Het vrouwenvoetbal zit de afgelopen jaren flink in de lift. Het niveau wordt hoger en er zijn meer rolmodellen voor voetballende meisjes. Zo is Tessa Wullaert dat in ons land. Zij is hét icoon van het Belgische vrouwenvoetbal. Ook in Zwitserland hebben ze zo iemand.
Lehmann op vakantie
Laten we eerlijk zijn, we moeten jullie Alisha Lehmann niet meer voorstellen. De Zwitserse voetbalster speelt voor Juventus en verdient daar aardig haar boterham, maar ze is nog bekender vanwege de sociale media.
Lehmann heeft daar immers 16,7 miljoen volgers. Jawadde! En Alisha weet hoe ze veel likes moet krijgen. Ze is dan ook een bijzonder knappe verschijning en ze toont maar al te graag haar afgetrainde lichaam... Ook nu weer.
Waanzinnig knappe foto's
De afgelopen uren en dagen deelde ze waanzinnig knappe foto's vanuit haar vakantie. Instagram liep nét niet vast... Alisha, toch... Bij VoetbalNieuws laten we jullie alvast meegenieten. Nog een fijne dag verder!