SK Beveren maakt verbazende transfer bekend

door
SK Beveren maakt verbazende transfer bekend

Binnen een week wordt ook in de Challenger Pro League het nieuwe seizoen afgetrapt. SK Beveren begint meteen met een pittige opdracht, want zij moeten in hun openingsmatch op bezoek bij Lierse. Ze zien nu echter nog een pion wegvallen.

De Waaslanders kondigden donderdagavond immers nog een opmerkelijke transfer aan. Eén van hun spelers versierde een zeer verrassende transfer.

LEES OOK: Jean-Marie Pfaff breekt volledig: "Kapot vanbinnen"

Beveren neem afscheid van Khatir

Na twee jaar neemt Beveren immers afscheid van Ahmed Khatir, zoals onze redactie al eerder exclusief meedeelde. De 20-jarige Marokkaan was in de zomer van 2023 overgekomen van de Académie Mohammed VI, maar kon nooit echt een basisplaats afdwingen.

Hij kwam in amper tien competitiematchen in actie voor Beveren, maar gaat nu aan de slag in de Saudi Pro League. Daar zette hij zijn handtekening bij Al-Riyadh, dat vorig seizoen op de elfde plaats eindigde.

Onvoldoende geduld

"Ik ben altijd overtuigd geweest van zijn potentieel, maar als jonge speler moet je soms ook geduld kunnen opbrengen", reageert general manager Bob Peeters op de transfer. "Wij waren als club klaar om dit seizoen samen met hem de volgende stap te zetten. Uiteindelijk koos Ahmed voor een andere weg."

Beveren vangt zo nog een transfersom, terwijl het achterin ook voldoende opties overhoudt. Met Viktor Boone en Bruno Godeau haalde het deze zomer twee ervaren centrale verdedigers, terwijl jonkies Ouedraogo en Gomis als alternatieven dienen.

🔥 Wat iedereen nu leest

Noa Lang nu al in miserie:
Noa Lang nu al in miserie: "Verdampt naast De Bruyne"
'DAZN zorgt voor onrust: rampscenario gevreesd'
'DAZN zorgt voor onrust: rampscenario gevreesd'

Goede deal voor Beveren?

Meest recent

'Straffe Jashari-onthulling: Verhaeghe grijpt persoonlijk in'

Aanstaande woensdag opent Club Brugge KV zijn campagne in de voorrondes van de Champions League op ...

137
137
'Seksschandaal ontploft bij Real Madrid: 2,5 jaar cel'

We maakten al melding van het feit dat Achraf Hakimi in een verkrachtingszaak moet vrezen voor een ...

78
78
'Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over vertrek Dolberg'

RSC Anderlecht speelde donderdag een ronduit belabberde wedstrijd op het veld van BK Häcken, ...

123
123
'Club speelt met vuur: bizarre beslissing op transfermarkt'

In aanloop naar het Europese duel tegen RB Salzburg heeft Club Brugge geen goede beurt gemaakt. ...

462
462
'Frutos flikt het en haalt ex-speler Anderlecht'

Nicolas Frutos heeft bij La Louvière heel wat oude bekenden van RSC Anderlecht gehaald. ...

99
99
'Renard raast door: Anderlecht strikt wéér een spits'

RSC Anderlecht blijft maar doorrazen op de transfermarkt. Olivier Renard en Tim Borguet gaan ...

267
267
Vanaken boos: "Dit is goedkoop en moet eruit!"

Club Brugge heeft vanavond zijn eerste nederlaag geleden op het veld van KV Mechelen. Blauw-Zwart ...

376
376
KV Mechelen stuurt Club Brugge met kater richting CL

KV Mechelen ontving vanavond Club Brugge. Altijd een interessant duel en ook deze keer was het dat. ...

238
238
Transfer Genk: “Híj belichaamt waar wij voor staan”

KRC Genk maakt de afgelopen maanden werk van heel wat contractverlengingen van jonge gasten. De club ...

228
228
Vanderbiest verklapt: “Er speelt iets rond hém”

Bij KV Mechelen zullen er wellicht nog wat spelers gaan vertrekken. De Maneblussers praten over een ...

188
188
Club Brugge in de problemen bij KVM: "Hij is een catastrofe"

KV Mechelen en Club Brugge hebben vanavond de tweede speeldag in de Jupiler Pro League op gang ...

570
570
STVV deelt transferboodschap mee na vertrek Bertaccini

STVV heeft Adriano Bertaccini verkocht aan RSC Anderlecht. De Kanaries verdienen miljoen euro's aan ...

143
143
OH Leuven slaat stevig toe: "Getekend tot 2029"

Oud-Heverlee Leuven is allerminst klaar op de transfermarkt. David Hubert verwacht nog wel het een ...

54
54
Spanning stijgt: plannen met Witsel liggen op tafel

Een tweetal maanden geleden droomden de fans van Standard luidop van een terugkeer van Axel Witsel. ...

275
275
Häcken-pandoering zorgt voor explosie in Lotto Park

De crisis loert om de hoek bij RSC Anderlecht. En het is amper 1 augustus. We haalden ruim een week ...

747
747
'Droomtransfer Lukebakio op til: topclub meldt zich'

Dodi Lukebakio kent een zeer mooie buitenlandse carrière. De flankaanvaller krijgt weinig ...

98
98
KV Mechelen - Club Brugge: Hayen voert twee wissels door

KV Mechelen en Club Brugge openen vanavond de tweede speeldag van de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart ...

238
238
Bom in Ligue 1: PSG-ster 15 jaar de cel in?

De afgelopen jaren zijn héél wat voetballers in contact gekomen met het gerecht. Daar ...

211
211
Ajax helpt Club Brugge met slimme transferzet

Ajax heeft een nieuwe aanwinst voorgesteld en dat zullen ze in Brugge zeer graag horen. De ...

288
288
Bertaccini heeft beet: toptransfer eindelijk officieel

De kogel is door de kerk: Adriano Bertaccini is een speler van RSC Anderlecht. Dat maakte de club ...

307
307
‘Anderlecht niet klaar: Renard smeedt nog transferplannen’

RSC Anderlecht is ferm aan het uitpakken op de zomertransferperiode. Anderlecht zal na het fiasco in ...

376
376
KAA Gent zweet peentjes: Leko al ferm onder druk

KAA Gent ging op de eerste speeldag van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League met 3-1 onderuit ...

294
294
Zulte Waregem haalt nieuw goudhaantje binnen

Zulte Waregem hoopt dit seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. De kampioen van ...

146
146
‘Club Brugge verbaast met vreemde Jashari-beslissing’

De soap rond Ardon Jashari is een dagelijkse bezigheid op de zomermercato. AC Milan duwt ferm door ...

1756
1756
Bekende voetbaltrainer redt twee meisjes van de dood

Een geweldig verhaal in de marge van het voetbal: voormalig Inter-trainer Andrea Stramaccioni heeft ...

101
101

Meer sportnieuws