'Man City pusht voor PL-bom: vraagprijs 100 miljoen'

door
'Man City pusht voor PL-bom: vraagprijs 100 miljoen'

Manchester City wil zich in de Premier League zo snel mogelijk van een Champions League-ticket verzekeren en werkt ook al naar de finale van de FA Cup. Achter de schermen wordt dan weer de zomermercato voorbereid. En daarvoor zou ook in de eigen Premier League rondspeuren.

City is één van de meest succesvolle clubs van de voorbije jaren, in 2023 pakte het zelfs nog de treble. Maar tijdens de huidige jaargang liet de Engelse grootmacht het afweten. Het moest al snel afhaken in de titelrace en sneuvelde vroegtijdig in de Champions League. Enkel de FA Cup kan het seizoen nog ietwat kleuren.

De sportieve leiding heeft wel zijn conclusies getrokken uit die tegenvallende prestaties. Zo beseft men dat het tijd is voor een nieuwe wind binnen de selectie. Die vernieuwingsoperatie werd in januari al ingezet met het aantrekken van Abdukodir Khusanov, Omar Marmoush, Vitor Reis en Nico Gonzalez.

LEES OOK: UEL/UECL: pijnlijke avond Ligue 1-Belgen, ruime zege Martens

Revelatie Premier League

Komende zomer wil men hier mee verder gaan. Een aantal vaste krachten, niet in het minst Kevin De Bruyne, zal de club verlaten. Daar tegenover wordt al gezocht naar nog meer verse krachten voor coach Pep Guardiola. Een nieuwe middenvelder bijvoorbeeld.

Zo meldt TBR Football dat City concreet in de markt is voor Morgan Gibbs-White. De 25-jarige Engelsman scheert dit seizoen hoge toppen bij Nottingham Forrest, waarmee hij volop strijdt voor een Champions League. Stilaan lijkt de international van de Three Lions dan ook klaar voor een stap hogerop.

Nottingham vraagt door

Er heerst wel de nodige concurrentie. Ook Newcastle United, de huidige nummer vier in de Premier League, zou aan de mouw van Gibbs-White trekken. De gegadigden zullen wel diep in de buidel moeten tasten. Bovengenoemde bron beweert dat Nottingham zo'n 100 miljoen pond verlangt. De effectieve transfersom zal naar alle waarschijnlijkheid nog een stukje lager liggen, maar het is wel een indicatie dat de middenvelder een erg dure vogel is.

De Premier League is de sterkste nationale competitie ter wereld ...

Meest recent

Actie Courtois gaat Europa rond: Spaanse pers gaat los

Real Madrid heeft zijn sluimerende crisis ietwat kunnen bezweren. De Koninklijke moest zondag tegen ...

41
41
‘Club Brugge flirt met ramp: Tzolis-bom op ontploffen’

Club Brugge staat voor een gevaarljike keuze rond Christos Tzolis: nu, of komende zomer, cashen, of ...

184
184
'Supporters keren zich tegen Fink, meeting bestuur gepland'

KRC Genk sleepte zondagavond weliswaar op het nippertje nog een punt uit de brand op eigen veld ...

125
125
Anderlecht aan VAR-fiasco ontsnapt? Oud-ref gaat tekeer

RSC Anderlecht herpakte zich zaterdagavond met een verdiende 2-1-overwinning tegen STVV. Desondanks ...

163
163
Leko drukt stempel: pittige details Brugse ommekeer

Ivan Leko heeft zijn competitierentree als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. Zijn ploeg ...

232
232
Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

76
76
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

91
91
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

61
61
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

27
27
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

321
321
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

185
185
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

432
432
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

40
40
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

453
453
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

220
220
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

373
373
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

134
134
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

233
233
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

142
142
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

183
183
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

193
193
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

728
728
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

735
735
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

52
52
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

353
353

Meer sportnieuws