‘Ulderink weg bij Antwerp, meteen nieuwe uitdaging'

door
‘Ulderink weg bij Antwerp, meteen nieuwe uitdaging'

Andries Ulderink werd binnengehaald als de opvolger van Jonas De Roeck bij Royal Antwerp FC. De voormalige T2 van Mark van Bommel liep echter Europees voetbal mis door in eigen huis met 1-2 van Sporting Charleroi te verliezen.

Er vond meteen een crisisoverleg plaats op de Bosuil. De toekomst van Ulderink is op zijn minst onzeker te noemen. De Nederlander wist dan wel weer leven in de selectie te krijgen, maar de resultaten bleven uit. De mokerslag kwam er in de barragematch voor Europees voetbal tegen Charleroi. De dagen van Ulderink lijken geteld.

LEES OOK: ‘KAA Gent wandelen gestuurd, JPL-clubs willen Kadri kapen’

Meteen nieuwe job

Ulderink wilde zich niet uitlaten over zijn toekomst op de Bosuil. “Ik heb twee dagen geleden al aangegeven dat ik na het weekend duidelijkheid verwacht”, citeerde Het Nieuwsblad de Nederlandse oefenmeester. Toch is de verwachting dat Ulderink de club zal verlaten.

Sterker nog, volgens HNB heeft hij al een nieuwe job klaarstaan. ‘De kans is wel groot dat de wegen van Ulderink en Antwerp na twee maanden scheiden, zeker nu de doelstelling niet bereikt werd. Hij heeft ook een andere optie om elders hoofdtrainer te worden’, klinkt het.

Wie nieuwe T1? 

Ulderink bedankte de journalisten “voor de afgelopen” periode en dat was voor de media alvast een reden om te denken dat hij de bui al voelde hangen. Het bestuur van Antwerp zal hoogstwaarschijnlijk snel een nieuwe hoofdtrainer willen aanstellen.

Verschillende Belgische clubs staan op het punt om van T1 te wisselen. Ivan Leko gaat Standard verlaten en ook de toekomst van Besnik Hasi bij RSC Anderlecht is onzeker. Namen zoals Karel Geraerts en Mark van Bommel zijn nog vrij, al zal die laatste niet terugkeren naar de Bosuil.

🔥 Populair bij onze lezers

'Plottwist rond Raskin: toptransfer naar bekerhouder'
'Plottwist rond Raskin: toptransfer naar bekerhouder'

Antwerp moet de samenwerking met Ulderink per direct stopzetten...

Meest recent

Groot alarm bij Zulte Waregem week voor competitiestart

Volgend weekend wordt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Promovendus Zulte ...

0
0
'Geen Supercup, wel transferupdate voor Jashari'

Club Brugge begint zondag aan zijn seizoen met de Supercup tegen Union, maar op een volledige kern ...

49
49
KV Mechelen heeft keiharde boodschap voor oud-smaakmaker

KV Mechelen was deze zomer al behoorlijk actief op de transfermarkt. Het strikte tot dusver al vijf ...

32
32
Antwerp wacht bang af: lieveling meteen lang out?

In zijn laatste wedstrijd van de voorbereiding heeft Antwerp een uiteindelijk vrij simpele zege ...

88
88
‘Miljoeneneis Genk zorgt voor koude douche’

KRC Genk sleepte zaterdagavond in zijn laatste oefenwedstrijd maar op het nippertje een gelijkspel ...

278
278
Fans geschokt: 'meest sexy voetbalster ter wereld' is onherkenbaar

De voorbije jaren groeide Alisha Lehmann uit tot één van de bekendste vrouwelijke ...

167
167
Antwerp verwent de Bosuil met vlotte oefenzege

Een week voor de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League lieten heel wat ...

173
173
‘Transferbom: Spaanse grootmacht rondt deal af met Rashford’

Marcus Rashford deed het in de tweede helft van vorig seizoen lang niet onaardig bij Aston Villa, ...

187
187
Genk kan blamage op fandag maar net vermijden

KRC Genk heeft zijn voorbereiding niet met een opsteker kunnen afsluiten. De Limburgers sloten hun ...

311
311
'Jonkies overtuigen Hasi: verrassing in eerste selectie'

Anderlecht zette zaterdag een punt achter zijn oefencampagne met een dubbele zege. Eerst ging Dender ...

300
300
Neemt Van Persie Gent-speler iets kwalijk na drama? "Tranen"

AA Gent speelde vandaag een oefenmatch tegen Feyenoord. De Buffalo's wisten na 120 minuten met 1-2 ...

218
218
‘Hechte band met Lukaku: De Bruyne onthult alles’

Kevin De Bruyne werd door Napoli vandaag officieel voorgesteld aan de Italiaanse pers. De Rode ...

102
102
‘Gekte rond Xavi Simons: toptransfer naar Engelse topclub’

Er is ondertussen geen club ter wereld die de afgelopen jaren zoveel geld spendeerde als Chelsea. ...

102
102
Gaat leegloop verder bij Union SG? Muzio reageert

Bij Union SG verloren ze al een aantal sterkhouders. Trainer Sebastien Pocognoli hoopt dat er geen ...

88
88
‘Anderlecht kapt door: weer ervaren pion aan de deur’

Bij RSC Anderlecht moet er het nodige volk gaan vertrekken. De Brusselaars willen vooral op het ...

750
750
Bertaccini & co: Vrancken geeft update over STVV-mercato

STVV lijkt stilaan klaar voor het nieuwe seizoen. De Kanaries kenden al een drukke zomermercato. ...

165
165
Ophef na interview Van Gucht: wat hij nu toegeeft…

Ruben Van Gucht was al een controversieel figuur, dat zal er na dit weekend niet op beteren. De ...

254
254
Guardiola vs Conte: De Bruyne klapt uit de biecht

Kevin De Bruyne is bezig aan zijn voorbereiding bij Napoli. De 34-jarige middenvelder wil in ...

358
358
KV Mechelen delft het onderspit tegen Ajax

KV Mechelen speelde vandaag een zeer mooie oefenmatch. De Maneblussers speelden een oefenpot tegen ...

309
309
'FC Barcelona en Man Utd ronden bizarre transferdeal af'

FC Barcelona en Manchester United gaan weldra een transfer afronden. De twee clubs naderen volgens ...

228
228
Hasi nog niet klaar: één groot werkpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zijn voorbereiding afgesloten met zeges tegen FCV Dender (1-0) en MVV (7-2). Is ...

363
363
Anderlecht eindigt oefencampagne met monsterzege

RSC Anderlecht speelde twee oefenduels: er werd met 1-0 gewonnen van FCV Dender en namiddag namen ze ...

640
640
‘Ajax legt grote zak geld op tafel voor Israëlier‘

Ajax moet héél erg op zijn centen letten, maar de Amsterdammers gaan toch een absolute ...

76
76
AA Gent wint van Feyenoord, zware blessure grote domper

AA Gent speelde om 13u een oefenmatch tegen Feyenoord. De Buffalo's en de Rotterdammers speelden ...

339
339
Mignolet speelt open kaart: "Die transfer was geen optie"

Simon Mignolet kent een goede voorbereiding en de kans is bijzonder groot dat hij de strijd met ...

246
246

Meer sportnieuws