'Anderlecht wil uitpakken met comeback Neerpede-product'

door
'Anderlecht wil uitpakken met comeback Neerpede-product'

Na het mislopen van de beker wil RSC Anderlecht zijn seizoen in de drie resterende duels nog mooi afsluiten. Ondertussen is de sportieve leiding al druk in de weer met het zoeken van versterking. Daarbij zou een oude bekende in beeld zijn gekomen.

De Brusselaars zette zich schrap voor een hete transferzomer. Paars-Wit zal immers afscheid nemen van een waslijst als spelers. Van een aantal staat het vertrek zelfs al (quasi) vast. Jan Vertonghen stopt bijvoorbeeld als profvoetballer, de huurbeurten van Adryelson, Samuel Edozie en Leander Dendoncker krijgen normaal gezien geen vervolg.

LEES OOK: 'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Eerste aanwinsten al binnen

Anderen worden mogelijk verpatst om uiteenlopende redenen zoals hun contractsituatie (Théo Leoni?), ze een stap hogerop willen zetten (Killian Sardella?) om de clubkas te spijzen (Kasper Dolberg?) of omdat ze niet meer in de sportieve plannen voorkomen (Mats Rits?). Al deze vertrekkers moeten echter ook vervangen worden zodat de kern voldoende breed is om weer op drie fronten te strijden.

Deels zal men dat trachten te doen met jongens uit de eigen opleiding. Maar er zal ook versterking moeten volgen. Sportief directeur Olivier Renard zit dan ook niet stil. In januari legde hij Cedric Hatenboer al vast voor komend seizoen, hij maakte het seizoen wel nog af bij Excelsior Rotterdam. Vorige maand werd dan weer de komst van Mihajlo Cvetkovic beklonken.

Terugkeer oude bekende

Daar zal het evenwel niet bij blijven en inmiddels is het volgende transferdoelwit ook alweer bekend. Zo meldt SudPresse dat RSCA belangstelling toont in Joseph Nonge. De 19-jarige controlerende middenvelder werkte destijds al een deel van zijn jeugdopleiding af bij Paars-Wit. Hij besloot echter om op jonge leeftijd zijn kans te wagen in het buitenland en trok naar Juventus. 

Bij de Oude Dame speelde hij inmiddels voor de eerste ploeg, dit seizoen werd Nonge echter verhuurd. Eerst aan het Franse Troyes, sinds januari aan het Zwitserse Servette. Beide passages zijn echter geen succes gebleken. En ook bij Juve lijkt Nonge geen hoofdrol te spelen in de plannen. Nochtans heeft hij nog een jaar contract. Anderlecht kan dus mogelijk een zaakje doen.

Anderlecht moet ook de nodige ervaring in huis halen ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

99
99
AA Gent wééral ondermaats: "Slechtste ooit in Play-Offs"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagmiddag op de Planet Group Arena. AA Gent kreeg immers ...

10
10
Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

KRC Genk staat zondagavond voor een sleutelwedstrijd. Op eigen veld kunnen de Limburgers zich ...

34
34
Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Terwijl Club Brugge op de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis afstevent, dreigen de beloften weg ...

258
258
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

62
62
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

78
78
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

80
80
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

178
178
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

54
54
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

195
195
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

32
32
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

48
48
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

211
211
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

166
166
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

102
102
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

168
168
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

246
246
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

144
144
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

181
181
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

313
313
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

221
221
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

582
582
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

335
335
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

349
349
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

309
309
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

361
361

Meer sportnieuws