'JPL-clubs hebben Kadri voor het grijpen'

door
'JPL-clubs hebben Kadri voor het grijpen'

Het seizoen in de Jupiler Pro League werd vorig weekend al op gang getrapt, maar er zal de komende weken nog veel veranderen. Zo is bijvoorbeeld de transfermarkt nog een maand open en dat betekent dat er nog heel wat beweging verwacht mag worden.

Er zijn nog de nodige opportuniteiten op te pikken, ook in ons land. Zo blijft het immers een vraagteken waar de toekomst van Abdelkahar Kadri zal liggen. De Algerijn was de voorbije seizoenen een smaakmaker bij KV Kortrijk.

LEES OOK: Ilaimaharitra maakt Charleroi belachelijk na zege Standard

Kortrijk rekent niet meer op Kadri

De Kerels zakten vorig seizoen echter uit de Jupiler Pro League en de 25-jarige middenvelder lijkt niet van plan om mee af te zakken naar 1B. Het Nieuwsblad weet dat hij intussen zelfs niet meer meetraint en dat ze in Kortrijk niet meer op Kadri rekenen.

Alleen zou het voorlopig ook nog windstil blijven omtrent een transfer. AA Gent deed eerder deze zomer al een bod van 500.000 euro, maar dat werd door Kortrijk geweigerd. Ze betaalden destijds immers dezelfde som en moeten nog een doorverkooppercentage afstaan, waardoor ze verlies zouden maken.

Gent en Charleroi worden niet concreet

De Buffalo's kwamen echter nog niet met een verbeterde aanbieding en lijken dus niet meteen nog in de markt te zijn. Ook Charleroi werd al genoemd als mogelijke bestemming. De Carolo's zoeken nog versterking op het middenveld na het vertrek van Adem Zorgane naar Union.

Alleen werd ook die interesse nog niet concreet. Het is dus voorlopig maar de vraag welke eersteklasser Kadri nog in het Guldensporenstadion zal komen oppikken. Hij lijkt nochtans voor heel wat teams een aanwinst te zouden kunnen zijn.

Zal hij komend seizoen nog in de JPL spelen?

Meest recent

De Bruyne verschaft update over terugkeer uit ziekenboeg

De kwalificatie voor het WK lijkt louter nog een formaliteit, want tegen Liechtenstein en Kazachstan ...

11
11
Super Sunday in JPL: aanduidingen refs speeldag 14 bekend

Komend weekend staan er in de Jupiler Pro League heel wat fraaie affiches op het programma. Intussen ...

51
51
'Antwerp verrast: voormalig doelwit Anderlecht op proef'

Het gaat van kwaad naar erger met Antwerp, dat na de nederlaag tegen STVV is afgedaald tot de ...

62
62
Renard haalt gram: Anderlecht heeft goudhaantje beet

Dankzij een deugddoende zege tegen KV Mechelen zit Besnik Hasi weer steviger in het zadel bij RSC ...

140
140
Peter Vandenbempt ontroert iedereen: "Zij is voor mij..."

Hij is al jaren de stem die zaterdagnamiddagen kleurt, het geweten van het Belgische voetbal. ...

65
65
Baro op oorlogspad: AA Gent legt bom onder Pro League

Sinds de Pro League in februari de hervorming goedkeurde is er reeds heel wat inkt gevloeid over het ...

390
390
'Genk & Union neus-aan-neus in jacht op goalgetter'

KRC Genk boekte zondag een zuinige 0-1 zege tegen Westerlo. Met dank aan een doelpunt van Hyeon-gyu ...

160
160
Toby Alderweireld verrast iedereen met héél gewaagde sprong

Er was een tijd dat hij de tegenstanders van Manchester City, Real Madrid en Club Brugge met ijzeren ...

56
56
Hayen hakt knoop door: opvallende wissel bij Club Brugge

Hoogspanning in Jan Breydel, waar woensdag FC Barcelona op bezoek komt. Na de pandoering tegen ...

360
360
'D-Day bij Antwerp: Gheysens beslist over ontslag Wils'

Ook tegen STVV ging Antwerp zondag kansloos met de billen bloot. Met een schamele 11 op 39 op het ...

183
183
Celine Van Ouytsel breekt stilzwijgen: "Een bastaard!"

Celine Van Ouytsel is zonder twijfel één van de knapste vrouwen van het land én ...

478
478
'Renard in overdrive: Anderlecht all-in voor toptalent'

Ondanks de deugddoende zege tegen KV Mechelen loert de crisis nog steeds om de hoek bij RSC ...

362
362
Foulon, Dean & D'Hondt: Lardot ontleedt speeldag 13

Afgelopen weekend stond speeldag 13 op het programma in de Jupiler Pro League. Naar goede gewoonte ...

283
283
Gert Verhulst vs Marc Coucke: Onverwachte clash zindert na

Gert Verhulst en Marc Coucke hoeven geen introductie meer. De ene bouwde met Studio 100 een ...

114
114
'Code rood bij Antwerp: Gheysens richting uitgang?'

De crisis is compleet met Antwerp, dat door de nederlaag tegen STVV naar de voorlaatste plek in het ...

805
805
Essevee bestolen tegen Union? Dit zegt het reglement

Zulte Waregem zag zaterdag tegen landskampioen Union een einde komen aan een fraaie reeks van zes ...

182
182
'De Bruyne slikt: is dít z’n vervanger in januari?’

Napoli verrast níet met een kopie van De Bruyne, maar met een plan dat het elftal in balans ...

127
127
Jonge Duivels openen WK met fikse domper tegen Argentinië

België opende op het WK U17 in Qatar zijn toernooi met een zware match tegen Argentinië. ...

129
129
Union SG op cruise control: onstopbare machine?

Union SG won met 1-4 op het veld van Zulte Waregem. Een verdiende zege, al was de score wellicht wat ...

61
61
Degryse ziet 'kampioenenmaker' bij Anderlecht: "Kwaliteit"

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen, maar er zijn zeker nog werkpunten. Het is echter logisch ...

627
627
KRC Genk met schitterende parel: “Lust voor het oog"

KRC Genk is inzake resultaten aan de beterhand. Een 11 op 15, al was het programma weliswaar ...

186
186
Enrique oordeelt over werk Kompany: "Alle lof, maar..."

Dinsdagavond staat dé kraker van de vierde speeldag in de Champions League op het programma. ...

163
163
Dean krijgt zware straf: bondsparket eist megaschorsing

AA Gent verloor afgelopen weekend kansloos met 4-0 van OH Leuven. Trainer en spelers maakten geen ...

692
692
'Transferbom Chelsea: waanzinnig bod van 120 miljoen'

Chelsea is een ploeg die ondergetekende niet meer echt serieus neemt. Spelers aan- en verkopen is ...

126
126
O'Loughlin doorbreekt stilte: verrast USG iedereen?

Union SG speelt morgenavond in Madrid tegen Atlético. Iedereen verwacht een nederlaag, maar ...

91
91

Meer sportnieuws