Karel Geraerts is grof wild op de transfermarkt na zijn ontslag bij Schalke 04. Standard Luik trekt al een tijdje aan zijn mouw, maar eerder kwam Sacha Tavolieri al met een update op de proppen. Volgens de transfergoeroe zou een Franse en een Russische club in pole position liggen.
Stade Reims werd als de Franse gegadigde bekendgemaakt en nu werd ook onthuld dat CSKA Moskou de Russische kandidaat zou zijn. In Rusland zou Geraerts alvast een lucratieve deal kunnen tekenen. De Belgische oefenmeester zit zonder club na zijn vertrek bij Duitse traditieclub Schalke 04.
Ultieme poging Standard
Standard zou echter niet zomaar opgeven. Geraerts staat bovenaan het verlanglijstje om de naar KAA Gent vertrokken Ivan Leko op te volgen. De financiële situatie van de Rouches spreekt echter niet in het voordeel van Marc Wilmots en consorten.
De gesprekken tussen Geraerts en Standard dreigden op een sisser af te lopen, maar de Waalse club zou alsnog een ultieme poging willen wagen. Recent hebben ze het transferdossier weer actief gemaakt en duwen ze door om Geraerts toch nog binnen te halen.
Moeilijke voorwaarden
Toch lijken de financiële voorwaarden moeilijk realiseerbaar voor Standard. De club kampt al een tijdje met geldproblemen na het debacle met Amerikaanse eigenaars 777 Partners. Ook op de zomermercato wil Standard flink uitpakken, maar botst Wilmots tegen een financiële muur.
Zo ziet het er naar uit dat Geraerts, ondanks een laatste poging, uit de handen van Standard zal glippen. Stade Reims heeft van de Belgische T1 dé prioriteit gemaakt en de Franse club ligt dan ook in pole position. Ook het Russische CSKA Moskou kwam aldus met een interessant voorstel.
🇷🇺 Le club russe sur Karel Geraerts est le CSKA Moscou. #mercato #JPL https://t.co/ocBDChq3Z4
— Sacha Tavolieri (@sachatavolieri) June 13, 2025