'Man City pusht voor PL-bom: vraagprijs 100 miljoen'

142 stemmen
'Man City pusht voor PL-bom: vraagprijs 100 miljoen'

Manchester City wil zich in de Premier League zo snel mogelijk van een Champions League-ticket verzekeren en werkt ook al naar de finale van de FA Cup. Achter de schermen wordt dan weer de zomermercato voorbereid. En daarvoor zou ook in de eigen Premier League rondspeuren.

City is één van de meest succesvolle clubs van de voorbije jaren, in 2023 pakte het zelfs nog de treble. Maar tijdens de huidige jaargang liet de Engelse grootmacht het afweten. Het moest al snel afhaken in de titelrace en sneuvelde vroegtijdig in de Champions League. Enkel de FA Cup kan het seizoen nog ietwat kleuren.

De sportieve leiding heeft wel zijn conclusies getrokken uit die tegenvallende prestaties. Zo beseft men dat het tijd is voor een nieuwe wind binnen de selectie. Die vernieuwingsoperatie werd in januari al ingezet met het aantrekken van Abdukodir Khusanov, Omar Marmoush, Vitor Reis en Nico Gonzalez.

LEES OOK: ‘Collega-Duivel voor Trossard? Arsenal wil ferm uithalen’

Revelatie Premier League

Komende zomer wil men hier mee verder gaan. Een aantal vaste krachten, niet in het minst Kevin De Bruyne, zal de club verlaten. Daar tegenover wordt al gezocht naar nog meer verse krachten voor coach Pep Guardiola. Een nieuwe middenvelder bijvoorbeeld.

Zo meldt TBR Football dat City concreet in de markt is voor Morgan Gibbs-White. De 25-jarige Engelsman scheert dit seizoen hoge toppen bij Nottingham Forrest, waarmee hij volop strijdt voor een Champions League. Stilaan lijkt de international van de Three Lions dan ook klaar voor een stap hogerop.

Nottingham vraagt door

Er heerst wel de nodige concurrentie. Ook Newcastle United, de huidige nummer vier in de Premier League, zou aan de mouw van Gibbs-White trekken. De gegadigden zullen wel diep in de buidel moeten tasten. Bovengenoemde bron beweert dat Nottingham zo'n 100 miljoen pond verlangt. De effectieve transfersom zal naar alle waarschijnlijkheid nog een stukje lager liggen, maar het is wel een indicatie dat de middenvelder een erg dure vogel is.

De Premier League is de sterkste nationale competitie ter wereld ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

69
69
Napoli-voorzitter dropt bom omtrent Lukaku en De Bruyne

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne focussen zich op het WK met de Rode Duivels. Nadien keren ze terug ...

45
45
Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Royal Antwerp FC weet nog steeds wat de toekomst brengt. Er is heel veel onzekerheid. De club blijft ...

58
58
STVV heeft prijs en legt sterkhouder langer onder contract

Bij STVV hebben ze heel veel kwaliteit rondlopen, maar daardoor is er ook heel veel interesse. De ...

17
17
'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Hoewel het rommelt in de bestuurskamer kan Antwerp niet bij de pakken blijven zitten. Na alweer een ...

49
49
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

261
261
Joma trapt na richting Anderlecht: "Sporting onwaardig"

RSC Anderlecht presenteerde donderdag de nieuwe outfit voor volgend seizoen. Na zeven jaar slaan de ...

334
334
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

373
373
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

331
331
'Onwaarschijnlijke uittocht Ajax: 21 spelers in etalage'

Ajax beleefde een zeer woelig en tegenvallend seizoen, waarin het pas op de valreep een Europees ...

150
150
Vanaken wil komaf maken met vloek bij Rode Duivels

De Rode Duivels oefenen zaterdag nog eens tegen Tunesië, maar daarna begint het echte werk. Er ...

82
82
Beerschot verrast: ervaren rot moet vertrekken

Beerschot mocht dit seizoen lange tijd dromen van een terugkeer naar de Jupiler Pro League, maar die ...

88
88
Nieuwe marktwaardes JPL: Tzolis breekt alle records

De zomermercato komt eraan en voor heel wat Belgische clubs belooft die zeer druk te worden. Met het ...

491
491
'STVV krijgt volgende transferaanbieding binnen'

STVV was dé revelatie van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Kanaries sloten het ...

114
114
'Tedesco haalt vergeten Rode Duivel naar nieuwe club'

Sinds hij begin 2025 opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels zat Domenico Tedesco ...

108
108
El Ouahdi kan opgelucht ademhalen: drama vermeden

Zakaria El Ouahdi is één van de vele spelers die er de laatste jaren voor kozen om ...

80
80
Moreira stuurt Garcia boodschap: "Daar speel ik liefst"

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test voor het WK. Dan nemen ze het in het Koning ...

79
79
'Antwerp blijft gaan: volgende tiener op komst'

Antwerp moet voor volgend seizoen heel wat spelers zien te vervangen. De middelen zijn daarvoor ...

123
123
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Roemeen, Club keert terug voor target'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

164
164
"Coucke buiten": fans Anderlecht roeren zich opnieuw

De fans van RSC Anderlecht zijn het beu. De vele wissels sinds Marc Coucke de club overnam hebben ...

247
247
Croonen geeft volgende straffe plannen van KRC Genk prijs

KRC Genk maakte de terugkeer van Thibaut Courtois bekend. CEO Peter Croonen en de doelman van Real ...

242
242
Vanaken: "Als hij terugkeert naar Anderlecht, zou mooi zijn"

Hans Vanaken sprak vandaag de media toe. Zaterdag spelen de Belgen tegen Tunesië en de ...

737
737
Trainer en transfers: Bornauw komt met update

Het blijft voorlopig nog een mysterie hoe Anderlecht er volgend seizoen uit zal zien. Het enige dat ...

334
334
'Strijd om Openda is los: 3 clubs doen bod'

Vier jaar lang maakte hij altijd deel uit van de selectie van de Rode Duivels, maar voor het WK viel ...

175
175
Anderlecht lanceert nieuw thuisshirt met fraaie film

Anderlecht kwam enkele dagen geleden met groot nieuws. Na zeven seizoenen werd de samenwerking met ...

177
177
'Wilmots in actie: transferplannen Standard bekend'

Bij Standard belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. Sportief directeur Marc Wilmots ...

163
163

Meer sportnieuws