'Overmars in overdrive: eerste zomertransfer Antwerp op til'

1138 stemmen
'Overmars in overdrive: eerste zomertransfer Antwerp op til'

Het seizoen is nog niet afgelopen voor Antwerp, dat nog vol aan de bak moet in de jacht op een Europees ticket. Nadien staat er de Great Old andermaal een erg drukke zomer te wachten. Een eerste uitgaande transfer lijkt alvast in de maak.

Het stamnummer één neemt straks alleszins afscheid van een resem huurlingen, terwijl tal van andere spelers hun laatste contractjaar ingaan op de Bosuil. Denk maar aan Zeno Van Den Bosch en Michel-Ange Balikwisha, die allebei ook niet direct van plan lijken om hun aflopende verbintenissen in Deurne-Noord te verlengen. Indien hij hen niet gratis wil laten vertrekken is het dus nu of nooit voor Marc Overmars om te cashen op het duo.

LEES OOK: Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Belangstelling in Balikwisha

Voorlopig blijft het wel nog stil rond Van Den Bosch, al zal er aan belangstelling in de verdediger ongetwijfeld geen gebrek zijn. In het verleden werd hij vooral in Duitsland en Italië reeds aan diverse ploegen gelinkt. In het geval van Balikwisha lijkt er daarentegen stilaan al wat meer schot in de zaak te komen. Hoewel hij nog maar pas opnieuw fit is blijkt de 23-jarige winger met drie treffers en één assist dan ook sterk op dreef in de play-offs.

Dat hij daarvoor lang in de lappenmand lag lijkt de eerdere gegadigden dan ook allerminst af te schrikken. Tenslotte hebben volgens Transferfeed zowel Lille als Lens nog steeds een oogje op Balikwisha laten vallen. De twee Franse streekrivalen willen profiteren van zijn onzekere toekomst bij Antwerp, dat hem vier jaar geleden voor vijf miljoen wegplukte bij Standard. Sindsdien was hij er goed voor 28 goals en 15 assists in 137 optredens.

Alarmfase rood bij Antwerp

Dat er weldra een einde komt aan het huwelijk is evenwel al langer duidelijk. Bovenstaande bron verwacht dan ook dat de onderhandelingen binnenkort zullen worden aangevat. De bal ligt wel in het kamp van Overmars en co, die ondanks zijn contractsituatie naar verluidt boter bij de vis verlangen. Hoewel zijn marktwaarde 'slechts' op zes miljoen wordt geschat wordt er gewag gemaakt van een prijskaartje van een slordige acht miljoen.

Gezien de toenemende interesse, met ook Celtic dat nog altijd op de loer zou liggen, hoopt Antwerp wellicht dan ook op een opbod. Zelf windt Balikwisha alvast geen doekjes om zijn vertrekwens, al is het nog geen uitgemaakte zaak dat hij bezig is aan zijn laatste weken op de Bosuil. "Mocht mijn verhaal hier stoppen hoop ik tijdig elders te tekenen om nog een afscheidsmatch te kunnen spelen", flirt hij niettemin al duidelijk met een transfer.

Hoeveel is Balikwisha volgens u waard?

Meest recent

Één Rode Duivel de redder: “Zo iemand heb je nodig!”

De Rode Duivels hebben 1-1 gespeeld tegen Egypte. De eerste helft was het zweten voor de Belgen en ...

15
15
Povere start België: invalbeurt Lukaku voorkomt WK-drama

De Rode Duivels hebben niet de beste start van hun WK genomen. Tegen een sterk en stug Egypte leek ...

40
40
Garcia laat wenkbrauwen fronsen: “Wat heeft hij misdaan?”

De Rode Duivels hebben het moeilijk tegen Egypte. Bij de rust keken de Belgen tegen een 0-1 ...

112
112
Nainggolan snoeihard voor Duivels na 'kinderlijke' helft

De Rode Duivels kijken bij de rust tegen een 0-1 achterstand aan. Een afstandsschot was buiten het ...

57
57
"Rampzalig" - Duivel afgemaakt na zorgwekkende eerste helft

De Rode Duivels hebben maandagavond hun WK 2026 op gang getrapt. Maar de eerste helft tegen Egypte ...

236
236
Commotie op WK: bondscoach vliegt buiten na één match

Het wereldkampioenschap is nog geen volledige speeldag ver, toch is het bij bepaalde landen al code ...

17
17
Aanwinst nummer vier: Union haalt revelatie uit eigen land

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

62
62
Basiself Duivels: voetbalfans nemen één naam onder vuur

De Rode Duivels trappen om 21u hun WK-campagne op gang met een verraderlijk duel tegen Egypte. ...

62
62
'Sibierski vloekt: Anderlecht slikt koude douche op mercato'

RSC Anderlecht wil eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer presenteren. In afwachting daarvan zit de ...

244
244
Dé stunt van het WK?! Kaapverdië houdt Spanje in bedwang

Op dag vijf van het wereldkampioenschap is de grootste stunt tot dusver een feit. Vooraf werd een ...

63
63
Opstelling Duivels bekend! Garcia hakt knoop in defensie door

Het wachten is voorbij: de Rode Duivels beginnen eindelijk aan hun campagne op het WK. In Seattle ...

180
180
"Hele wereld weet het" - Egyptenaren vrezen vier Duivels

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

179
179
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

233
233
'Club Brugge tast in buidel: drie toptargets onderweg'

Club Brugge dreigt deze zomer een pak steunpilaren te verliezen, en dus is er op inkomend vlak werk ...

588
588
'KRC Genk vangt jackpot: Kompany laat kassa rinkelen'

Na een teleurstellend seizoen heeft KRC Genk heel wat werk aan de winkel. Op inkomend vlak plukten ...

240
240
'Arsenal shopt bij Club Brugge: plottwist rond Tzolis'

Club Brugge gaat een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van smaakmakers komen in ...

483
483
Lokeren rondt verrassende deal af met JPL-club

Sporting Lokeren heeft vandaag een volgende aanwinst aangekondigd. De Waaslanders gingen shoppen in ...

38
38
Rode Duivels beschikken plots over ‘nieuwe Kompany’

De Rode Duivels hebben achteraan niet meer de weelde van pakweg tien jaar geleden. Dat is ook geen ...

95
95
'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Schalke 04 speelt komend seizoen weer in de Bundesliga. De club heeft altijd een verleden gehad met ...

128
128
'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Bij KVC Westerlo gaat er heel wat volk de club verlaten. De Kemphanen merken dat er heel veel ...

29
29
Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

79
79
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

602
602
Geen Gouden Generatie, wel enorme goudklomp bij Rode Duivels

De Rode Duivels beginnen aan hun WK. Ze openen met een match tegen Egypte, de zwaarste tegenstander ...

94
94
'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

220
220
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

65
65

Meer sportnieuws