Barça woedend na CL-exit: "UEFA moet dit onderzoeken"

885 stemmen
Barça woedend na CL-exit:

FC Barcelona zal de Champions League ook dit seizoen niet winnen. De Catalanen standden dinsdagavond in de halve finales na een sensationeel tweeluik tegen Internazionale. Achteraf wees men wel met een kritische vinger richting de wedstrijdleiding.

Onder het bewind van coach Hansi Flick is Barça bezig aan een geweldig seizoen tot dusver. Het won de Supercopa en de Copa del Rey door in de finale telkens af te rekenen met aartsrivaal Real Madrid. In La Liga staat het dan weer op kop met vier punten voorsprong en nog vier speeldagen te gaan.

De Catalanen waren dus goed op koers om met de treble aan de haal te gaan. Maar dan moest het in de halve finales van de Champions League wel zien af te rekenen met de Italiaanse titelverdediger. En dat bleek allesbehalve evident. De heenwedstrijd in Barcelona eindigde alvast op 3-3. 

LEES OOK: 'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Marciniak gebeten hond

En ook de return was om duimen en vingers bij af te likken. Inter kwam in de eerste helft op 2-0, maar met een geweldige tweede helft boog Barça die scheve situatie helemaal om. Uiteindelijk kwam de thuisploeg in de extra tijd echter weer langszij, om de klus af te maken in de verlengingen: 4-3-eindstand.

Na de match was men bij Barcelona evenwel niet te spreken over ref Szymon Marciniak. "Er zijn dingen gebeurd die ik niet begrijp, die moeilijk te verklaren zijn. Bij alle twijfelgevallen floot hij voor Inter", werd Pedri geciteerd bij VI. "Dit is ook niet de eerste keer dat ons dit overkomt met deze scheidsrechter. De UEFA zou dit moeten onderzoeken."

Geen tweede geel

De Catalanen vonden onder meer dat Henrikh Mkhitaryan een tweede gele kaart had moeten krijgen voor de fout die hij beging toen een penalty voor Barça werd omgezet in een vrije trap. Overigens was ook Flick hard voor Marciniak. De coach van Barça pakte tijdens de wedstrijd ook geel wegens protest. "Ik wil niet te veel over de scheidsrechter praten, maar elke beslissing die fiftyfifty was, viel in het voordeel van Inter uit. Dat is spijtig. Ik heb de scheidsrechter na het duel verteld wat ik ervan vond, maar die woorden ga ik nu niet herhalen", aldus de Duitser.

Barcelona werd benadeeld door de arbitrage ...

Meest recent

'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

7
7
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

70
70
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

74
74
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

40
40
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

73
73
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

277
277
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

455
455
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

73
73
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

220
220
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

404
404
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

235
235
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

146
146
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

343
343
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

378
378
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

159
159
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

427
427
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

99
99
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

338
338
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

374
374
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

524
524
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

169
169
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

269
269
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

191
191
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

972
972
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

223
223

Meer sportnieuws