Het was dit seizoen voor Cercle Brugge bibberen tot het einde, maar uiteindelijk zijn ze er toch in geslaagd om het behoud in de Jupiler Pro League af te dwingen. Na een woelig jaar lijken ze wel niet van plan om op hetzelfde elan verder te gaan.
Zo werd bijvoorbeeld al de samenwerking beëindigd met technisch directeur Rembert Vromant. Trainer Bernd Storck mag wel blijven nadat hij de barrages tegen Patro Eisden tot een goed einde wist te brengen. De spelerskern zal wel de nodige veranderingen ondergaan.
Cercle gaat niet verder met Perrin
De kans lijkt daarbij zeer groot dat Cercle weer enkele sterkhouders zal laten vertrekken. Lawrence Agyekum zal bijvoorbeeld wellicht een stap hogerop zetten, want de middenvelder is nu al grof wild. Cercle kan wel op hem cashen nadat het zijn aankoopoptie lichtte.
Voor een andere sterkhouder is dat dan weer niet het geval. Het Laatste Nieuws weet immers dat de optie van Lucas Perrin niet gelicht werd. Dat is toch opmerkelijk, want de Franse verdediger was sinds zijn komst in januari uitgegroeid tot een sterkhouder en scoorde ook enkele belangrijke goals.
Nieuwe kans bij Hamburg?
Desondanks wil Cercle hem dus niet definitief binnenhalen. Perrin keert dus in eerste instantie terug naar Hamburg, waar hij nog een contract voor één seizoen heeft. Tegenover BILD gaf hij al aan dat hij wil proberen om daar opnieuw een basisplaats af te dwingen.
Hamburg speelt volgend seizoen immers opnieuw in de Bundesliga. Als Perrin zich opnieuw niet kan doorzetten, dan kan een terugkeer naar de Ligue 1 soelaas bieden. Vanuit Frankrijk sijpelde al door dat Auxerre daar interesse zou hebben.