Nu het Belgische voetbalseizoen er helemaal opzit, gaat bij vele clubs de focus helemaal op de samenstelling van de kern voor volgend seizoen. Daarbij komen ze vaak ook uit bij dezelfde spelers.
Eén van de clubs die momenteel al het drukst in de weer lijkt, is Standard. Bij de Rouches lijkt sportief directeur Marc Wilmots snel toe te willen slaan en dus werkt hij aan verschillende dossiers. Er gaan al heel wat geruchten over spelers die naar Luik kunnen komen.
OHL wil transfer van Standard kapen
Een terugkeer van Axel Witsel zou bijvoorbeeld dichtbij zijn, terwijl Wilmots ook zijn oog zou laten vallen hebben op enkele smaakmakers uit 1B. Een andere speler die ook al genoemd werd bij Standard, is Seid Korac.
De 23-jarige verdediger sprak zelf al over de interesse uit Luik, maar belandt nu mogelijk nog bij een andere Belgische club. Volgens Sacha Tavolieri heeft ook OH Leuven zich nu immers gemeld voor de Luxemburgse international.
Gesprekken volop aan de gang
Het lijkt er bovendien op dat zij serieus werk willen maken met zijn komst. Ze zouden zelfs al een eerste bod neergelegd hebben bij zijn club Vojvodina. Dat zou 1,5 miljoen euro willen vangen voor Korac.
Daarnaast zou OHL ook al de gesprekken met de entourage van de speler opgestart hebben. Als ze ook met hem een akkoord kunnen vinden, zou het dus goed kunnen dat ze Korac nog voor de neus van Standard wegkapen.
🚨🇱🇺 EXCL - Oud Heverlee Leuven now working on Seid Korac’s deal ! Told talks ongoing with player side to find an agreement on personal terms. #OHL already in touch with FK Vojvodina Novi Sad with a 1st bid already sent.
— Sacha Tavolieri (@sachatavolieri) May 29, 2025
💰 Vojvodina asks €1,5M to make it happen. #mercato #JPL pic.twitter.com/64qK7Od4RC