'Overmars in overdrive: eerste zomertransfer Antwerp op til'

door
'Overmars in overdrive: eerste zomertransfer Antwerp op til'

Het seizoen is nog niet afgelopen voor Antwerp, dat nog vol aan de bak moet in de jacht op een Europees ticket. Nadien staat er de Great Old andermaal een erg drukke zomer te wachten. Een eerste uitgaande transfer lijkt alvast in de maak.

Het stamnummer één neemt straks alleszins afscheid van een resem huurlingen, terwijl tal van andere spelers hun laatste contractjaar ingaan op de Bosuil. Denk maar aan Zeno Van Den Bosch en Michel-Ange Balikwisha, die allebei ook niet direct van plan lijken om hun aflopende verbintenissen in Deurne-Noord te verlengen. Indien hij hen niet gratis wil laten vertrekken is het dus nu of nooit voor Marc Overmars om te cashen op het duo.

LEES OOK: 'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Belangstelling in Balikwisha

Voorlopig blijft het wel nog stil rond Van Den Bosch, al zal er aan belangstelling in de verdediger ongetwijfeld geen gebrek zijn. In het verleden werd hij vooral in Duitsland en Italië reeds aan diverse ploegen gelinkt. In het geval van Balikwisha lijkt er daarentegen stilaan al wat meer schot in de zaak te komen. Hoewel hij nog maar pas opnieuw fit is blijkt de 23-jarige winger met drie treffers en één assist dan ook sterk op dreef in de play-offs.

Dat hij daarvoor lang in de lappenmand lag lijkt de eerdere gegadigden dan ook allerminst af te schrikken. Tenslotte hebben volgens Transferfeed zowel Lille als Lens nog steeds een oogje op Balikwisha laten vallen. De twee Franse streekrivalen willen profiteren van zijn onzekere toekomst bij Antwerp, dat hem vier jaar geleden voor vijf miljoen wegplukte bij Standard. Sindsdien was hij er goed voor 28 goals en 15 assists in 137 optredens.

Alarmfase rood bij Antwerp

Dat er weldra een einde komt aan het huwelijk is evenwel al langer duidelijk. Bovenstaande bron verwacht dan ook dat de onderhandelingen binnenkort zullen worden aangevat. De bal ligt wel in het kamp van Overmars en co, die ondanks zijn contractsituatie naar verluidt boter bij de vis verlangen. Hoewel zijn marktwaarde 'slechts' op zes miljoen wordt geschat wordt er gewag gemaakt van een prijskaartje van een slordige acht miljoen.

Gezien de toenemende interesse, met ook Celtic dat nog altijd op de loer zou liggen, hoopt Antwerp wellicht dan ook op een opbod. Zelf windt Balikwisha alvast geen doekjes om zijn vertrekwens, al is het nog geen uitgemaakte zaak dat hij bezig is aan zijn laatste weken op de Bosuil. "Mocht mijn verhaal hier stoppen hoop ik tijdig elders te tekenen om nog een afscheidsmatch te kunnen spelen", flirt hij niettemin al duidelijk met een transfer.

Hoeveel is Balikwisha volgens u waard?

Meest recent

'Standard mikt zeer hoog en droomt van monstersom'

Standard hoopt dat het tegen komende zomer toch een nieuwe eigenaar kan voorstellen. Dat lange ...

13
13
'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen draait steeds luider. De Belgische clubs ...

21
21
'Club Brugge mag plots dromen van 5 miljoen euro bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

88
88
'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat er in 2026 een bonus uit de bus valt, zoals het in het verleden ...

121
121
‘AA Gent en Club Brugge op ramkoers: oorlog barst los’

De overstap van Ivan Leko naar Club Brugge is geen simpele ruzie, maar een breuk in vertrouwen. In ...

350
350
‘Transferoffensief Westerlo: in- en uitgaande topdeals?’

Bij KVC Westerlo mag er in januari wel wat worden verwacht. De Kemphanen gaan mogelijk in- en ...

20
20
Fink out? El Ouahdi komt met héél duidelijke boodschap

KRC Genk verloor met 1-0 van FC Midtjylland. Een nederlaag die de sluimerende crisis alleen maar ...

124
124
'Khalaili verlaat Union, Nederlandse sensatie als vervanger‘

Union SG heeft een neus voor (onbekend) talent. De Brusselaars zijn uiteraard volop bezig met het ...

43
43
'Ontslag Hayen: Verhaeghe stevig uit de bocht'

Het ontslag van Nicky Hayen blijft nazinderen bij Club Brugge. De fans keerden zich tegen het ...

569
569
'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers verkopen, wat bij elke Belgische club het geval is. ...

222
222
Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

107
107
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

143
143
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

352
352
UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

48
48
'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nog twee matchen te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn troepen bij ...

119
119
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

1501
1501
Over en uit voor Fink? Genk-spelers maken statement

Hoe lang houdt Thorsten Fink het hoofd nog boven water bij KRC Genk? Na de nederlaag van donderdag ...

539
539
"Anders wordt het moeilijk" - Leko krijgt heldere taak bij Club

Ivan Leko maakte deze week zijn grote rentree als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd maandag ...

623
623
UEL/UECL: pijnlijke avond Ligue 1-Belgen, ruime zege Martens

Donderdagavond stond in de Europa en Conference League de laatste speeldag van 2025 op het ...

20
20
Job Fink aan zijden draadje: Genk verliest ook in Europa

KRC Genk heeft donderdagavond zijn derde pijnlijke nederlaag op amper één week tijd ...

220
220
Verstraete onthult: déze woorden deden Dean door lint gaan

Rik De Mil is sinds woensdag de nieuwe coach van AA Gent. Het wordt onder meer uitkijken naar welke ...

448
448
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

341
341
Leko trekt eerste conclusie na verloren Club-debuut

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

295
295
Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

242
242
Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

280
280

Meer sportnieuws