge en Charleroi passeren langs de kassa'

Cercle Brugge en Sporting Charleroi moeten de kassa vullen met uitgaande transfers om de tekorten af ...

109
109

Meer sportnieuws