'Overmars in overdrive: eerste zomertransfer Antwerp op til'

1138 stemmen
'Overmars in overdrive: eerste zomertransfer Antwerp op til'

Het seizoen is nog niet afgelopen voor Antwerp, dat nog vol aan de bak moet in de jacht op een Europees ticket. Nadien staat er de Great Old andermaal een erg drukke zomer te wachten. Een eerste uitgaande transfer lijkt alvast in de maak.

Het stamnummer één neemt straks alleszins afscheid van een resem huurlingen, terwijl tal van andere spelers hun laatste contractjaar ingaan op de Bosuil. Denk maar aan Zeno Van Den Bosch en Michel-Ange Balikwisha, die allebei ook niet direct van plan lijken om hun aflopende verbintenissen in Deurne-Noord te verlengen. Indien hij hen niet gratis wil laten vertrekken is het dus nu of nooit voor Marc Overmars om te cashen op het duo.

LEES OOK: Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Belangstelling in Balikwisha

Voorlopig blijft het wel nog stil rond Van Den Bosch, al zal er aan belangstelling in de verdediger ongetwijfeld geen gebrek zijn. In het verleden werd hij vooral in Duitsland en Italië reeds aan diverse ploegen gelinkt. In het geval van Balikwisha lijkt er daarentegen stilaan al wat meer schot in de zaak te komen. Hoewel hij nog maar pas opnieuw fit is blijkt de 23-jarige winger met drie treffers en één assist dan ook sterk op dreef in de play-offs.

Dat hij daarvoor lang in de lappenmand lag lijkt de eerdere gegadigden dan ook allerminst af te schrikken. Tenslotte hebben volgens Transferfeed zowel Lille als Lens nog steeds een oogje op Balikwisha laten vallen. De twee Franse streekrivalen willen profiteren van zijn onzekere toekomst bij Antwerp, dat hem vier jaar geleden voor vijf miljoen wegplukte bij Standard. Sindsdien was hij er goed voor 28 goals en 15 assists in 137 optredens.

Alarmfase rood bij Antwerp

Dat er weldra een einde komt aan het huwelijk is evenwel al langer duidelijk. Bovenstaande bron verwacht dan ook dat de onderhandelingen binnenkort zullen worden aangevat. De bal ligt wel in het kamp van Overmars en co, die ondanks zijn contractsituatie naar verluidt boter bij de vis verlangen. Hoewel zijn marktwaarde 'slechts' op zes miljoen wordt geschat wordt er gewag gemaakt van een prijskaartje van een slordige acht miljoen.

Gezien de toenemende interesse, met ook Celtic dat nog altijd op de loer zou liggen, hoopt Antwerp wellicht dan ook op een opbod. Zelf windt Balikwisha alvast geen doekjes om zijn vertrekwens, al is het nog geen uitgemaakte zaak dat hij bezig is aan zijn laatste weken op de Bosuil. "Mocht mijn verhaal hier stoppen hoop ik tijdig elders te tekenen om nog een afscheidsmatch te kunnen spelen", flirt hij niettemin al duidelijk met een transfer.

🚀

Hoeveel is Balikwisha volgens u waard?

Meest recent

Nilis twijfelt over Rode Duivel: "Groot vraagteken voor mij"

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

10
10
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

103
103
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

83
83
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

27
27
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

40
40
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

262
262
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

40
40
Basisploeg Duivels: hakt Garcia verrassende knopen door?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

113
113
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

145
145
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

50
50
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

127
127
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

212
212
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

36
36
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

54
54
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

63
63
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

117
117
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

92
92
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

36
36
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

195
195
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

215
215
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

483
483
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

239
239
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

364
364
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

35
35
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

50
50

Meer sportnieuws