Romelu Lukaku is een voetbaldier. De spits van Napoli volgt het reilen en zeilen binnen RSC Anderlecht, maar hij weet ook veel over de andere ploegen en spelers in België. Eén speler kreeg een open doekje van de Belgische spits.
Lees ook: 'Anderlecht verbaast met vijfde aanwinst: Union zwaar afgetroefd'
Revelatie in Jupiler Pro LeagueBij Union SG hebben ze met Promise David een zeer goede spits. Na een aarzelend begin brak hij helemaal door in het Dudenpark. De Canadese aanvaller werd een van de revelaties in de Jupiler Pro League.
Dat zag ook Lukaku. David wordt door waarnemers wel eens vergeleken met Lukaku. Beiden zijn immers zeer krachtige spelers die in het begin veel kritiek kregen op hun voetballende bijdrage, maar héél veel progressie maakten.
Schitteren in de Champions League
Lukaku was bij Sporza lovend over de spits van Union SG. "Ik sprak met de spits van Union SG, David. Ik zei hem dat hij een speler is met heel veel potentieel. Het belangrijkste is dat hij nu één specifiek doel voor ogen heeft en daar naar toewerkt."
"Het is goed voor Union SG en de Belgische competitie dat hij nog een jaar blijft. Dergelijke spelers zijn heel belangrijk voor de Jupiler Pro League, want hoe meer jongens die stap naar het buitenland gaan zetten, hoe beter. Dan komen die grotere ploegen nog vaker kijken in België", klinkt het.
Union SG maakte enkele weken geleden bekend dat David bij de club blijft. Hij tekende een nieuw en verbeterd contract tot medio 2029. De aanvaller wil met USG komend seizoen gaan schitteren in de Champions League.