Antwerp-smaakmaker flirt met vertrek: "Als ik zo doorga..."

door
Antwerp-smaakmaker flirt met vertrek:

Royal Antwerp FC zal komende zomertransferperiode weer verschillende spelers verkopen. The Great Old heeft geld nodig en het beleid is duidelijk. Michel-Ange Balikwisha stond in het verleden al dicht bij een vertrek, maar een blessure gooide roet in het eten.

Dit seizoen kampt Balikwisha met aanhoudend blessureleed. De afgelopen seizoenen was de aanvaller annex middenvelder een belangrijke pion bij Antwerp. Hij gaf een interview aan Gazet van Antwerpen en sprak onder meer over zijn toekomst bij stamnummer 1.

LEES OOK: Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

Toekomst

Balikwisha geeft toe dat hij eigenlijk al een transfer had willen maken. "Zonder die blessures zat ik hier wellicht niet meer. Ik liep een meniscusletsel op in de wintermercato van 2024. En afgelopen zomer kwamen Celtic, Lille en Lens aankloppen, waarna ik opnieuw op een slecht moment uitviel.”

Balikwisha heeft diep gezeten. “Ik heb getwijfeld aan mijn voetbaltoekomst. Normaal zou ik twee, máximum drie maanden aan de kant staan. Toen die termijn allang voorbij was, begon ik te denken: ‘Sta ik ooit nog op een voetbalveld?’ Je begint het ergste te vrezen door dit mee te maken op mijn jonge leeftijd.”

Smaakmaker 

Bij zijn terugkeer liet Balikwisha zijn klasse meteen zien met een goal tegen Club Brugge. Celtic zou nog steeds lonken. “Ik vermoed van wel, ja. Mijn makelaar valt mij er dezer dagen niet mee lastig, zodat ik me op de Play-Offs kan concentreren.”

Het is niet zeker dat hij 100% zal vertrekken. “Neen, dat niet. De voorzitter (Paul Gheysens, red.) en Marc Overmars zijn de komende weken aan zet. Hoe ik de Play-Offs beëindig, zal veel bepalen. Als ik op dit elan doorga, kan het snel gaan.”

Zie jij Balikwisha komende zomer een transfer maken?

Meest recent

Kompany maakt Bayern wild: zwaargewicht doet boekje open

Vincent Kompany is bezig aan een uitmuntend tweede seizoen als hoofdcoach van Bayern München. ...

0
0
Dubbele opdoffer Union: Hubert geeft eerste verdict

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

119
119
Anderlecht schreeuwt om penalty: Van der Elst reageert fors

In de Croky Cup stond donderdag weer een erg fraaie affiche op het programma. Zo werkten RSC ...

260
260
Anderlecht-Antwerp lokt opvallende gast naar Lotto Park

In de Croky Cup stond donderdagavond de tweede heenmatch van de halve finale op het programma. Zo ...

90
90
Saudische soap: superdebuut Benzema gooit olie op vuur

De Saudische competitie stond de voorbije dagen op zijn kop. Uiteraard door de staking van Cristiano ...

29
29
Job op het spel: Renard maakt 'grove fout' bij Anderlecht

RSC Anderlecht is momenteel druk op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. En mogelijk moet het vizier ...

161
161
'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, zet SSC Napoli alles op de competitie en ...

110
110
Still verrast met eerste basisploeg, één wissel bij Antwerp

Donderdagavond staat de tweede heenmatch in de halve finales van de Croky Cup op het programma. En ...

180
180
Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

722
722
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

40
40
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

89
89
'Bliksemvertrek bij Club Brugge: Engelse miljoenen in spel'

Club Brugge wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

727
727
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

493
493
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

62
62
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

428
428
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

215
215
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

356
356
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

242
242
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

428
428
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

403
403
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

315
315
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

241
241
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

139
139
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

232
232
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

264
264

Meer sportnieuws