Union vloekt stevig na nederlaag: "Kut, man!"

door
Union vloekt stevig na nederlaag:

Landskampioen Union is zijn seizoen begonnen met een tegenvaller. Het slaagde er niet in om zijn titel te verlengen in de Supercup en ging met 1-2 onderuit tegen bekerwinnaar Club Brugge. Dat nam zo een beetje revanche voor vorig seizoen.

Toen bleek Union zowel in de Supercup als in de play-offs immers een maatje te groot. Nu werden de rollen dus omgedraaid, ondanks dat de Brusselaars nog een uitstekende start namen.

LEES OOK: Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Union blijft gefrustreerd achter

Ze kwamen na een kwartier immers op voorsprong via Ivanovic, maar konden dat niet vasthouden. Nog voor rust had Club de situatie al helemaal gekeerd. Dankzij doelpunten van Tzolis en Vanaken werd het 1-2 en daar zou het ook bij blijven.

Dat zorgde voor grote frustraties bij Union. "Kut, man!", wond Fedde Leysen er bij DAZN geen doekjes om. "Als je de wedstrijd in zijn geheel bekijkt, denk ik wel dat we vandaag meer verdienen. We spelen een goede wedstrijd en zij hadden niet veel kansen. We geven het een beetje weg en dat is wel merde."

Details kosten Union de Supercup

Eenzelfde gevoel heerste ook bij nieuwkomer Adem Zorgane. "We verliezen deze wedstrijd in enkele details", stelde de middenvelder. "Het is altijd lastig om tegen Club te spelen en jammer genoeg stond het geluk vandaag niet aan onze kant."

Vooral bij de 1-2 van Vanaken leek er wel één en ander fout te lopen. "Er was mogelijk wel een blok op de keeper, dus ik moet de beelden nog even terugkijken", aldus Leysen. "Het was heel druk in de vijfmeter en dat is altijd gevaarlijk."

Had Union meer verdiend?

Meest recent

Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

7
7
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

351
351
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

177
177
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

33
33
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

50
50
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

60
60
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1381
1381
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

115
115
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

187
187
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

31
31
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

913
913
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

473
473
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

69
69
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

41
41
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

122
122
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

97
97
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

22
22
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

50
50
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

99
99
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

218
218
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

53
53
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

133
133
16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Arsenal blijft stevig aan de leiding in de Premier League. Tegen Everton leek het wel lange tijd op ...

21
21
De Bruyne beslissend: Napoli zet scheve situatie recht

Napoli heeft zaterdag een scheve situatie rechtgezet. Tegen Lecce kwam het in eigen stadion op ...

56
56
Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Union had vanavond aan één goede helft genoeg om Dender over de knie te leggen. De ...

29
29

Meer sportnieuws