Guardiola kondigt vertrek City-topper aan: "Is het beste"

door
Guardiola kondigt vertrek City-topper aan:

Manchester City liet Kevin De Bruyne vertrekken, maar hij is niet de enige grote naam die de club liever kwijt dan rijk is. Manager Pep Guardiola liet vanuit de Verenigde Staten weten dat nog een 'topspeler' de Engelse topclub gaat verlaten. Hij kon nooit echt overtuigen.

LEES OOK: 'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Grealish verlaat Man City

Jack Grealish is niet mee naar de VS voor het WK voor clubs. Een teken aan de wand. De 29-jarige aanvallende middenvelder kon nooit volledig overtuigen bij Manchester City, enkel in bepaalde fases. Afgelopen seizoen was hij ronduit teleurstellend.

"Hij had een gesprek met de club en ze besloten dat het het beste was om achter te blijven. Jack is een uitzonderlijke speler. De enige reden waarom hij vorig seizoen niet speelde, kwam natuurlijk door mijn beslissingen. We hebben echter besloten dat hij moet spelen. De club was eerlijk, hij was eerlijk", lijkt hij het vertrek van Grealish aan te kondigen.

Op weg naar Napoli?

"We besluiten dat het het beste is om achter te blijven en een plek te creëren waar hij het gevoel heeft dat hij terug kan komen om de speler te zijn die hij was in het jaar van de treble, of zijn hele carrière bij Aston Villa. Feit is dat hij de afgelopen twee seizoenen niet veel minuten heeft gemaakt. Hij moet terug spelen en de kriebels in zijn buik hebben, zodat hij elke drie dagen kan spelen en opnieuw zijn kwaliteit kan laten zien", vertelde hij.

Manchester City betaalde vier jaar geleden 117 miljoen euro aan Aston Villa. De middenvelder, die ook zijn plaats bij Engeland verloor, zal dus op zoek gaan naar een nieuwe club. Zo wordt onder meer Napoli genoemd, waar hij terug ploegmaat kan worden van De Bruyne.

Al zal City nog het nodige geld willen vangen. Grealish ligt er nog twee jaar onder contract en heeft een marktwaarde van 28 miljoen euro.

Zal hij ook naar Napoli verkassen?

Meest recent

Still verrast met eerste basisploeg, één wissel bij Antwerp

Donderdagavond staat de tweede heenmatch in de halve finales van de Croky Cup op het programma. En ...

3
3
'De Bruyne bezorgt Napoli eigenhandig nieuwe sterspeler'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, zet SSC Napoli alles op de competitie en ...

28
28
Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

234
234
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

26
26
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

54
54
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

406
406
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

50
50
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

329
329
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

176
176
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

289
289
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

220
220
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

369
369
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

379
379
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

308
308
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

232
232
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

112
112
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

192
192
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

250
250
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

147
147
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

1138
1138
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

87
87
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

39
39
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

106
106
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

547
547
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

139
139

Meer sportnieuws