WK wordt farce: ook Inter ziet speler om vreemde reden afhaken

door
WK wordt farce: ook Inter ziet speler om vreemde reden afhaken

Dit weekend gaat het vernieuwde WK voor clubteams van start. Ondanks de vele poeha die de FIFA rond het toernooi probeerde te maken, blijkt de interesse slechts beperkt te zijn. En ook de organisatie loopt moeizaam.

De Verenigde Staten werden aangeduid als gastland, maar die keuze pakt voorlopig nog niet al te best uit. De ticketverkoop is naar verluidt helemaal stilgevallen, waardoor de FIFA bij verschillende wedstrijden lege tribunes vreest.

Ook Inter ziet speler afhaken voor WK

Bovendien blijkt het voor verschillende deelnemers ook niet mogelijk om het land binnen te raken. Zo raakte al bekend dat Ayrton Costa, ex-Antwerp en tegenwoordig bij Boca Juniors, het toernooi moet missen omdat hij geen visum kreeg.

Nu ziet ook Inter een speler afhaken voor het toernooi. Verschillende Italiaanse media melden dat Mehdi Taremi het WK moet laten schieten. De aanvaller zou momenteel vastzitten in Iran, waar hij vertoefde voor wedstrijden met zijn nationale ploeg.

Taremi zit vast in Iran

Taremi zou normaal gezien zaterdag afreizen naar de VS, maar zijn vlucht werd geannulleerd. Dat is het gevolg van het conflict tussen Iran en Israël dat de voorbije dagen weer volop opgelaaid is. Vrijdagochtend openden de Israëli's opnieuw de aanval en daardoor is het Iraanse luchtruim voorlopig gesloten.

Voor Inter is het nieuws in ieder geval een tegenvaller, want zij zien zo een belangrijke pion wegvallen. Ook voor de FIFA en de reputatie van hun nieuwe gouden kalf is dit nieuws een slechte zaak.

JOUW MENING TELT:
Zal het WK een interessant toernooi worden?

Meest recent

Hoe Hugo Broos geschiedens schrijft in Zuid-Afrika

In België wordt er vaak gekeken naar Belgische trainers in het buitenland zoals Vincent ...

6
6
Gouden zet van RSCA: “Hij gaat de club héél veel bijbrengen”

RSC Anderlecht stelde zijn nieuwe technische staf voor. Lucas Biglia en Silvio Proto waren de twee ...

50
50
Messi & co beginnen met fikse tegenvaller aan WK voor clubs

Afgelopen nacht is het WK voor clubs begonnen. Inter Miami nam het op tegen Al-Ahly. Het werd geen ...

15
15
'Gulzig Liverpool gaat voor volgende deal van 120 miljoen'

Arne Slot maakte dit seizoen een intrede van formaat bij Liverpool, want de Nederlandse trainer ...

125
125
Italië verbaast met keuze voor nieuwe bondscoach

Italië nam deze maand een rampzalige start in zijn kwalificatiecampagne voor het WK 2026, want ...

74
74
'Club krijgt voorlopig nul op het rekest voor JPL-sensatie'

Club Brugge haalde onlangs met Nicolo Tresoldi al een eerste zomeraanwinst binnen, maar er mag nog ...

352
352
'Canadese invasie: 4 internationals op weg naar JPL'

De voorbije jaren bleek de Jupiler Pro League een aantrekkelijke bestemming voor Canadese spelers. ...

240
240
Genk uit straffe ambitie voor volgend seizoen

Voor KRC Genk eindigde het seizoen met een sisser. De Limburgers stonden immers vrijwel het hele ...

164
164
'Stassin en Ivanovic mogen transferoptie schrappen'

Heel wat clubs zullen deze zomer weer op zoek zijn naar een vlotscorende spits. Er zijn wel een ...

67
67
'Verhaeghe verbaast met straffe doelstelling bij Club'

Club Brugge moest dit seizoen wel de landstitel laten aan Union, maar pakte wel de beker en schopte ...

865
865
'Union vreest: volgende sleutelspeler op weg naar uitgang'

Union veroverde dit seizoen op zeer fraaie wijze de titel en mag zich daardoor opmaken voor een ...

111
111
'Standard strijdt met Monaco om oude bekende'

Bij Standard staat de teller voorlopig op drie zomeraanwinsten. De aankoopopties van Dennis Eckert ...

201
201
WK wordt farce: ook Inter ziet speler om vreemde reden afhaken

Dit weekend gaat het vernieuwde WK voor clubteams van start. Ondanks de vele poeha die de FIFA rond ...

171
171
'Club houdt been stijf: Milan beslist over Jashari'

De strijd om Ardon Jashari lijkt helemaal los te barsten. De Zwitserse middenvelder werkte een ...

611
611
Juventus berooft Club Brugge van goudhaantje

Op de transfermarkt werd al langer goed werk verricht, maar de afgelopen jaren trok Club Brugge ook ...

477
477
Marc Coucke verrast met nieuwe aankondiging: “Klaar voor”

Als rasechte ondernemer kocht Marc Coucke zich onlangs nog in bij 'Glacier de la Poste', een ...

435
435
Prachtige villa met zeezicht: De Bruyne wordt buur van Mertens

De knaltransfer van Kevin De Bruyne naar Napoli werd al officieel bekendgemaakt. De Rode Duivel zal ...

565
565
'Bayern rondt deal af met Tottenham, Atlético mikt hoog'

Er beweegt al heel wat op de transfermarkt. Onder meer bij Tottenham en Liverpool is er wel wat ...

46
46
'AA Gent hoopt: Stade Rennes klopt aan voor transfer'

Ivan Leko is de nieuwe hoofdtrainer van KAA Gent. De Kroaat moet het mindere seizoen van de ...

365
365
Antwerp na ‘njet’ Leko en De Mil: dit zijn 10 opties

Royal Antwerp FC is duidelijk niet meer zo aantrekkelijk als enkele jaren geleden. Ivan Leko koos ...

1023
1023
Baseggio tipt AC Milan over JPL-topper: "Is helemaal klaar"

Walter Baseggio is omwille van zijn Italiaans roots en korte verleden als speler in de Serie A een ...

270
270
Paars drama: Eddy Merckx snijdt diep in Anderlecht-wonden

Voor eeuwig blijft hij misschien wel de grootste sportlegende die België ooit had: Eddy Merckx. ...

808
808
'Lazio klopt aan bij Anderlecht: méér dan 10 miljoen'

RSC Anderlecht moet wel degelijk goed verkopen als het deze zomer écht fors wil uitpakken op ...

673
673
"Schaam jij je niet?" Ruben Van Gucht zorgt voor grote schokgolf

Ruben Van Gucht is al langere tijd geen ongeschreven blad. De VRT-journalist heeft uiteraard zijn ...

839
839
Zulte Waregem weet ook tweede oefenpot vlot te winnen

Zulte Waregem is er als eerst aan begonnen in de Jupiler Pro League. Maanden openen nog een aantal ...

158
158

Meer sportnieuws