'Opvolger van Milicevic: drie coaches op lijst AA Gent?'

door
'Opvolger van Milicevic: drie coaches op lijst AA Gent?'

Twee weken nadat Sam Baro het vertrouwen in hem bevestigde besloot AA Gent om Danijel Milicevic alsnog te bedanken voor bewezen diensten. De vraag is wie nu het roer overneemt in de Planet Group Arena, dat stilaan toch een trainerskerkhof wordt. Drie kandidaten komen misschien in aanmerking om voor de verhoopte stabiliteit te zorgen.

Zoals verwacht is het voor de Buffalo's niet vanzelfsprekend om Hein Vanhaezebrouck zijn schoenen te vullen. Nadat ze eerder reeds in onderling overleg afscheid namen van Wouter Vrancken bleek, ondanks de goede indruk die hij maakte tijdens zijn wittebroodsweken als hoofdcoach, nu ook Milicevic uiteindelijk niet opgewassen tegen die zware taak.

LEES OOK: Union vs Club Brugge: dit wordt bepalend in titelstrijd

Gent zoekt opvolger Milicevic

Mogelijk blijft hij wel nog in een andere rol aan boord, al is het nog maar of de Bosnische Zwitser dat zelf nog ziet zitten. En tot wiens technische staf hij dan eventueel toetreedt als assistent. "Over een nieuwe coach is er nog geen beslissing", moeten Arnar Vidarsson en co. volgens Het Laatste Nieuws nog altijd goed en wel beginnen aan hun zoektocht.

Het beoogde profiel is wel al duidelijk. "Men zoekt naar een T1 die op zijn strepen staat en 'een topmentaliteit in een ploeg kan slijpen'. Dat is nodig ook", klinkt het nog. Tenslotte is er ook volgens Het Nieuwsblad sprake zijn van een nijpend gebrek aan discipline in de kleedkamer, waar Baro daarom straks eveneens met de grove borstel tekeer wil gaan.

Leko, Geraerts of De Mil?

Nadat het bestuur op de voorbije mercato's de bal een aantal keer serieus missloegen kunnen ze het zich nu niet veroorloven om nog meer leergeld te betalen. Dat geldt ook bij de keuze voor de nieuwe coach, die de trein zo snel mogelijk weer op de rails moet krijgen.Wellicht zal de keuze dit keer dan ook opnieuw op een meer ervaren trainer vallen.

Hoewel er nog geen contact werd opgenomen schuift de krant behalve Ivan Leko in dat opzicht ook Rik De Mil en Karel Geraerts naar voren. De coach van Charleroi wordt echter in de gaten gehouden door andere gegadigden, terwijl Geraerts naar verluidt de opvolger wordt van Leko bij Standard. Afwachten dus een van hen orde op zaken komt stellen.

Lees ook: 10 kandidaat-coaches voor AA Gent

Wie lijkt u de beste optie?

Meest recent

'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

45
45
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

32
32
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

78
78
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

192
192
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

84
84
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

238
238
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

89
89
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

151
151
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

131
131
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

227
227
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

532
532
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

132
132
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

245
245
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

61
61
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

201
201
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

96
96
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

148
148
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

317
317
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

286
286
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

144
144
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

327
327
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

247
247
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

253
253
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

931
931
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

296
296

Meer sportnieuws