'Man City pusht voor PL-bom: vraagprijs 100 miljoen'

142 stemmen
'Man City pusht voor PL-bom: vraagprijs 100 miljoen'

Manchester City wil zich in de Premier League zo snel mogelijk van een Champions League-ticket verzekeren en werkt ook al naar de finale van de FA Cup. Achter de schermen wordt dan weer de zomermercato voorbereid. En daarvoor zou ook in de eigen Premier League rondspeuren.

City is één van de meest succesvolle clubs van de voorbije jaren, in 2023 pakte het zelfs nog de treble. Maar tijdens de huidige jaargang liet de Engelse grootmacht het afweten. Het moest al snel afhaken in de titelrace en sneuvelde vroegtijdig in de Champions League. Enkel de FA Cup kan het seizoen nog ietwat kleuren.

De sportieve leiding heeft wel zijn conclusies getrokken uit die tegenvallende prestaties. Zo beseft men dat het tijd is voor een nieuwe wind binnen de selectie. Die vernieuwingsoperatie werd in januari al ingezet met het aantrekken van Abdukodir Khusanov, Omar Marmoush, Vitor Reis en Nico Gonzalez.

LEES OOK: 'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Revelatie Premier League

Komende zomer wil men hier mee verder gaan. Een aantal vaste krachten, niet in het minst Kevin De Bruyne, zal de club verlaten. Daar tegenover wordt al gezocht naar nog meer verse krachten voor coach Pep Guardiola. Een nieuwe middenvelder bijvoorbeeld.

Zo meldt TBR Football dat City concreet in de markt is voor Morgan Gibbs-White. De 25-jarige Engelsman scheert dit seizoen hoge toppen bij Nottingham Forrest, waarmee hij volop strijdt voor een Champions League. Stilaan lijkt de international van de Three Lions dan ook klaar voor een stap hogerop.

Nottingham vraagt door

Er heerst wel de nodige concurrentie. Ook Newcastle United, de huidige nummer vier in de Premier League, zou aan de mouw van Gibbs-White trekken. De gegadigden zullen wel diep in de buidel moeten tasten. Bovengenoemde bron beweert dat Nottingham zo'n 100 miljoen pond verlangt. De effectieve transfersom zal naar alle waarschijnlijkheid nog een stukje lager liggen, maar het is wel een indicatie dat de middenvelder een erg dure vogel is.

🚀 Manchester City FC-fans lezen nu:

'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'
'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'
51

De Premier League is de sterkste nationale competitie ter wereld ...

Meest recent

‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

99
99
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

38
38
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

27
27
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

54
54
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

159
159
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

245
245
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

124
124
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

177
177
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

240
240
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

99
99
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

195
195
Vandenbempt verwoest één Duivel: “Niet meer verdedigbaar”

De Rode Duivels bekampen Nieuw-Zeeland in de laatste groepsmatch van het WK. België moet winnen ...

290
290
Duivels extra onder druk voor Nieuw-Zeeland: “Hallucinant”

De Rode Duivels nemen het zaterdagochtend op tegen Nieuw-Zeeland. Met twee punten uit twee ...

72
72
‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Simon Mignolet stopt en Dani van den Heuvel ...

577
577
Beveren jubelt: sterspeler blijft alsnog aan boord

SK Beveren veroverde vorig seizoen tot ieders verbazing met grote overmacht de titel in 1B en mag ...

72
72
Vandenbempt waarschuwt Garcia: "Zou enorme fout zijn"

De Rode Duivels staan voor hun match van de waarheid. Tegen Nieuw-Zeeland moeten ze nog alle zeilen ...

223
223
Sporting Hasselt slaat zeer fraaie Belgische dubbelslag

Het wordt komend seizoen in de Challenger Pro League uitkijken naar welke meerwaarde Sporting ...

99
99
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

113
113
'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'

Bij Manchester City beginnen ze deze zomer aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Pep Guardiola. ...

51
51
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

47
47
Rode Duivels krijgen zware uppercut vlak voor groepsfinale

De Rode Duivels staan voor hun groepsfinale al met de rug tegen de muur. En vlak voor de beslissende ...

492
492
'KV Mechelen laat goalgetter rijpen, nieuwe keeper Westerlo'

Nu de meeste eersteklassers weer begonnen zijn aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen, willen ze ...

54
54
De Cat en Lukaku bij Anderlecht? Dit zegt Vitor Bruno

Na alweer een tegenvallend seizoen hoopt Anderlecht straks eindelijk weer de aansluiting te maken ...

249
249
Mechele benoemt Duivels probleem: "Dat was wake-upcall"

Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd zijn de Rode Duivels aan zet in hun laatste groepswedstrijd op ...

93
93
'Union krijgt zeer pikante vraagprijs te horen'

Union was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

79
79

Meer sportnieuws