WAANZIN! Inter houdt Barça na nieuwe rollercoaster uit finale

door
WAANZIN! Inter houdt Barça na nieuwe rollercoaster uit finale

FC Barcelona zal dit seizoen geen treble pakken. De Catalanen mogen hun droom opbergen na alweer een waanzinnig kijkstuk tegen Inter. Na een rollercoaster van een wedstrijd trokken de Italianen in de verlengingen met 4-3 aan het langste eind, waardoor ze ten koste van Barça naar de finale van de Champions League mogen.

Hét nieuws bij Inter voor de aftrap was dat sterspeler Lautaro Martinez tegen alle verwachtingen in toch fit geraakt was en aan de wedstrijd kon beginnen. Dat bleek na 20 minuten een geweldige zaak voor de Nerazzurri.

Het was immers de Argentijn die dan zijn ploeg op voorsprong bracht. Hij kon binnenduwen na een vlijmscherpe counter en een assist van Dumfries - alwéér hij. Barça claimde even later een penalty toen Acerbi de bal in de zestien met de arm raakte, maar de VAR gaf geen kik.

LEES OOK: Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Barça zorgt voor straffe ommekeer

Dat deed die op slag van rust wél toen Cubarsi in de zestien met een ultieme tackle Martinez het scoren leek te beletten. Uit de beelden bleek immers dat de Barça-verdediger eerst de voet van zijn tegenstander raakte en dus werd het een penalty. Calhanoglu zette die om en leek Inter richting finale te schieten.

Barça leek uitgeteld, maar pakte na rust uit met een straffe remonte. Een volley van Eric Garcia bracht de hoop snel terug met de aansluitingstreffer en op het uur hing Olmo de bordjes weer gelijk. Drie minuten voor tijd maakte de 2-3 van Raphinha de ommekeer compleet: Barça op weg naar de finale.

Inter gaat in blessuretijd en verlengingen er nog op en over

Maar nog was de rollercoaster niet aan zijn einde beland. In de 93ste minuut kwam Inter zowaar nog langszij. Alwéér was de assist van Dumfries, deze keer was Acerbi de afwerker. Met zijn allereerste Champions League-goal sleept de 37-jarige veteraan zo nog verlengingen uit de brand.

Daarin kwam Inter nog maar eens op voorsprong toen invaller Frattesi kon afwerken. Barça ging daarna nog op zoek naar de 4-4, maar die kwam er niet meer doordat een briljante doelman Sommer alles stopte. Inter mag zich zo opmaken voor de finale op 31 mei in München, waarin Arsenal of PSG de tegenstander wordt.

Is Inter een verdiende finalist?

Meest recent

Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

29
29
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

15
15
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

114
114
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

84
84
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

117
117
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

158
158
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

201
201
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

10
10
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

339
339
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

54
54
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

157
157
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

233
233
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

55
55
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

196
196
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

246
246
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

122
122
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

158
158
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

69
69
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

530
530
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

49
49
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

122
122
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

317
317
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

72
72
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

458
458
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

499
499

Meer sportnieuws