Antwerp-smaakmaker flirt met vertrek: "Als ik zo doorga..."

door
Antwerp-smaakmaker flirt met vertrek:

Royal Antwerp FC zal komende zomertransferperiode weer verschillende spelers verkopen. The Great Old heeft geld nodig en het beleid is duidelijk. Michel-Ange Balikwisha stond in het verleden al dicht bij een vertrek, maar een blessure gooide roet in het eten.

Dit seizoen kampt Balikwisha met aanhoudend blessureleed. De afgelopen seizoenen was de aanvaller annex middenvelder een belangrijke pion bij Antwerp. Hij gaf een interview aan Gazet van Antwerpen en sprak onder meer over zijn toekomst bij stamnummer 1.

LEES OOK: Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

Toekomst

Balikwisha geeft toe dat hij eigenlijk al een transfer had willen maken. "Zonder die blessures zat ik hier wellicht niet meer. Ik liep een meniscusletsel op in de wintermercato van 2024. En afgelopen zomer kwamen Celtic, Lille en Lens aankloppen, waarna ik opnieuw op een slecht moment uitviel.”

Balikwisha heeft diep gezeten. “Ik heb getwijfeld aan mijn voetbaltoekomst. Normaal zou ik twee, máximum drie maanden aan de kant staan. Toen die termijn allang voorbij was, begon ik te denken: ‘Sta ik ooit nog op een voetbalveld?’ Je begint het ergste te vrezen door dit mee te maken op mijn jonge leeftijd.”

Smaakmaker 

Bij zijn terugkeer liet Balikwisha zijn klasse meteen zien met een goal tegen Club Brugge. Celtic zou nog steeds lonken. “Ik vermoed van wel, ja. Mijn makelaar valt mij er dezer dagen niet mee lastig, zodat ik me op de Play-Offs kan concentreren.”

Het is niet zeker dat hij 100% zal vertrekken. “Neen, dat niet. De voorzitter (Paul Gheysens, red.) en Marc Overmars zijn de komende weken aan zet. Hoe ik de Play-Offs beëindig, zal veel bepalen. Als ik op dit elan doorga, kan het snel gaan.”

Zie jij Balikwisha komende zomer een transfer maken?

Meest recent

Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

86
86
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

22
22
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

30
30
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

57
57
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

119
119
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

40
40
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

145
145
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

275
275
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

240
240
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

134
134
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

77
77
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

643
643
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

104
104
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

102
102
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

181
181
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

272
272
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

147
147
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

137
137
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

471
471
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

130
130
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

298
298
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

502
502
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

399
399
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

240
240
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

405
405

Meer sportnieuws