Pijnlijk: Bodart na halfjaartje weer op straat gezet

door
Pijnlijk: Bodart na halfjaartje weer op straat gezet

Eind deze maand lopen heel wat contracten af van spelers, die vervolgens op transfervrije basis op zoek kunnen naar een nieuwe club. Dat is nu ook het geval bij Arnaud Bodart. De doelman moet na nog geen halfjaar alweer beschikken bij FC Metz.

De doelman, het neefje van voormalig Rode Duivel Gilbert Bodart, belandde al op piepjonge leeftijd in de opleiding van Standard. Daar doorliep hij alle jeugdploegen om het uiteindelijk te schoppen tot de hoofdmacht. Als 19-jarige mocht hij ook zijn grote debuut maken voor de eerste ploeg.

LEES OOK: 'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Vertrek door achterpoort

Vervolgens moest Bodart een tijd lang vrede nemen met een rol als invallers-keeper. Maar in 2019 kreeg hij zijn kans als nummer één bij de Rouches. En het jeugdproduct leverde goed werk in die hoedanigheid. Uiteindelijk zou hij zo'n 190 wedstrijden afwerken namens de Luikse club.

Een jaartje geleden leek Bodart echter op weg naar de uitgang, waarna Standard de jonge Mathieu Epolo promoveerde tot eerste keeper. Maar een transfer bleef uit en dus moest Bodart maandenlang vanaf de zijlijn toekijken. Tot in januari alsnog een oplossing volgde. Zo transfereerde hij naar FC Metz.

Géén contractverlenging

Veel plezier beleefde het sluitstuk evenwel niet aan zijn Franse avontuur. Nochtans leverde Bodart tot aan zijn blessure goed werk en had hij een behoorlijk aandeel in het behoud van de club. Maar hij lag maar tot eind dit seizoen onder contract. En Metz heeft nu beslist om de samenwerking níét te verlengen.

Bijgevolg moet Bodart dus als transfervrije speler weer op zoek naar een nieuwe uitdaging. Iets waar hij zelf niet op had gerekend. "Ik had het avontuur graag verlengd, zo hard heb ik de afgelopen maanden meegeleefd, maar de club heeft een andere keuze gemaakt", laat hij weten op zijn sociale media-kanalen.

Bodart zou een aanwinst zijn voor elke Belgische club ...

Meest recent

Neymar in zak en as na niet-selectie Brazilië: géén WK?

Carlo Ancelotti heeft de selectie van de Braziliaanse nationale ploeg voor de komende ...

6
6
‘Enorm drama voor Belgisch toptalent Noah Fernandez'

PSV zit ni zak en as. Belgisch toptalent Noah Fernandez verlengde zijn contract in Eindhoven en ...

12
12
Vanaken doet monden openvallen: Stankovic en co kijken ogen uit

Club Brugge kon zondagavond opgelucht ademhalen. Na de eerste onderzoeken werd geen zware blessure ...

137
137
Joos vernietigend voor VAR: "Stroompanne of goeie koffie"

De ontknoping van de reguliere competitie draait op volle toeren. En dus worden de beslissing van de ...

87
87
De Cat mee naar WK? Defour velt helder verdict

Nog 86 dagen te gaan tot aan de openingswedstrijd, maar er wordt nu al druk gespeculeerd over de ...

124
124
Puzzelwerk Hayen: logische vervanger El Ouahdi staat klaar

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een plek in de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor ...

128
128
'Bliksemtransfer Tresoldi: Club Brugge vraagt forse som'

Nicolo Tresoldi scoort de laatste weken het ene doelpunt na het andere. Het zal voor Club Brugge dan ...

318
318
Brandon Mechele dropt mysterieus bericht: fans in shock

Brandon Mechele is één van de grote publiekslievelingen bij de Brugse fans. De ervaren ...

183
183
Gevecht tegen Play-Downs: dé scenario's voor elke kandidaat

Komend weekend wordt in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgewerkt. ...

134
134
Mbappé betrapt?' Pikant dubbelleven zet Spanje in brand'

Wat gebeurt er wanneer een superster niet alleen op het veld, maar ook in de liefde meerdere ...

67
67
Garcia op plichten gewezen: "Hij móét mee naar WK"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

140
140
‘Klap na klap: Club Brugge breekt speler volledig’

Bij Club Brugge krijgt een eigen opgeleide speler opnieuw een harde tik. Na een mislukte ...

192
192
Grootste titelkandidaten bekend: "Zij worden géén kampioen"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

423
423
Hete zomer Anderlecht: liefst elf spelers richting exit?

Nu er minstens tot eind dit seizoen uitsluitsel bestaat over de positie van hoofdtrainer, kan RSC ...

298
298
Made in JPL: Thiago en Tolu stelen show in Premier League

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League maken ook dit seizoen weer het mooie weer in ...

113
113
Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

187
187
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

637
637
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

340
340
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

456
456
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

299
299
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

125
125
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

807
807
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

629
629
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

385
385
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

269
269

Meer sportnieuws