Barça woedend na CL-exit: "UEFA moet dit onderzoeken"

door
Barça woedend na CL-exit:

FC Barcelona zal de Champions League ook dit seizoen niet winnen. De Catalanen standden dinsdagavond in de halve finales na een sensationeel tweeluik tegen Internazionale. Achteraf wees men wel met een kritische vinger richting de wedstrijdleiding.

Onder het bewind van coach Hansi Flick is Barça bezig aan een geweldig seizoen tot dusver. Het won de Supercopa en de Copa del Rey door in de finale telkens af te rekenen met aartsrivaal Real Madrid. In La Liga staat het dan weer op kop met vier punten voorsprong en nog vier speeldagen te gaan.

De Catalanen waren dus goed op koers om met de treble aan de haal te gaan. Maar dan moest het in de halve finales van de Champions League wel zien af te rekenen met de Italiaanse titelverdediger. En dat bleek allesbehalve evident. De heenwedstrijd in Barcelona eindigde alvast op 3-3. 

LEES OOK: 'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

Marciniak gebeten hond

En ook de return was om duimen en vingers bij af te likken. Inter kwam in de eerste helft op 2-0, maar met een geweldige tweede helft boog Barça die scheve situatie helemaal om. Uiteindelijk kwam de thuisploeg in de extra tijd echter weer langszij, om de klus af te maken in de verlengingen: 4-3-eindstand.

Na de match was men bij Barcelona evenwel niet te spreken over ref Szymon Marciniak. "Er zijn dingen gebeurd die ik niet begrijp, die moeilijk te verklaren zijn. Bij alle twijfelgevallen floot hij voor Inter", werd Pedri geciteerd bij VI. "Dit is ook niet de eerste keer dat ons dit overkomt met deze scheidsrechter. De UEFA zou dit moeten onderzoeken."

Geen tweede geel

De Catalanen vonden onder meer dat Henrikh Mkhitaryan een tweede gele kaart had moeten krijgen voor de fout die hij beging toen een penalty voor Barça werd omgezet in een vrije trap. Overigens was ook Flick hard voor Marciniak. De coach van Barça pakte tijdens de wedstrijd ook geel wegens protest. "Ik wil niet te veel over de scheidsrechter praten, maar elke beslissing die fiftyfifty was, viel in het voordeel van Inter uit. Dat is spijtig. Ik heb de scheidsrechter na het duel verteld wat ik ervan vond, maar die woorden ga ik nu niet herhalen", aldus de Duitser.

Barcelona werd benadeeld door de arbitrage ...

Meest recent

UCL: PSG mept Liverpool KO, Barça in kritieke toestand na rood

Titelverdediger Paris Saint-Germain is goed op weg naar de halve finales van de Champions League. De ...

1
1
Antwerp tóch genekt door arbitrage? "Als we dat toelaten ..."

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

7
7
Top 20: Courtois beste ter wereld, straffe notering Lammens

De Rode Duivels trekken straks naar het wereldkampioenschap met een op papier minder kwalitatieve ...

114
114
Maarten Martens doet boekje open over Anderlecht-flirt

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

61
61
Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Nathan De Cat heeft zijn start in de Champions' Play-Offs gemist. Het goudhaantje van RSC Anderlecht ...

338
338
'Uithaal Leko zindert na: drie sterkhouders in vizier'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

260
260
'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'

Het Bayern München van Vincent Kompany maakt dinsdag weer indruk door in de Champions League ...

73
73
KRC Genk ruikt bloed: ideaal script voor het grijpen

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

254
254
'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

461
461
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

74
74
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

59
59
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

39
39
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

334
334
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

506
506
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

256
256
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

85
85
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

73
73
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

432
432
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

209
209
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

308
308
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

198
198
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

138
138
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

197
197
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

110
110
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

234
234

Meer sportnieuws