Barça woedend na CL-exit: "UEFA moet dit onderzoeken"

door
Barça woedend na CL-exit:

FC Barcelona zal de Champions League ook dit seizoen niet winnen. De Catalanen standden dinsdagavond in de halve finales na een sensationeel tweeluik tegen Internazionale. Achteraf wees men wel met een kritische vinger richting de wedstrijdleiding.

Onder het bewind van coach Hansi Flick is Barça bezig aan een geweldig seizoen tot dusver. Het won de Supercopa en de Copa del Rey door in de finale telkens af te rekenen met aartsrivaal Real Madrid. In La Liga staat het dan weer op kop met vier punten voorsprong en nog vier speeldagen te gaan.

De Catalanen waren dus goed op koers om met de treble aan de haal te gaan. Maar dan moest het in de halve finales van de Champions League wel zien af te rekenen met de Italiaanse titelverdediger. En dat bleek allesbehalve evident. De heenwedstrijd in Barcelona eindigde alvast op 3-3. 

LEES OOK: Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

Marciniak gebeten hond

En ook de return was om duimen en vingers bij af te likken. Inter kwam in de eerste helft op 2-0, maar met een geweldige tweede helft boog Barça die scheve situatie helemaal om. Uiteindelijk kwam de thuisploeg in de extra tijd echter weer langszij, om de klus af te maken in de verlengingen: 4-3-eindstand.

Na de match was men bij Barcelona evenwel niet te spreken over ref Szymon Marciniak. "Er zijn dingen gebeurd die ik niet begrijp, die moeilijk te verklaren zijn. Bij alle twijfelgevallen floot hij voor Inter", werd Pedri geciteerd bij VI. "Dit is ook niet de eerste keer dat ons dit overkomt met deze scheidsrechter. De UEFA zou dit moeten onderzoeken."

Geen tweede geel

De Catalanen vonden onder meer dat Henrikh Mkhitaryan een tweede gele kaart had moeten krijgen voor de fout die hij beging toen een penalty voor Barça werd omgezet in een vrije trap. Overigens was ook Flick hard voor Marciniak. De coach van Barça pakte tijdens de wedstrijd ook geel wegens protest. "Ik wil niet te veel over de scheidsrechter praten, maar elke beslissing die fiftyfifty was, viel in het voordeel van Inter uit. Dat is spijtig. Ik heb de scheidsrechter na het duel verteld wat ik ervan vond, maar die woorden ga ik nu niet herhalen", aldus de Duitser.

Barcelona werd benadeeld door de arbitrage ...

Meest recent

Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

29
29
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

23
23
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

25
25
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

16
16
Bayern op cruise control voorbij moedig 'Belgisch' Werder

Bayern München wist wat het namiddag moest doen op het veld van Werder Bremen: winnen. Borussia ...

27
27
"Anderlecht? Leuk, maar niet te vergelijken met Ajax"

RSC Anderlecht en Ajax zijn twee clubs die al jaren op de sukkel zijn, al is het in Amsterdam minder ...

82
82
Beerschot ruikt bloed: "Zou mooi zijn"

Beerschot neemt het vanavond op verplaatsing op tegen KV Kortrijk. Dat is een bijzonder belangrijk ...

119
119
'Antwerp zoekt geld: twee pistes worden plots genoemd'

Het is al héél lang geen geheim dat Royal Antwerp FC deels te koop staat. Een nieuwe ...

245
245
Boskamp gelooft in Anderlecht: "Zou goede keuze zijn"

Johan Boskamp was dertig jaar geleden trainer in een periode dat RSC Anderlecht de nummer ...

275
275
'Standard gaat strijd aan voor absolute knaltransfer'

Standard hoopt de top zes te halen, maar dat wordt bijzonder moeilijk. De Rouches kijken echter ook ...

115
115
'Kassa, kassa bij STVV: miljoenensom lonkt'

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar dat gaat ook gevolgen hebben. Het lijkt nu al vast ...

139
139
‘Jackpot voor Anderlecht: miljoenen als enorme meevaller’

RSC Anderlecht mag Jesper Fredberg mogelijk nog een bedankbriefje sturen. De kans bestaat dat ...

435
435
D-day voor Hoefkens: ontslag loert om de hoek

Carl Hoefkens staat voor een cruciale periode bij NAC Breda. De Belgische trainer moet vrezen voor ...

57
57
KRC Genk blijft scherp: "Dat moet nog beter"

KRC Genk overtuigde zeker niet altijd, maar wist wel met 2-3 te winnen op het veld van KV Mechelen. ...

118
118
Kwakkelend Tottenham verbaast met nieuwe hoofdcoach

Tottenham Hotspur is andermaal bezig aan een bedroevend seizoen in de Premier League. Deze week werd ...

44
44
'Anderlecht-bestuur geeft Schreuder glasheldere opdracht'

Het blijft voorlopig wachten op een definitieve bevestiging. Maar momenteel heeft het er alle schijn ...

531
531
Ploegmaat doet Vanaken-boekje open: "In de kleedkamer ..."

Hans Vanaken is ook dit seizoen weer één van de sleutelfiguren bij Club Brugge KV. ...

761
761
Courtois onomwonden: "De favoriete match uit mijn carrière?"

Thibaut Courtois is wederom bezig aan een sterk seizoen als sluitstuk van Real Madrid en wil straks ...

218
218
Genk helemaal terug: Hayen geeft oorzaak ommekeer

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

302
302
TRANSFERUURTJE: 'Bliksem-exit bij Club, recorddeal Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

380
380
‘Rigaux voorspelt Club-leegloop: monsterbod onthuld’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in de Champions League. Verschillende smaakmakers staan ...

241
241
Opvallend voorstel na trainerscarrousel: "Aparte periode"

De Jupiler Pro League kende dit seizoen een opvallende trainerscarrousel met onder meer Rik De Mil ...

78
78
Ongezien: Club Brugge liet 102 miljoen euro liggen

Club Brugge staat financieel zeer sterk. De afgelopen seizoenen pakte Blauw-Zwart verschillende ...

259
259
Anderlecht stelt Jacobs teleur: “Had ik nooit verwacht”

RSC Anderlecht pakte een ferme opsteker door zich te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. Royal ...

248
248
Vanderbiest briest na KRC Genk: “Niet de eerste keer”

KV Mechelen ging in eigen huis met 2-3 onderuit tegen KRC Genk, een rechtstreekse concurrent voor ...

529
529

Meer sportnieuws