'Knaltransfer Mbangula: deze 4 clubs in de running'

133 stemmen
'Knaltransfer Mbangula: deze 4 clubs in de running'

Voor Samuel Mbangula was 2024/25 het seizoen van de grote doorbraak. De flankaanvaller werd vorige zomer door Thiago Motta gelanceerd in het eerste elftal van Juventus, al eindigde zijn seizoen wel wat in mineur.

In maart werd Motta immers ontslagen en onder diens opvolger Igor Tudor kwam Mbangula amper nog in actie. Daar lijkt volgend seizoen geen verandering in te gaan komen. Door de kwalificatie voor de Champions League werd het contract van Tudor automatisch met een jaar verlengd.

LEES OOK: 'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Einde verhaal voor Mbangula bij Juventus

Er gaan al maanden geruchten dat Juventus aan een verkoop van Mbangula zou denken, ook omdat de club centen nodig heeft om niet in de problemen te komen met de Financial Fair Play-regels. Volgens Tuttosport is het stilaan zeker dat er een transfer zit aan te komen.

De 21-jarige lokt immers wel de nodige belangstelling. Zijn toekomst zou wellicht in de Premier League of Bundesliga gaan liggen. Vier clubs zouden alvast hun interesse in de Jonge Duivel kenbaar gemaakt hebben.

Vier clubs tonen al interesse

Bournemouth, Nottingham Forest, Bayer Leverkusen en RB Leipzig zouden Mbangula deze zomer graag binnenhalen. Die eerste club zit misschien wel in een bevoorrechte positie, want ze deden het voorbije jaar al vaker zaken met Juventus. Ze haalden een jaar geleden al Dean Huijsen weg, terwijl in januari Lloyd Kelly de omgekeerd beweging maakte.

Juventus hoopt wel nog op de jackpot voor Mbangula, want ze zouden een transfersom van maar liefst 20 miljoen euro verlangen. Zelf betaalden ze vijf jaar geleden een schamele 400.000 euro om hem bij de jeugd van Anderlecht weg te plukken.

In welke competitie zou Mbangula best passen?

Meest recent

'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

81
81
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

66
66
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

25
25
'Anderlecht gelinkt aan zeer verrassende transfer'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars worden de afgelopen dagen met steeds ...

105
105
Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

131
131
Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Benito Raman heeft uitgepakt met een verhaal dat bij heel wat voetbalfans de wenkbrauwen zal doen ...

85
85
Opstelling Duivels: Vandenbempt voorspelt drastische ingreep

Indien de Rode Duivels straks willen spreken over een geslaagd WK, zullen ze zich woensdag toch ...

83
83
Ontslaggolf op WK: bondscoach vertrekt vlak na uitschakeling

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

57
57
Vanaken aan aftrap tegen Senegal? Albert klaar en duidelijk

Het aftellen is nu ook echt begonnen: woensdagavond strijden de Rode Duivels voor een plek in de ...

152
152
Transferbommetje! 'Anderlecht gaat voor stunt met WK-Duivel'

Bij RSC Anderlecht is de start van het nieuwe seizoen stilaan weer in zicht. De Brusselaars werken ...

488
488
Club Brugge aast op 13,5M-toptransfer: kleedkamer beeft al

Club Brugge heeft naar verluidt een explosief dossier op tafel liggen. Het gaat om een transfer die ...

424
424
WK-ontdekking bij Duivels: "De leider die lang gemist hebben"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

336
336
Basiself België-Senegal: Garcia hakt lastige knopen door

Woensdagavond is het zover, dan werken de Rode Duivels hun wedstrijd af in de 1/16de finales van het ...

294
294
Franse sterren niet te stoppen op WK, Mexico wipt Ecuador

Frankrijk heeft zijn status als topfavoriet nog wat kracht bijgezet. Dankzij twee goals van Kylian ...

78
78
Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

212
212
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

78
78
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

80
80
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

134
134
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

79
79
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

138
138
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

99
99
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

321
321
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

90
90
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

52
52
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

134
134

Meer sportnieuws