Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd steeds meer speelkansen. Dat is het gevolg van het werk van vele jaren. Blauw-Zwart stoomt ook de volgende lichting klaar en de verwachting is dat er volgend seizoen een speler kansen gaat krijgen.
Furo klopt op de deur bij Club Brugge
Bij Club Brugge hebben ze nog het nodige talent dat op de deur klopt bij de eerste ploeg. De fans van Club Brugge mogen er zeker van zijn: er zullen de komende jaren nog talenten van eigen bodem doorbreken. Er zit immers heel wat talent in de wachtkamer.
Bij Club Brugge geloven ze heel erg in Kaye Furo, die in de voorbereiding kansen zal krijgen bij de A-kern. De 18-jarige aanvaller wordt ook al het hof gemaakt door buitenlandse ploegen, maar Het Nieuwsblad weet dat Club er alles aan doet om zijn contract - dat in 2027 afloopt - open te breken.
Derde spits bij de A-ploeg?
De centrumspits liet zich dit seizoen opmerken bij Club NXT. Met 8 goals in 18 matchen deed hij het daar goed. Dat hadden er meer kunnen zijn, maar door een blessure stond hij ook een tijdje aan de kant.
De speler hoopt volgend jaar kansen te krijgen bij de A-ploeg. Wie weet kan hij wel als derde spits fungeren bij de bekerwinnaar? Furo, die acht jaar geleden werd weggehaald bij Royal Antwerp FC, is dus een speler om in de gaten te houden.
Hij is echter niet de enige. Van iemand zoals Jessi Da Silva verwachten ze ook veel in Brugge. Gaan zij de volgende spelers worden die via de Academy doorbreken?