Barça woedend na CL-exit: "UEFA moet dit onderzoeken"

door
Barça woedend na CL-exit:

FC Barcelona zal de Champions League ook dit seizoen niet winnen. De Catalanen standden dinsdagavond in de halve finales na een sensationeel tweeluik tegen Internazionale. Achteraf wees men wel met een kritische vinger richting de wedstrijdleiding.

Onder het bewind van coach Hansi Flick is Barça bezig aan een geweldig seizoen tot dusver. Het won de Supercopa en de Copa del Rey door in de finale telkens af te rekenen met aartsrivaal Real Madrid. In La Liga staat het dan weer op kop met vier punten voorsprong en nog vier speeldagen te gaan.

De Catalanen waren dus goed op koers om met de treble aan de haal te gaan. Maar dan moest het in de halve finales van de Champions League wel zien af te rekenen met de Italiaanse titelverdediger. En dat bleek allesbehalve evident. De heenwedstrijd in Barcelona eindigde alvast op 3-3. 

LEES OOK: 'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

Marciniak gebeten hond

En ook de return was om duimen en vingers bij af te likken. Inter kwam in de eerste helft op 2-0, maar met een geweldige tweede helft boog Barça die scheve situatie helemaal om. Uiteindelijk kwam de thuisploeg in de extra tijd echter weer langszij, om de klus af te maken in de verlengingen: 4-3-eindstand.

Na de match was men bij Barcelona evenwel niet te spreken over ref Szymon Marciniak. "Er zijn dingen gebeurd die ik niet begrijp, die moeilijk te verklaren zijn. Bij alle twijfelgevallen floot hij voor Inter", werd Pedri geciteerd bij VI. "Dit is ook niet de eerste keer dat ons dit overkomt met deze scheidsrechter. De UEFA zou dit moeten onderzoeken."

Geen tweede geel

De Catalanen vonden onder meer dat Henrikh Mkhitaryan een tweede gele kaart had moeten krijgen voor de fout die hij beging toen een penalty voor Barça werd omgezet in een vrije trap. Overigens was ook Flick hard voor Marciniak. De coach van Barça pakte tijdens de wedstrijd ook geel wegens protest. "Ik wil niet te veel over de scheidsrechter praten, maar elke beslissing die fiftyfifty was, viel in het voordeel van Inter uit. Dat is spijtig. Ik heb de scheidsrechter na het duel verteld wat ik ervan vond, maar die woorden ga ik nu niet herhalen", aldus de Duitser.

Barcelona werd benadeeld door de arbitrage ...

Meest recent

Scherprechter Sint-Truiden: Sebaoui tipt nieuwe kampioen

Zaterdagavond wordt de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs op gang getrapt. Leider Union SG ...

13
13
'Club knokt met Ajax en co: peperdure zomeraanwinst'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daar moet ook de ...

77
77
Woede Bosuil terecht? Somers velt verdict over penaltyfase

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

130
130
Courtois deelt intrigerend bericht dat fans doet gissen

Zonder aankondiging, zonder context en precies daardoor zo opvallend. Thibaut Courtois zette zijn ...

15
15
TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

125
125
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

12
12
Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

35
35
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

175
175
Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

49
49
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

33
33
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

90
90
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

148
148
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

30
30
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

92
92
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

125
125
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

101
101
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

169
169
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

494
494
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

462
462
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

347
347
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

650
650
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

273
273
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

847
847
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

620
620
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

264
264

Meer sportnieuws