Volgende grote naam weldra weg bij Antwerp?

door
Volgende grote naam weldra weg bij Antwerp?

Bij Antwerp zagen ze zich genoodzaakt om het in de laatste anderhalf jaar over een andere boeg te gooien. Voorzitter Paul Gheysens kon niet langer bijpassen en dus behoren de grote namen en vette contracten op de Bosuil tot het verleden.

Dezer dagen mikt de Great Old dan ook vooral op jonge talenten en ervaren opportuniteiten, terwijl het zelden de kans laat liggen om spelers te gelde te maken. Dat is ook deze zomer niet anders. Verschillende sterkhouders zouden nog kunnen vertrekken.

LEES OOK: Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Grote namen verlaten Antwerp

Michel-Ange Balikwisha en Senne Lammens flirten bijvoorbeeld nog met een vertrek, terwijl het ook al lijkt vast te staan dat Vincent Janssen aan zijn laatste seizoen bij Antwerp bezig is. Naast de Nederlander zou ook een andere grote naam straks de deur achter zich dicht kunnen trekken.

Dennis Praet is immers ook aan zijn laatste contractjaar begonnen. De voormalige Gouden Schoen streek pas vorige zomer neer op de Bosuil, maar kon daar voorlopig nog niet overtuigen. Er is wel nog een optie om zijn overeenkomst met een jaar te verlengen, maar het valt af te wachten of die gelicht zal worden.

Praet spreekt over toekomst

"Mijn gezin en ik zijn gelukkig in Antwerpen. Ik kom nog elke dag met plezier naar training – voetballen is het liefste wat ik doe", geeft Praet alvast aan in Het Nieuwsblad. "Ik heb nog één jaar contract, met optie, en we zullen wel zien wat de toekomst brengt, maar ik ben daar niet mee bezig. Nu wil ik me vooral amuseren. Het góéd doen bij Antwerp. Ik wil graag nog eens Europa in."

De intussen ex-Rode Duivel beseft zelf ook dat hij daarvoor beter zal moeten doen dan in zijn eerste seizoen. "In eerste instantie ikzélf vond dat ik een patron moest kunnen zijn in de Belgische competitie. (droog) Dat viel tegen", trekt hij een harde conclusie.

Moet Antwerp de optie in het contract van Praet nog lichten?

Meest recent

‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

41
41
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

64
64
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

55
55
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

107
107
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

250
250
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

106
106
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

278
278
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

100
100
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

161
161
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

142
142
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

237
237
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

572
572
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

143
143
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

252
252
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

65
65
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

212
212
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

97
97
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

154
154
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

327
327
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

291
291
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

150
150
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

336
336
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

250
250
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

258
258
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

963
963

Meer sportnieuws