Door de schorsing van Guy Luzon moest Ivan Vukomanovic plaatsnemen op de bank als trainer van Standard. Wat op papier een haalbare kaart leek, draaide anders uit. De thuisploeg kon slechts een puntje pakken tegen Waasland-Beveren, de voorlaatste in de stand. Vukomanovic gaf zijn kijk op de zaken weer aan
Sporting Telenet.
Waasland-Beveren kwam twee keer uit het niets terug langszij en dat is ook de gelegenheidstrainer niet ontgaan. "We hadden zelf veel kansen, maar waren gewoon niet geconcentreerd voor doel. Als je ziet dat de tegenstander maar drie kansen heeft en dan weten dat het niet eens echte grote kansen zijn, dan zijn we niet blij. Het deed me denken aan de wedstrijd tegen Sporting Charleroi."
Toch laat hij de moed nog niet zakken. "We moeten hard blijven werken en de volgende match er weer opnieuw staan. We werkten hard om een doelpunt te maken, maar het wou niet lukken. Dat zorgde voor een wat negatieve spiraal. We gaan nu proberen de volgende wedstrijd weer gewoon te winnen, dat moet altijd onze bedoeling zijn.
Luzon lijkt heel wat kritiek te krijgen, omdat hij in oktober nog geen wedstrijd won. Vooral zijn rotatiesysteem wordt gehekeld. Vukomanovic wil er niet veel over kwijt. "We zullen wel zien of we blijven roteren. Ik weet nog niet wat we gaan doen", besluit hij zijn verhaal.