'Man City pusht voor PL-bom: vraagprijs 100 miljoen'

door
'Man City pusht voor PL-bom: vraagprijs 100 miljoen'

Manchester City wil zich in de Premier League zo snel mogelijk van een Champions League-ticket verzekeren en werkt ook al naar de finale van de FA Cup. Achter de schermen wordt dan weer de zomermercato voorbereid. En daarvoor zou ook in de eigen Premier League rondspeuren.

City is één van de meest succesvolle clubs van de voorbije jaren, in 2023 pakte het zelfs nog de treble. Maar tijdens de huidige jaargang liet de Engelse grootmacht het afweten. Het moest al snel afhaken in de titelrace en sneuvelde vroegtijdig in de Champions League. Enkel de FA Cup kan het seizoen nog ietwat kleuren.

De sportieve leiding heeft wel zijn conclusies getrokken uit die tegenvallende prestaties. Zo beseft men dat het tijd is voor een nieuwe wind binnen de selectie. Die vernieuwingsoperatie werd in januari al ingezet met het aantrekken van Abdukodir Khusanov, Omar Marmoush, Vitor Reis en Nico Gonzalez.

LEES OOK: Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Revelatie Premier League

Komende zomer wil men hier mee verder gaan. Een aantal vaste krachten, niet in het minst Kevin De Bruyne, zal de club verlaten. Daar tegenover wordt al gezocht naar nog meer verse krachten voor coach Pep Guardiola. Een nieuwe middenvelder bijvoorbeeld.

Zo meldt TBR Football dat City concreet in de markt is voor Morgan Gibbs-White. De 25-jarige Engelsman scheert dit seizoen hoge toppen bij Nottingham Forrest, waarmee hij volop strijdt voor een Champions League. Stilaan lijkt de international van de Three Lions dan ook klaar voor een stap hogerop.

Nottingham vraagt door

Er heerst wel de nodige concurrentie. Ook Newcastle United, de huidige nummer vier in de Premier League, zou aan de mouw van Gibbs-White trekken. De gegadigden zullen wel diep in de buidel moeten tasten. Bovengenoemde bron beweert dat Nottingham zo'n 100 miljoen pond verlangt. De effectieve transfersom zal naar alle waarschijnlijkheid nog een stukje lager liggen, maar het is wel een indicatie dat de middenvelder een erg dure vogel is.

🚀

De Premier League is de sterkste nationale competitie ter wereld ...

Meest recent

Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

18
18
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

214
214
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt nieuwe wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

17
17
'Anderlecht breekt met Hazard: bizarre reden lekt uit'

Het heeft er alle schijn van weg dat Thorgan Hazard bezig is aan zijn laatste maanden bij RSC ...

250
250
Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie

Julian Nagelsmann heeft Nicolo Tresoldi nog altijd niet definitief naar de Duitse A-ploeg gehaald, ...

243
243
AA Gent all-in: De Mil neemt drastische maatregelen

Na een prangende slotspeeldag verzekerde AA Gent zich voor het tweede jaar op rij van deelname aan ...

66
66
Alarmfase rood voor Pro League: rampscenario wenkt

Na veel vijven en zessen keurde de Pro League eerder deze week een wijziging aan de quota voor ...

95
95
Club Brugge zkt. keeper: 10 opvolgers voor Mignolet

Nog één keer knallen in de play-offs, om dan door de grote poort te vertrekken. Dat ...

445
445
Mannaert hint op verrassende vervanger voor Lukaku

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

581
581
Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

159
159
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

86
86
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

72
72
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

47
47
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

781
781
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

300
300
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

113
113
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

474
474
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

150
150
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

215
215
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

209
209
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

177
177
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

107
107
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

117
117
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

125
125
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

73
73

Meer sportnieuws