Guardiola kondigt vertrek City-topper aan: "Is het beste"

door
Guardiola kondigt vertrek City-topper aan:

Manchester City liet Kevin De Bruyne vertrekken, maar hij is niet de enige grote naam die de club liever kwijt dan rijk is. Manager Pep Guardiola liet vanuit de Verenigde Staten weten dat nog een 'topspeler' de Engelse topclub gaat verlaten. Hij kon nooit echt overtuigen.

LEES OOK: Lukaku gaat "als een gek" tekeer: "Dat was de prikkel"

Grealish verlaat Man City

Jack Grealish is niet mee naar de VS voor het WK voor clubs. Een teken aan de wand. De 29-jarige aanvallende middenvelder kon nooit volledig overtuigen bij Manchester City, enkel in bepaalde fases. Afgelopen seizoen was hij ronduit teleurstellend.

"Hij had een gesprek met de club en ze besloten dat het het beste was om achter te blijven. Jack is een uitzonderlijke speler. De enige reden waarom hij vorig seizoen niet speelde, kwam natuurlijk door mijn beslissingen. We hebben echter besloten dat hij moet spelen. De club was eerlijk, hij was eerlijk", lijkt hij het vertrek van Grealish aan te kondigen.

Op weg naar Napoli?

"We besluiten dat het het beste is om achter te blijven en een plek te creëren waar hij het gevoel heeft dat hij terug kan komen om de speler te zijn die hij was in het jaar van de treble, of zijn hele carrière bij Aston Villa. Feit is dat hij de afgelopen twee seizoenen niet veel minuten heeft gemaakt. Hij moet terug spelen en de kriebels in zijn buik hebben, zodat hij elke drie dagen kan spelen en opnieuw zijn kwaliteit kan laten zien", vertelde hij.

Manchester City betaalde vier jaar geleden 117 miljoen euro aan Aston Villa. De middenvelder, die ook zijn plaats bij Engeland verloor, zal dus op zoek gaan naar een nieuwe club. Zo wordt onder meer Napoli genoemd, waar hij terug ploegmaat kan worden van De Bruyne.

Al zal City nog het nodige geld willen vangen. Grealish ligt er nog twee jaar onder contract en heeft een marktwaarde van 28 miljoen euro.

Zal hij ook naar Napoli verkassen?

Meest recent

Cercle Brugge eindelijk met de zege, Gerkens niet tevreden

Cercle Brugge kon eindelijk nog eens winnen. In de Beker van België wisten ze met 1-0 de zege ...

0
0
Boskamp: "Belachelijk van de fans van Anderlecht"

RSC Anderlecht won met 2-0 van Ninove, maar de prestatie was na de vroege 2-0 van een onthutsend ...

29
29
Club Brugge in shock: Celtic lokt Hayen met monsterloon

Plots duikt Nicky Hayen op de shortlist van Celtic na het vertrek van Brendan Rodgers. De Schotse ...

127
127
Megastunt een feit: "Horen thuis in Jupiler Pro League"

Er vielen zeer weinig verrassingen te noteren in de Croky Cup. Dat is in principe jammer, want ...

40
40
Lammens geeft extra reden: "Daarom trok ik naar Man Utd"

Senne Lammens versierde aan het einde van de zomermercato een gigantisch mooie transfer van Royal ...

37
37
Stijnen oordeelt na pandoering: "Dat had niet gemogen"

Stijn Stijnen hoopte stiekem met Patro Eisden eens ouderwets te stunten op het veld van AA Gent. Dat ...

38
38
Deschacht: "Verschueren is fan van hem als trainer"

RSC Anderlecht is weer bijzonder pover bezig. De transfers zijn voorlopig geen succes en Besnik Hasi ...

233
233
Leko over de grote ambitie: "Er niet over praten"

Bij AA Gent tankten ze weer het nodige vertrouwen tegen Patro Eisden. Ze wonnen met maar liefst 5-0. ...

28
28
Cisse Sandra roept ferm statement bij Club Brugge

Club Brugge won in de Croky Cup probleemloos van Eendracht Aalst-Lede. Uiteraard was de vicekampioen ...

165
165
Bondscoach spreekt duidelijke taal na De Cat-perikelen

Het WK U17 staat voor de deur en de selectie van bondscoach Bob Browaeys behoort tot ...

128
128
Loting Croky Cup: interessante affiches in 1/8e finale

De 1/16e finale van de Croky Cup is volledig afgewerkt. De afgelopen dagen werden alle wedstrijden ...

461
461
Lokeren reageert verrassend op Nainggolan-bom

Radja Nainggolan staat weer in het oog van de storm. De middenvelder was nog maar net in de Slimste ...

110
110
Croky Cup: KAA Gent vlamt, toch nog grote verrassing

De laatste wedstrijden van de 1/16e finale van de Croky Cup zijn afgewerkt. De afgelopen twee dagen ...

91
91
Waalse derby op scherp: Standard maakt korte metten met fans

Komende speeldag staat de Waalse derby tussen Standard Luik en Sporting Charleroi op het programma. ...

88
88
Opmerkelijk: Club Brugge-toppers gespot bij andere club

Club Brugge won gisteren met 6-1 in de beker tegen Eendracht Aalst-Lede en vanavond worden er nog ...

141
141
Benteke en Cuypers verdienen pak meer dan supersterren

De Major League Soccer heeft de laatste jaren aan populariteit gewonnen. De komst van Lionel Messi ...

58
58
Lukaku gaat "als een gek" tekeer: "Dat was de prikkel"

Romelu Lukaku staat bijna weer terug op een veld. De Rode Duivel raakte geblesseerd aan het begin ...

68
68
Hayen keert kar: wissel van de wacht bij Club Brugge?

In de 1/8 finale van de Croky Cup maakte Club Brugge woensdag gemakkelijk komaf met Eendracht Aalst. ...

336
336
Renard in paniek: Anderlecht betaalt dure blunder cash

In de 1/8 finale van de Croky Cup won RSC Anderlecht dinsdag met 2-0 van derdeklasser KVK Ninove, ...

312
312
'Overmars draait overuren: toptarget Antwerp al bekend'

Een zucht van opluchting woensdag op de Bosuil, waar Antwerp zich dankzij een 3-1 zege tegen ...

202
202
Roda JC geeft nog een transfervrije Belg onderdak

Al jaren zoeken heel wat Belgische spelers hun heil in de Nederlandse tweede klasse als ze in eigen ...

24
24
Leko verrast: laatste kans voor dure flop?

Donderdagavond staan nog de laatste wedstrijden in de zestiende finales van de Croky Cup op het ...

53
53
Opmerkelijke statistiek: Jonge Duivels favoriet op WK?

De selectie van de Jonge Duivels is donderdag afgereisd naar Qatar, want daar werken ze in november ...

156
156
Openda heeft zijn nieuwe trainer bij Juventus beet

Loïs Openda heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan zijn toptransfer naar Juventus. ...

34
34
'Bayern bedient Kompany op wenken: deal met Feyenoord'

Bayern München blijft dit seizoen alles aan flarden spelen. Het pakte deze week in de beker ...

112
112

Meer sportnieuws