'Naar Ajax? Eriksen verrast met transferkeuze'

319 stemmen
'Naar Ajax? Eriksen verrast met transferkeuze'

Vorige zomer werd Christian Eriksen nog lange tijd gelinkt aan Anderlecht, maar toen kwam het niet tot een transfer. Die is intussen ook niet meer aan de orde, want de Deense connectie met Jesper Fredberg en Brian Riemer is intussen al vertrokken.

Wat in ieder geval wel vaststaat, is dat Eriksen deze zomer Manchester United verlaat. De 33-jarige middenvelder kwam de voorbije twee seizoenen alsmaar minder aan de bak en zijn aflopende contract wordt dan ook niet verlengd.

LEES OOK: 'PSG geeft niet af in strijd om Godts'

Verrassende transferoptie voor Eriksen

Waar Eriksen volgend seizoen wél aan de slag zal gaan, is nog niet duidelijk. Een optie die al lange tijd in het geruchtencircuit genoemd wordt, is een terugkeer naar Ajax. In Amsterdam zijn ze er niet vies van om hun oude publiekslievelingen op latere leeftijd terug te halen.

Maar mogelijk verrast Eriksen door een andere keuze te maken. De Deen zou er immers ook voor kunnen opteren om in Engeland aan de slag te blijven. Daar dient een verrassende optie zich nu aan.

Geen Ajax, maar wel Hollywood-club?

Volgens Britse media wil Wrexham immers stunten met de komst van Eriksen. De Welshe club is in handen van Hollywood-acteurs Ryan Reynolds en Rob McElhenney en maakte sinds hun intrede een steile opgang. Volgend seizoen komen ze uit in de Championship, het tweede niveau.

Ze zullen Eriksen ongetwijfeld een aanlokkelijk voorstel kunnen doen. Als hij erop ingaat, zou het zijn vierde club in het Engelse voetbal gaan worden. Voor zijn passage bij Man Utd kwam hij immers ook al uit voor Tottenham en Brentford.

Denk je dat Wrexham Eriksen zal kunnen verleiden?

Meest recent

Koffi of Chambaere? Hubert geeft zijn keuze prijs

Union SG zag Kjell Scherpen naar Ipswich Town in Engeland vertrekken en haalde Hervé Koffi ...

22
22
Vanaken looft aanwinst: "Ongelooflijk!"

Club Brugge won met 3-0 van KV Kortrijk. Een goede opener van het seizoen. De landskampioen had ...

345
345
Lee meteen lieveling bij Club: "Heb ik nog nooit meegemaakt"

Club Brugge heeft het seizoen geopend met een vlotte 3-0-zege tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart is nog ...

442
442
Efficiënt Club haalt na rust trekker over tegen kranig KVK

Club Brugge moest even op gang komen, maar maakte na rust toch komaf met een kranig KV Kortrijk. De ...

97
97
'Clement vangt bot: Standard eist 8 miljoen euro'

Als het van Philippe Clement afhangt, dan gaat hij deze zomer nog shoppen bij Standard. Dat meldt ...

204
204
Tzolis: "Daarom verliet ik Club voor Arsenal"

Bij Club Brugge zagen ze Christos Tzolis naar Arsenal vertrekken. Dat leverde 40 miljoen euro op. De ...

369
369
Club Brugge op voorsprong: Brugse fans schrikken even

Club Brugge en KV Kortrijk openden vanavond de Jupiler Pro League. De eerste 45 minuten liggen ...

195
195
"Ik verlaat Anderlecht komende zomer niét"

Bij RSC Anderlecht was het de afgelopen jaren een komen en gaan van spelers. Vaak waren spelers al ...

362
362
Standard hoopt op nieuwe sensatie: "Enorme club"

Standard plukte Salieu Drammeh voor ruim twee miljoen euro weg bij het Noorse Lillestrøm SK. ...

138
138
Stevige bom onder spraakmakend huwelijk Cristiano Ronaldo?

Cristiano Ronaldo blijft ook na zijn 40ste de debatten beheersen. De Portugees staat voor een ...

74
74
Madou maakt volgende ingaande transfer Club Brugge bekend

Club Brugge staat op het punt om een nieuwe opvallende zomertransfer af te ronden. De Spaanse ...

478
478
Jupiler Pro League met 5 jonge parels: van RSCA tot Club Brugge

Alle jaren horen we hetzelfde cliché: de competitie is kwalitatief armer geworden. De Jupiler ...

271
271
'Na Club Brugge-akkoord: ongeziene wending rond Adedeji'

Na zijn akkoord met Club Brugge leek Noah Adedeji-Sternberg op weg naar de uitgang bij KRC Genk. ...

1451
1451
Ruben Van Gucht zorgt voor enorme relationele schokgolf

Ruben Van Gucht blijft een naam die reacties uitlokt. De sportjournalist haalt al jaren de ...

76
76
Club Brugge - KV Kortrijk: Leko voert twee wissels door

Club Brugge en KV Kortrijk openen vanavond de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart wil na de nederlaag in ...

123
123
Standard stalt verdediger bij andere Belgische club

Bij Standard kenden ze al een zeer drukke zomermercato. Sportief directeur Marc Wilmots wist al de ...

57
57
Biancone geeft smaakmaker RSCA raad: "Nog jaar blijven"

Bij RSC Anderlecht verloren ze met Thorgan Hazard en Nathan De Cat twee sterkhouders, Keisuke Goto ...

484
484
Sommer geeft toe: “Die club was ook een optie”

Club Brugge pakte stevig uit door Yann Sommer transfervrij aan te trekken. Hij was vorig jaar nog ...

427
427
'Anderlecht hakt volgende week knoop door over transfer'

RSC Anderlecht gaat zich nog roeren op de transfermarkt. Sportief directeur Antoine Sibierski gaat ...

327
327
Club Brugge moet opletten: "Kijk naar Union en Anderlecht"

KV Kortrijk opent zijn seizoen vanavond met een duel in en tegen Club Brugge. Dat lijkt een ...

370
370
Jan Vertonghen deelt aangrijpend persoonlijk nieuws

Jan Vertonghen heeft op de grootste podia gestaan, prijzen gepakt en duizenden supporters doen ...

66
66
KRC Genk pakt plots uit met komst nieuwe aanvaller

KRC Genk gaat zich deze mercato nog roeren, dat staat vast. De Limburgers hebben ook een nieuwe ...

254
254
STVV heeft beet en stelt nieuwe goalgetter voor

STVV zag met Keisuke Goto een topspits de club verlaten. Via RSC Anderlecht trok hij naar het Duitse ...

122
122
Antwerp haalt twee oude bekenden terug naar de Bosuil

Royal Antwerp FC heeft vandaag officieel nieuws meegedeeld. De Great Old maakt verder werk van de ...

527
527
Straffe ambities KV Kortrijk bekend: “Op onze bek gaan?”

KV Kortrijk staatm meteen voor een moeilijk opdracht op de eerste speeldag van de Jupiler Pro ...

177
177

Meer sportnieuws