'Anderlecht wil uitpakken met comeback Neerpede-product'

743
'Anderlecht wil uitpakken met comeback Neerpede-product'

Na het mislopen van de beker wil RSC Anderlecht zijn seizoen in de drie resterende duels nog mooi afsluiten. Ondertussen is de sportieve leiding al druk in de weer met het zoeken van versterking. Daarbij zou een oude bekende in beeld zijn gekomen.

De Brusselaars zette zich schrap voor een hete transferzomer. Paars-Wit zal immers afscheid nemen van een waslijst als spelers. Van een aantal staat het vertrek zelfs al (quasi) vast. Jan Vertonghen stopt bijvoorbeeld als profvoetballer, de huurbeurten van Adryelson, Samuel Edozie en Leander Dendoncker krijgen normaal gezien geen vervolg.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Eerste aanwinsten al binnen

Anderen worden mogelijk verpatst om uiteenlopende redenen zoals hun contractsituatie (Théo Leoni?), ze een stap hogerop willen zetten (Killian Sardella?) om de clubkas te spijzen (Kasper Dolberg?) of omdat ze niet meer in de sportieve plannen voorkomen (Mats Rits?). Al deze vertrekkers moeten echter ook vervangen worden zodat de kern voldoende breed is om weer op drie fronten te strijden.

Deels zal men dat trachten te doen met jongens uit de eigen opleiding. Maar er zal ook versterking moeten volgen. Sportief directeur Olivier Renard zit dan ook niet stil. In januari legde hij Cedric Hatenboer al vast voor komend seizoen, hij maakte het seizoen wel nog af bij Excelsior Rotterdam. Vorige maand werd dan weer de komst van Mihajlo Cvetkovic beklonken.

Terugkeer oude bekende

Daar zal het evenwel niet bij blijven en inmiddels is het volgende transferdoelwit ook alweer bekend. Zo meldt SudPresse dat RSCA belangstelling toont in Joseph Nonge. De 19-jarige controlerende middenvelder werkte destijds al een deel van zijn jeugdopleiding af bij Paars-Wit. Hij besloot echter om op jonge leeftijd zijn kans te wagen in het buitenland en trok naar Juventus. 

Bij de Oude Dame speelde hij inmiddels voor de eerste ploeg, dit seizoen werd Nonge echter verhuurd. Eerst aan het Franse Troyes, sinds januari aan het Zwitserse Servette. Beide passages zijn echter geen succes gebleken. En ook bij Juve lijkt Nonge geen hoofdrol te spelen in de plannen. Nochtans heeft hij nog een jaar contract. Anderlecht kan dus mogelijk een zaakje doen.

Anderlecht moet ook de nodige ervaring in huis halen ...

Meest recent

Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

5
5
Hierom zakken topscouts massaal af naar PSV-Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

56
56
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

68
68
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

681
681
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

184
184
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

174
174
Anderlecht begaat Bruno-blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

187
187
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

63
63
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

165
165
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

189
189
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

82
82
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

66
66
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

27
27
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

109
109
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

278
278
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

186
186
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

422
422
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

349
349
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

145
145
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

158
158
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

255
255
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

230
230
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

294
294
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

337
337
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

253
253

Meer sportnieuws