‘Laatste monstertransfer Lionel Messi: 300 miljoen euro’

door
‘Laatste monstertransfer Lionel Messi: 300 miljoen euro’

Lionel Messi wordt gezien als één van de beste, al dan niet dé beste, voetballers aller tijden. De Argentijn maakte furore bij FC Barcelona en PSG, maar de afgelopen seizoenen maakte hij het mooie weer bij Inter Miami. Zijn verbintenis loopt aan het einde van dit jaar af in de VS.

Messi is een legende en zorgde voor een enorme populariteitsboost van het voetbal in de Verenigde Staten. Inter Miami wil de Argentijnse superster dan ook graag behouden, maar een laatste monstertransfer is niet uitgesloten. Saudi-Arabië wil ferm uitpakken met de komst van Messi.

LEES OOK: Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Waanzinnig contract

Terwijl Cristiano Ronaldo dicht bij een contractverlenging bij Al-Nassr staat, wordt Messi nadrukkelijk genoemd bij een avontuur in Saudi-Arabië. De Argentijn zou een gigantische aanbieding hebben ontvangen dat hem in één klap de bestbetaalde speler ter wereld zou worden. Ronaldo zou zo wéér van de troon worden gestoten.

Er zouden al gesprekken hebben plaatsgevonden tussen bobo’s van de Saudische Pro League en Jorge Messi, de vader van de aanvaller. Er ligt naar verluidt een tekenbonus van 300 miljoen (!) euro op tafel. Als er een akkoord kan worden gevonden dan zijn Al-Hilal en Al-Ahli de twee clubs die een kans krijgen om Messi binnen te halen.

Voorkeur vader Messi

Inter Miami hoopt Messi te behouden, maar de contractonderhandelingen verlopen moeizaam. De aanvaller zelf zou graag zijn carrière in de VS beëindigen, maar vader Jorge Messi zou een knaltransfer naar Saudi-Arabië verkiezen. Het gaat dan ook om enorm veel geld. Zien we binnenkort weer een Ronaldo vs Messi?

Zou jij Lionel Messi graag in Saudi-Arabië zien?

Meest recent

'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

2
2
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

17
17
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

6
6
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

94
94
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

10
10
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

50
50
Franky Van der Elst compleet verrast: woorden raken diep

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

61
61
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

113
113
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

129
129
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

109
109
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

68
68
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

54
54
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

106
106
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

76
76
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

329
329
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

350
350
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

315
315
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

23
23
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

107
107
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

232
232
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

109
109
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

75
75
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

258
258
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

378
378
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

93
93

Meer sportnieuws