'Man City pusht voor PL-bom: vraagprijs 100 miljoen'

142 stemmen
'Man City pusht voor PL-bom: vraagprijs 100 miljoen'

Manchester City wil zich in de Premier League zo snel mogelijk van een Champions League-ticket verzekeren en werkt ook al naar de finale van de FA Cup. Achter de schermen wordt dan weer de zomermercato voorbereid. En daarvoor zou ook in de eigen Premier League rondspeuren.

City is één van de meest succesvolle clubs van de voorbije jaren, in 2023 pakte het zelfs nog de treble. Maar tijdens de huidige jaargang liet de Engelse grootmacht het afweten. Het moest al snel afhaken in de titelrace en sneuvelde vroegtijdig in de Champions League. Enkel de FA Cup kan het seizoen nog ietwat kleuren.

De sportieve leiding heeft wel zijn conclusies getrokken uit die tegenvallende prestaties. Zo beseft men dat het tijd is voor een nieuwe wind binnen de selectie. Die vernieuwingsoperatie werd in januari al ingezet met het aantrekken van Abdukodir Khusanov, Omar Marmoush, Vitor Reis en Nico Gonzalez.

LEES OOK: 'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Revelatie Premier League

Komende zomer wil men hier mee verder gaan. Een aantal vaste krachten, niet in het minst Kevin De Bruyne, zal de club verlaten. Daar tegenover wordt al gezocht naar nog meer verse krachten voor coach Pep Guardiola. Een nieuwe middenvelder bijvoorbeeld.

Zo meldt TBR Football dat City concreet in de markt is voor Morgan Gibbs-White. De 25-jarige Engelsman scheert dit seizoen hoge toppen bij Nottingham Forrest, waarmee hij volop strijdt voor een Champions League. Stilaan lijkt de international van de Three Lions dan ook klaar voor een stap hogerop.

Nottingham vraagt door

Er heerst wel de nodige concurrentie. Ook Newcastle United, de huidige nummer vier in de Premier League, zou aan de mouw van Gibbs-White trekken. De gegadigden zullen wel diep in de buidel moeten tasten. Bovengenoemde bron beweert dat Nottingham zo'n 100 miljoen pond verlangt. De effectieve transfersom zal naar alle waarschijnlijkheid nog een stukje lager liggen, maar het is wel een indicatie dat de middenvelder een erg dure vogel is.

De Premier League is de sterkste nationale competitie ter wereld ...

Meest recent

Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

6
6
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

89
89
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

23
23
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

117
117
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

25
25
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

328
328
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

375
375
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

111
111
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

72
72
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

342
342
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

353
353
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

365
365
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

131
131
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

151
151
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

653
653
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

79
79
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

145
145
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

277
277
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

313
313
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

296
296
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

90
90
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

64
64
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

313
313
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

128
128
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

303
303

Meer sportnieuws