TRANSFERUURTJE: 'Club biedt miljoenen, spotprijs Verschaeren'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club biedt miljoenen, spotprijs Verschaeren'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen. Bovendien wordt er weer volop van (bonds)coaches gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: Buffalo's vinden stilaan hun draai

Jupiler Pro League

Club Brugge lijkt een versnelling hoger te schakelen op de transfermarkt. Volgens L’Equipe heeft Blauw-Zwart zijn zinnen gezet op Herba Guirrassy. Men zou een bod van om en bij de 5 miljoen euro voorbereiden op de 18-jarige flankaanvaller van FC Nantes. Ondertussen blijft het ook druk aan uitgaande zijde. AC Milan zou opnieuw contact hebben opgenomen om een eventuele transfer van Maxim De Cuyper te bespreken. Casper Nielsen blijft dan weer azen op een verhuis naar Standard. Bij The Mirror meldt men dat Joel Ordoñez op de lijst staat bij Arsenal FC, al is hij daar louter een alternatieve piste.

De kans is groot dat Yari Verschaeren, die zijn laatste contractjaar is ingegaan, deze zomer vertrekt bij RSC Anderlecht. Volgens Sport.de kan hij alvast rekenen op Duitse interesse. Meer bepaald Werder Bremen en FC Augsburg zouden geïnteresseerd zijn. Erg concreet is de belangstelling voorlopig niet. Verschaeren zou slechts 3.5 tot 5 miljoen euro moeten kosten. Ondertussen rondde Paars-Wit de komst van Nathan-Dylan Saliba af. De Canadese middenvelder tekende voor vier seizoenen.

AA Gent wil graag af van Franck Surdez, die niet aan de verwachtingen kon voldoen. In het buitenland zijn er geruchten dat FC Sion en een Poolse club interesse tonen. Daar tegenover hebben de Buffalo’s volgens Britse media hun oog laten vallen op Zak Vyner. Dat is een 28-jarige centrale verdediger die uitkomt voor de Engelse tweedeklasser Bristol City.

KRC Genk dreigt deze zomer afscheid te moeten nemen van topschutter Tolu Arokodare. Vanuit Italië weerklinkt dat ook AC Milan de Nigeriaanse spits op de verlanglijst heeft gezet. Zakaria El Ouahdi wordt dan weer aan SSC Napoli gelinkt, maar die interesse is vooralsnog allerminst concreet.

Landskampioen Union SG heeft donderdag één van de smaakmakers uit de competitie aan zich kunnen binden. Zo pakten de Brusselaars uit met de komst van Adem Zorgane. De middenvelder komt over van Sporting Charleroi en tekende tot medio 2029. Met de transfer zou zo’n 5 miljoen euro gemoeid zijn.

Buitenland

Liverpool FC heeft zijn derde grote aanwinst van de zomermercato beet. Zo werd Milos Kerkez vastgelegd aan een meerjarig contract. De 21-jarige Hongaar heeft een weergaloos seizoen achter de rug bij AFC Bournemouth. Het zou gaan om vijf seizoenen. De kampioen betaalt 40 miljoen pond voor de linksback, een slordige 46 miljoen euro dus.

SSC Napoli heeft zijn zinnen gezet op Darwin Nuñez. De Uruguayaanse spits zou volgens transferexpert Fabrizio Romano al volledig overtuigd zijn van Conte's project. Zijn huidige club Liverpool FC zou op zo'n 65 miljoen euro mikken. Napoli hoopt echter om die prijs te doen zakken, of tenminste aantrekkelijkere betalingsmodaliteiten af te dwingen.

Manchester United lijkt zich te gaan versterken met Bryan Mbeumo, één van de grote uitblinkers van Brentford FC. Volgens TalkSport werden de medische proeven alvast ingepland op volgende week. Eerder meldde ESPN al dat de transfersom allicht rond de 70 miljoen euro zal schommelen. Mbeumo zelf zou dan weer een meerjarig contract kunnen tekenen op Old Trafford.

Verschaeren schopt het op termijn weer tot de Rode Duivels ...

Meest recent

Belgisch toptalent schittert bij PSV en krijgt grote lof

PSV boekte dinsdagavond een vlotte overwinning in de KNVB Beker tegen amateurclub GVVV en lijkt ...

18
18
Barça en Chelsea voorkomen maar net bekerblamages

In Spanje en Engeland wordt er deze midweek ook bekervoetbal afgewerkt. Dinsdagavond kwamen met FC ...

20
20
Bommetje: kosten Stroeykens en co Congo WK-ticket?

Een tiental dagen geleden werd er al geloot voor de groepsfase van het WK, ook al moeten in maart ...

113
113
PSV bekert verder: droomavond voor jonge Belgen

In heel wat landen staat er deze week bekervoetbal op het programma. Zo ook in Nederland, waar ...

17
17
Toch geen ontslag? Brys brengt update over saga

Volgende week gaat de Africa Cup van start en het is nog altijd de vraag hoeveel Belgische trainers ...

62
62
Gouden kans voor Beveren na dompers Kortrijk en Beerschot

Leider SK Beveren kan deze week een gouden zaak doen in de Challenger Pro League. Het zag ...

103
103
Stoelendans gaat voort: Cercle profiteert van malaise Club

Er vond de voorbije week een ongeziene stoelendans plaats in de Jupiler Pro League, die ingezet werd ...

112
112
'Losada vindt na failliet Deinze eindelijk nieuwe club'

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

53
53
Guardiola meldt enorme domper voor Doku

Manchester City is de laatste weken uitstekend op dreef, onder meer met dank aan een ijzersterke ...

57
57
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo's vinden stilaan hun draai

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

44
44
Fellaini na transfer naar Charleroi: "Band met Standard?"

Sporting Charleroi verraste iedereen door Marouane Fellaini als adviseur bij de technische staf te ...

96
96
Vrancken geeft transferplannen van STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

119
119
‘Kelderdeal Anderlecht: straffe transfer bij degradant’

Anderlecht-fans wrijven zich in de ogen: hun club kijkt niet naar een bekende naam uit Europa, maar ...

303
303
Ajax strikt ex-JPL'er en ziet alweer grote naam vertrekken

Het was weer een woelige dag bij Ajax. De Amsterdammers zagen nog maar eens een belangrijke pion in ...

52
52
'Anderlecht baalt: KRC Genk niét in de running'

Bij RSC Anderlecht willen ze in januari af van heel wat spelers. Vooral Majeed Ashimeru, Thomas ...

326
326
'KRC Genk verrast: ex-Rode Duivel in beeld als T1'

Bij KRC Genk schakelen ze snel door na het ontslag van Thorsten Fink. De Limburgers zoeken naar een ...

1072
1072
STVV vindt eindelijk oplossing voor 'persona non grata'

STVV heeft eindelijk een oplossing gevonden voor Loïc Lapoussin. De aanvallende middenvelder ...

71
71
Breuk verteerd: Amy Sonck zet Instagram in vuur en vlam

In wat barre winterse tijden (al lopen de temperaturen nog behoorlijk hoog op) is er steeds Amy ...

156
156
KRC Genk heeft beet: toptalent tekent tot medio 2028

Door het ontslag van Thorsten Fink domineert KRC Genk momenteel tegen wil en dank de krantenkoppen. ...

233
233
Oosting incasseert opdoffer: blessuregolf treft Antwerp

Met een negen op negen in de competitie, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de ...

661
661
Fink komt met met opvallende reactie na ontslag bij Genk

Een donderslag bij heldere hemel kunnnen we het bezwaarlijk noemen, maar dat KRC Genk maandag ...

679
679
Stoelendans in JPL: AA Gent vist assistent Club Brugge op

De trainerscarrousel draait op volle toeren in de Jupiler Pro League, waar een heuse stoelendans aan ...

423
423
'De Condé draait overuren: Genk stap dichter bij nieuwe T1'

KRC Genk wil naar verluidt zijn tijd nemen bij de zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink, ...

578
578
'Overmars op dreef: Antwerp all-in voor oude bekende?'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

174
174
Rampscenario in Anderlecht: Hasi met handen in het haar

De pijnlijke uitschuiver in Westerlo bleek voorlopig slechts een accident de parcours voor RSC ...

581
581

Meer sportnieuws