Standard wil terug naar de top: Rednic waarschuwt nu al

door
Standard wil terug naar de top: Rednic waarschuwt nu al

Standard wist vandaag zijn eerste oefenmatch tegen amateurclub Aubel met 0-3 te winnen. De nieuwe start onder Marc Wilmots, Pierre François en Mircea Rednic, drie oudgedienden van de club, moet ervoor zorgen dat de Rouches weer naar de Belgische top gaan. Rednic heeft er zin in.

LEES OOK: Smaakmakers Anderlecht en Standard laten Duivels links liggen

Rednic klaar voor de uitdaging

Bij Standard is er altijd veel druk. Een club met een enorme achterban en geschiedenis, maar eigenlijk al véél te lang op de dool. Het is tijd voor een goed beleid. Rednic weet dat de druk groot is.

"Ja, maar dat is Standard. Daar moet je nu eenmaal presteren. Ik ben mij bewust van de uitdaging die hier ligt. We moeten goed werk leveren. Het is al lang geleden en niet makkelijk", zei hij aan DAZN.

Maar hij predikt ook realisme."We moeten geduld hebben en het stap per stap doen. Je kan geen ploeg smeden in één of twee maanden. We moeten het realistisch aanpakken en meer match per match gaan bekijken en zoveel mogelijk punten rapen. Daarna zien we wel."

Europees voetbal halen

De Roemeense ex-trainer van Moeskroen en AA Gent gaat er vol in. "Deze uitdaging schrikt mij niet af. Helemaal niet, ik heb geen schrik", vertelde hij nog. Rednic zal met zijn ervaring Standard weer naar de top moeten loodsen.

Maar eerst moet Standard maar eens proberen een Europees ticket af te dwingen. Het won al ruim 30 matchen op rij niet in de Europe Play-Offs, maar daar hopen ze volgend jaar niet te spelen. Dé grote ambitie voor het komende seizoen is het behalen van de Champions' Play-Offs. Dat wordt een hels karwei.

Zal Rednic Standard weer naar de top loodsen?

Meest recent

Baro doet Gent-fans straffe belofte bij verjaardagsfeest

AA Gent vierde de voorbije dagen al uitgebreid zijn 125ste verjaardag en dat deed het ook in stijl. ...

3
3
Standard weer kampioen: François stelt deadline

Standard nam in de zomer een frisse start, met een nieuwe eigenaar en een nieuw organigram. CEO ...

22
22
'Vedette bezorgt Pocognoli enorme opdoffer'

Sébastien Pocognoli kende een moeizame start bij AS Monaco met gelijke spelen in zijn eerste ...

16
16
Nieuwe procedureslag: datum voor klacht Standard-Antwerp

Het is intussen twee weken geleden dat de partij tussen Standard en Antwerp ontaardde. De partij ...

40
40
Fans Westerlo zijn woedend en eisen reactie

KVC Westerlo verloor met 3-2 van Beerschot en is de enige eersteklasser die werd uitgeschakeld in de ...

23
23
Hasi komt met pijnlijke verklaring over zomeraanwinst

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Olivier Renard maakte daarin geen geweldige ...

125
125
VRT velt verrassend oordeel na veroordeling Ruben Van Gucht

Sportanker Ruben Van Gucht kwam deze week opnieuw in het nieuws, maar niet omwille van een ...

199
199
Smaakmakers Anderlecht en Standard laten Duivels links liggen

Congo kijkt heel erg naar België voor het selecteren van spelers voor de nationale ploeg. Twee ...

164
164
DAZN voert druk op: donkere wolken boven Pro League

Het conflict tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen beroeren. De situatie dreigt stilaan ...

217
217
Extra troef voor Anderlecht: Hasi dumpt vaste titularis

De zenuwen staan strakgespannen bij RSC Anderlecht, waar zaterdag KV Mechelen op bezoek komt. Nu ...

117
117
Emotionele stap Racing Genk gaat door merg en been

In de Cegeka Arena is niet elke muur bedoeld om te juichen. Er is er ook één die stil ...

68
68
Wat een transformatie: De Ketelaere laat Italië ontploffen

Bij Atalanta knettert het — coach Jurić tikt publiekslieveling Carnesecchi publiekelijk op de ...

315
315
Wils verschaft update uit bomvolle ziekenboeg Antwerp

Antwerp spoelde de schamele twee op 21 door met een deugddoende kwalificatie voor de achtste finale ...

46
46
Hayen glundert: gigantische opsteker voor Club Brugge

In de 1/16 finale van de Croky Cup deed Club Brugge wat het moest doen tegen derdenationaler ...

325
325
Croky Cup: speeldata achtste finales bekendgemaakt

De afgelopen dagen werden de 1/16 finale van de Croky Cup afgerond, waarna meteen ook de loting voor ...

79
79
Conflict met DAZN escaleert: Pro League in alle staten

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 13 op het programma. Voorlopig zijn de ...

293
293
Marc Coucke in complete shock: Keiharde uithaal zindert na

Marc Coucke, de kleurrijke ondernemer en eigenaar van RSC Anderlecht, beleeft momenteel een periode ...

221
221
Lammens gaat viraal: “Toekomstige Man Utd-legende!”

Senne Lammens is op korte tijd uitgegroeid tot een fenomeen bij Manchester United. Bij zijn transfer ...

79
79
Deschacht maakt korte metten met Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen. Paars-Wit kreeg het hard te verduren ...

199
199
Stijn Stijnen haalt ongezien uit: “Slangen in het voetbal”

Stijn Stijnen was in het verleden de doelman van Club Brugge en de Belgische nationale ploeg, maar ...

146
146
Fink met luxeprobleem bij KRC Genk: wie van de twee?

KRC Genk neemt het zondag op tegen Westerlo. Thorsten Fink gaf een persconferentie en sprak onder ...

179
179
Drama onthuld: DAZN duwt Telenet diep in de put

De oorlog tussen DAZN, de Pro League en de telecomproviders blijft voortduren. Er is nog steeds geen ...

1209
1209
Besnik Hasi snoeihard voor één Anderlecht-speler

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen in de Jupiler Pro League. Besnik Hasi ...

272
272
Union komt met geweldig nieuws én flinke waarschuwing

Union blijft maar verbazen. Het veroverde vorig seizoen de titel, staat dit seizoen na twaalf ...

69
69
'Alsnog knaltransfer voor Stassin in januari'

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over het invullen van de spitspositie bij de Rode ...

80
80

Meer sportnieuws