'Overmars in overdrive: eerste zomertransfer Antwerp op til'

door
'Overmars in overdrive: eerste zomertransfer Antwerp op til'

Het seizoen is nog niet afgelopen voor Antwerp, dat nog vol aan de bak moet in de jacht op een Europees ticket. Nadien staat er de Great Old andermaal een erg drukke zomer te wachten. Een eerste uitgaande transfer lijkt alvast in de maak.

Het stamnummer één neemt straks alleszins afscheid van een resem huurlingen, terwijl tal van andere spelers hun laatste contractjaar ingaan op de Bosuil. Denk maar aan Zeno Van Den Bosch en Michel-Ange Balikwisha, die allebei ook niet direct van plan lijken om hun aflopende verbintenissen in Deurne-Noord te verlengen. Indien hij hen niet gratis wil laten vertrekken is het dus nu of nooit voor Marc Overmars om te cashen op het duo.

LEES OOK: Bijltjesdag bij Antwerp: laatste uur Wils geslagen?

Belangstelling in Balikwisha

Voorlopig blijft het wel nog stil rond Van Den Bosch, al zal er aan belangstelling in de verdediger ongetwijfeld geen gebrek zijn. In het verleden werd hij vooral in Duitsland en Italië reeds aan diverse ploegen gelinkt. In het geval van Balikwisha lijkt er daarentegen stilaan al wat meer schot in de zaak te komen. Hoewel hij nog maar pas opnieuw fit is blijkt de 23-jarige winger met drie treffers en één assist dan ook sterk op dreef in de play-offs.

Dat hij daarvoor lang in de lappenmand lag lijkt de eerdere gegadigden dan ook allerminst af te schrikken. Tenslotte hebben volgens Transferfeed zowel Lille als Lens nog steeds een oogje op Balikwisha laten vallen. De twee Franse streekrivalen willen profiteren van zijn onzekere toekomst bij Antwerp, dat hem vier jaar geleden voor vijf miljoen wegplukte bij Standard. Sindsdien was hij er goed voor 28 goals en 15 assists in 137 optredens.

Alarmfase rood bij Antwerp

Dat er weldra een einde komt aan het huwelijk is evenwel al langer duidelijk. Bovenstaande bron verwacht dan ook dat de onderhandelingen binnenkort zullen worden aangevat. De bal ligt wel in het kamp van Overmars en co, die ondanks zijn contractsituatie naar verluidt boter bij de vis verlangen. Hoewel zijn marktwaarde 'slechts' op zes miljoen wordt geschat wordt er gewag gemaakt van een prijskaartje van een slordige acht miljoen.

Gezien de toenemende interesse, met ook Celtic dat nog altijd op de loer zou liggen, hoopt Antwerp wellicht dan ook op een opbod. Zelf windt Balikwisha alvast geen doekjes om zijn vertrekwens, al is het nog geen uitgemaakte zaak dat hij bezig is aan zijn laatste weken op de Bosuil. "Mocht mijn verhaal hier stoppen hoop ik tijdig elders te tekenen om nog een afscheidsmatch te kunnen spelen", flirt hij niettemin al duidelijk met een transfer.

Hoeveel is Balikwisha volgens u waard?

Meest recent

Napoli baalt enorm, Arsenal blijft foutloos doorrazen

Om 18u45 stonden er in de Champions League twee duels op het programma. Napoli ontving Eintracht ...

7
7
Het einde van Ronaldo: CR7 licht tipje van de sluier

Cristiano Ronaldo is 40 jaar en de Portugese aanvaller weet dat het einde nadert. Op zijn leeftijd ...

35
35
Nainggolan 'plaagt' Antwerp: "Zou nog lukken"

Het gaat bijzonder slecht met Royal Antwerp FC. Sportief is de club serieus afgegleden en dat op ...

48
48
Atlético Madrid - Union: Hubert verrast stevig

Union SG speelt vanavond om 21 tegen Atlético Madrid. Een héél zware partij en ...

26
26
Flick en Lewandowski spreken: dit vinden zij van Club Brugge

FC Barcelona komt toch met veel zorgen naar Brugge. De Catalanen hebben de nodige blessures en hun ...

265
265
Dreyer schrijft geschiedenis: MLS compleet gek van de Deen

RSC Anderlecht verkocht Anders Dreyer in januari voor een spotprijsje van amper 5 miljoen euro, wat ...

194
194
Club Brugge opgelet: Hayen reageert op flirt met Celtic

Mocht het op zijn bucketlist staan mag Nicky Hayen woensdag nog een Europese grootmacht afvinken, ...

192
192
AA Gent pleit Dean volledig vrij: "Gevaarlijk precedent"

Vooraf verkeerde AA Gent omwille van het 125-jarig clubbestaan nog in feeststemming, maar na de ...

228
228
Nederland verstomt: Club Brugge plant ‘brutale’ transfer

Club Brugge jaagt op een verrassende naam uit Nederland. Een tiener die dit seizoen doorbreekt in de ...

352
352
'KRC Genk kan cashen: goudhaantje weg in januari?'

KRC Genk deed de afgelopen jaren meermaals gouden zaken op de transfermarkt, waarbij de Limburgers ...

503
503
Club-Barcelona: Hayen & Flick maken selecties bekend

Hoogdag in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdagavond gastheer speelt voor niemand minder dan FC ...

107
107
Hasi maakt brokken: Bertaccini out, Vazquez in?

Met zijn rug tegen de muur besloot Besnik Hasi om tegen KV Mechelen vier aanvallers aan de aftrap te ...

560
560
Antwerp & AA Gent binden strijd aan met Bondsparket

Afgelopen weekend was het Halloween, en dus besloten Max Dean en Daam Foulon om nog eens uit te ...

227
227
Hayen verschaft update uit ziekenboeg Club Brugge

In de Champions League krijgt Club Brugge woensdag FC Barcelona over de vloer. In aanloop naar het ...

233
233
Annelien Coorevits breekt taboe: “Passie was er nooit"

Ze vormden jarenlang één van de bekendste koppels van het Vlaamse medialandschap: ...

268
268
Club is klaar: Seys roept oorlogstaal naar Lamine Yamal

Club Brugge kijkt FC Barcelona recht in de ogen namens de Champions League. De gedroomde affiche ...

152
152
Thibo Somers slaat stevig op tafel: grijpt Antwerp in?

Het rommelt ferm bij Royal Antwerp FC. The Great Old ging afgelopen speeldag weer onderuit en Stef ...

348
348
Depay in vieze papieren: Braziliaanse gooit alles op tafel

Memphis Depay verraste vriend en vijand door plotsklaps naar Brazilië te verkassen, maar in ...

59
59
Hayen ziet groot pijnpunt Barça: “Daar liggen kansen”

Club Brugge is de grote underdog tegen FC Barcelona. Nicky Hayen gaf een persconferentie voor de ...

94
94
Anderlecht en Lierse in diepe rouw: André De Nul overleden

RSC Anderlecht en Lierse zijn in diepe rouw gedompeld. Voormalige Rode Duivel André De Nul is ...

0
0
Oorlog bij DAZN: analisten vliegen elkaar naar de keel

Het is niet enkel oorlog tussen DAZN, de Pro League en de telecombedrijven, maar ook binnen de ...

501
501
Karetsas doet opmerkelijke onthulling bij KRC Genk

Konstantinos Karetsas zat even in een ferme dip bij KRC Genk. De afgelopen wedstrijden kwam de ...

158
158
Waarschuwing Barça: "Club Brugge is net als Atlético"

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen FC Barcelona. Blauw-Zwart is uiteraard de ...

221
221
"Moeilijke periode KDB en gezin" - steun uit onverwachte hoek

Kevin De Bruyne zit in zak en as. De middenvelder was sterk begonnen bij Napoli, maar de Rode Duivel ...

192
192
KAA Gent verrast met duidelijk statement over Leko

KAA Gent wisselt sterke prestaties af met zwakke. De Buffalo’s wonnen twee wedstrijden op rij ...

383
383

Meer sportnieuws