WAANZIN! Inter houdt Barça na nieuwe rollercoaster uit finale

door
WAANZIN! Inter houdt Barça na nieuwe rollercoaster uit finale

FC Barcelona zal dit seizoen geen treble pakken. De Catalanen mogen hun droom opbergen na alweer een waanzinnig kijkstuk tegen Inter. Na een rollercoaster van een wedstrijd trokken de Italianen in de verlengingen met 4-3 aan het langste eind, waardoor ze ten koste van Barça naar de finale van de Champions League mogen.

Hét nieuws bij Inter voor de aftrap was dat sterspeler Lautaro Martinez tegen alle verwachtingen in toch fit geraakt was en aan de wedstrijd kon beginnen. Dat bleek na 20 minuten een geweldige zaak voor de Nerazzurri.

Het was immers de Argentijn die dan zijn ploeg op voorsprong bracht. Hij kon binnenduwen na een vlijmscherpe counter en een assist van Dumfries - alwéér hij. Barça claimde even later een penalty toen Acerbi de bal in de zestien met de arm raakte, maar de VAR gaf geen kik.

LEES OOK: Champions League-sprookje duurt voort: OHL bedwingt AS Roma

Barça zorgt voor straffe ommekeer

Dat deed die op slag van rust wél toen Cubarsi in de zestien met een ultieme tackle Martinez het scoren leek te beletten. Uit de beelden bleek immers dat de Barça-verdediger eerst de voet van zijn tegenstander raakte en dus werd het een penalty. Calhanoglu zette die om en leek Inter richting finale te schieten.

Barça leek uitgeteld, maar pakte na rust uit met een straffe remonte. Een volley van Eric Garcia bracht de hoop snel terug met de aansluitingstreffer en op het uur hing Olmo de bordjes weer gelijk. Drie minuten voor tijd maakte de 2-3 van Raphinha de ommekeer compleet: Barça op weg naar de finale.

Inter gaat in blessuretijd en verlengingen er nog op en over

Maar nog was de rollercoaster niet aan zijn einde beland. In de 93ste minuut kwam Inter zowaar nog langszij. Alwéér was de assist van Dumfries, deze keer was Acerbi de afwerker. Met zijn allereerste Champions League-goal sleept de 37-jarige veteraan zo nog verlengingen uit de brand.

Daarin kwam Inter nog maar eens op voorsprong toen invaller Frattesi kon afwerken. Barça ging daarna nog op zoek naar de 4-4, maar die kwam er niet meer doordat een briljante doelman Sommer alles stopte. Inter mag zich zo opmaken voor de finale op 31 mei in München, waarin Arsenal of PSG de tegenstander wordt.

Is Inter een verdiende finalist?

Meest recent

Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

15
15
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

25
25
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

29
29
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

50
50
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

36
36
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

37
37
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

66
66
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

155
155
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

127
127
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

115
115
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

60
60
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

53
53
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

115
115
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

172
172
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

256
256
Fink velt verdict: wissel van de wacht bij KRC Genk?

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

149
149
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

99
99
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

200
200
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

358
358
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

67
67
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

118
118
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

486
486
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

129
129
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

130
130
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

277
277

Meer sportnieuws