Transfergeweld op komst bij Club: Hayen en Vanaken spreken

door
Transfergeweld op komst bij Club: Hayen en Vanaken spreken

Club Brugge heeft zijn start in het nieuwe seizoen alvast niet gemist. Blauw-Zwart pakte in zijn eerste officiële wedstrijd meteen een prijs, want in de Supercup werd Union afgetroefd. Op het veld van de landskampioen gingen ze met 1-2 winnen.

Nochtans stond Club zeker nog niet op zijn allersterkst. Het kon bijvoorbeeld nog niet rekenen op Speler van het Jaar Ardon Jashari - als die nog terugkeert - en op kersverse aanwinst Carlos Forbs. Daardoor was Ludovit Reis de enige nieuwkomer in de basiself, Nicolo Tresoldi mocht invallen.

LEES OOK: Hayen duidt kantelpunt aan in Genkse zege

Hayen komt met transferupdate

Voorlopig staat de teller dus op drie zomeraanwinsten, maar daar zal het niet bij blijven. Club is bezig met nog enkele dossiers. Inter-middenvelder Aleksandar Stankovic blijft genoemd worden en ook een tweede flankaanvaller zou nog op het verlanglijstje staan.

Na de match gaf Nicky Hayen alvast een inzicht in de transferactiviteit van Club. "We zijn er dagdagelijks mee bezig met de club", vertelde de trainer aan Het Laatste Nieuws. "Er zijn een aantal dossiers waar het qua prijs en kwaliteit nog niet in evenwicht is. De club is daar keihard mee bezig. En wij, wij moeten geduldig zijn. (Denkt na) Alles zal moeten blijven meezitten."

Geen zorgen bij Vanaken

Daarnaast zou Club ook nog de nodige sterkhouders kunnen gaan verliezen. De eerder genoemde Jashari blijft aandringen op een transfer naar AC Milan, terwijl er ook rond Joel Ordoñez en Raphael Onyedika heel wat geruchten blijven rondgaan.

Daar maakt Hans Vanaken zich echter geen zorgen over. "Er zullen spelers vertrekken, anderen zullen er dan weer bijkomen", aldus de aanvoerder. "Het Club van vandaag is inderdaad niet het Club van in september. (Haalt de schouders op) Maar dat is elk seizoen zo. Eigenlijk zijn wij daar als spelers niet zozeer mee bezig. Wij weten wél: als er kwaliteit vertrekt, komt er ook kwaliteit bij."

Zal Club Brugge in september minstens even sterk staan als vorig seizoen?

Meest recent

Paars-wit lichtpunt: Anderlecht vindt joker voor bekerfinale

RSC Anderlecht speelde zaterdag weer geen goede wedstrijd, vooral de eerste helft op het veld van KV ...

172
172
Union nu al titelzeker? Deschacht ziet één groot onrecht

Nog zeven speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs, maar Union SG heeft zondag al een eerste ...

271
271
AA Gent maakt zich sterk: waarschuwing voor Anderlecht

AA Gent heeft zondagmiddag andermaal punten verspeeld in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld ...

125
125
Club Brugge incasseert mokerslag: dissonant krijgt 4 op 10

Club Brugge is er niet in geslaagd om de titelstrijd zijn richting uit te trekken en verloor ...

175
175
De Bruyne schaamt zich kapot: Conte hakt er hard in

De vernedering was compleet: Kevin De Bruyne werd tegen Lazio al na één helft aan de ...

186
186
Kampioen Kompany naar City of Real? Sterke man Bayern reageert

Vincent Kompany heeft zondag een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn trainerscarrière. Met Bayern ...

251
251
'Nieuwe TD grijpt fors in: tabula rasa bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zondag een gouden zaak gedaan in de strijd om de top vier en won met 1-2 op het ...

443
443
Gent-sterkhouder genadeloos uitgefloten: "Voor niemand goed"

AA Gent blijft ook na drie speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de Champions' Play-Offs. ...

374
374
"Maar wel geld tellen" - Club Brugge-leiding hard aangepakt

Club Brugge heeft zondagavond een serieuze tik gekregen in de strijd om de landstitel. Na de ...

293
293
Pijnlijke vaststelling Club: sterkhouder krijgt volle laag

Club Brugge had in de voorbije maanden zonder blozen van de titel zijn hoofddoel gemaakt, maar het ...

221
221
Essevee onthult nieuw doel na redding

Na drie speeldagen is de Relegation Play-Off al helemaal beslist. Rode lantaarn Dender kreeg immers ...

106
106
Zorgen om Vanaken: Leko brengt onrustwekkend nieuws

Club Brugge heeft zondag stevige averij opgelopen in de titelstrijd. Door de 2-1-nederlaag in het ...

237
237
Lyon stunt bij PSG: Franse titelstrijd weer razend spannend

Niet alleen in de Premier League is de titelstrijd zondag weer razend spannend geworden. Ook in ...

77
77
Hubert slaat titelkoorts meteen neer bij Union

Een tweede landstitel op rij lonkt alsmaar meer op Union. De Brusselaars prijken al maandenlang aan ...

58
58
Vermant ontsnapt meteen: dit vindt Lardot

Club Brugge heeft zondag zware averij opgelopen in de titelstrijd, want het ging in de topper met ...

194
194
Titel binnen, nu treble? Kompany blikt vooruit

Bayern München mocht zondag de champagne- of bierflessen al laten knallen. Het kroonde zich op ...

51
51
Dé grote verrassing bij Club: "Tevreden? Ja en nee"

Club Brugge heeft zondag een mokerslag gekregen in de titelstrijd. Het ging onderuit in de kraker ...

157
157
Titelstrijd beslist? Dit denken ze bij Club en Union

Het was zondagavond uitkijken naar de kraker tussen Union en Club Brugge. Het was uiteindelijk de ...

364
364
Essevee zadelt La Louvière met nieuwe sportieve kater op

Zulte Waregem is goed op weg om toch nog iets te maken van de (overbodige) degradatie PO's. Essevee ...

53
53
Club Brugge-fans spreken schande: grote zondebok aangeduid

Club Brugge heeft zondagavond een mokerslag opgelopen binnen de titelstrijd. Op het veld van directe ...

525
525
Pandoering in Nederlandse bekerfinale, Pocognoli vloekt

Slechts enkele dagen na de Europese uitschakeling, heeft AZ Alkmaar beslag gelegd op de KNVB-beker. ...

112
112
Club met rug tegen de muur: Union deelt mokerslag uit

Is Union op weg naar een nieuwe landstitel, en dreigt opnieuw een deceptie voor Club? Het team van ...

238
238
Vrancken streng na 1 op 15: "Hij moet gewoon beter doen"

STVV heeft een onvergetelijk seizoen achter de rug, maar met de eindmeet in zicht begint de motor te ...

121
121
‘Club Brugge wil toeslaan: superspits met monsterstats’

Club Brugge kijkt rond voor extra vuur voorin en is daarbij uitgekomen bij een jonge spits met ...

526
526
Kaiser Kompany II: Bayern kampioen na nieuwe vierklapper

Vincent Kompany heeft zondagavond zijn tweede landstitel veroverd als hoofdcoach van Bayern ...

175
175

Meer sportnieuws