'Liverpool slaat waanzinnige slag: deal van 95 miljoen'

door
'Liverpool slaat waanzinnige slag: deal van 95 miljoen'

Liverpool veroverde vorig seizoen de titel in de Premier League en dat lijkt op Anfield het signaal geweest te zijn om de ploeg nog verder te versterken. De Reds waren al bezig aan een waanzinnige transferzomer en die wordt nog wat indrukwekkender.

Liverpool staat immers op het punt om de grens van 300 miljoen euro aan transferuitgaven te overschrijden. Momenteel staat de teller al op 212 miljoen dankzij de komst van Florian Wirtz, Milos Kerkez en Jeremie Frimpong.

LEES OOK: Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

Liverpool betaalt zwaar voor nieuwe spits

Nu gaan ze weer stevig uitpakken. In de zoektocht naar een spits richtten ze lange tijd hun pijlen op Alexander Isak, maar Newcastle werkte niet mee aan een transfer. De voorbije dagen wisselden ze dan maar het geweer van schouder en schakelden ze door naar Hugo Ekitiké.

Met de Franse spits vond Liverpool enkele dagen geleden al een akkoord en nu meldt The Athletic dat ze er ook met Eintracht Frankfurt in grote lijnen uit zijn. Er moeten enkel nog een aantal details geregeld worden, maar de verwachting is dat er zondag een totaalakkoord zal zijn.

Meer dan 95 miljoen voor Ekitiké

Over de precieze transfersom is er nog geen duidelijkheid, maar Liverpool zal zeer diep in de buidel tasten. Als alle bonussen in de deal geactiveerd zouden worden, zou het uiteindelijke bedrag uitkomen boven de 95 miljoen euro.

Daarmee heeft Liverpool eindelijk zijn nieuwe spits beet. Die waren ze al de hele zomer aan het zoeken omdat Darwin Nuñez en Luis Diaz zouden kunnen vertrekken. Na het tragische overlijden van Diogo Jota was de nood zeer groot geworden, maar nu is er dus witte rook op komst.

Goede transfer van Liverpool?

Meest recent

‘Genk vindt topcoach: Belgische klasbak stelt harde eisen’

KRC Genk zoekt rust na het ontslag van Thorsten Fink, maar de naam die nu de ronde doet belooft net ...

88
88
Leya Iseka (ex-Anderlecht) vindt eindelijk nieuwe club

Aaron Leya Iseka was ooit het grote spitsentalent van RSC Anderlecht, maar de grote doorbraak volgde ...

3
3
Parys euforisch: "Mijlpaal voor Belgisch voetbal"

OH Leuven heeft voetbalgeschiedenis geschreven. In een uitverkocht stadion verloor de vrouwenploeg ...

8
8
'Verschaeren neemt beslissing over RSCA-toekomst'

Yari Verschaeren staat voor cruciale weken en maanden. Wat brengt de toekomst voor de 24-jarige ...

74
74
‘Buitenkans voor JPL-topclubs? Neerpede-product op de markt’

De Belgische clubs gaan in januari op zoek naar versterking. Ze moeten daar toch vooral zoeken naar ...

43
43
Kindermans kiest deze 5 als zijn beste Neerpede-talenten

Jean Kindermans is nu aan de slag bij Royal Antwerp FC, maar hij werkte vele jaren voor RSC ...

70
70
Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

146
146
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

34
34
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

173
173
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

286
286
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

708
708
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

134
134
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

42
42
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

376
376
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

101
101
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

565
565
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

600
600
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

429
429
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

63
63
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

1092
1092
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

318
318
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

453
453
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

87
87
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

1304
1304
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

118
118

Meer sportnieuws