'Anderlecht wil uitpakken met comeback Neerpede-product'

743 stemmen
'Anderlecht wil uitpakken met comeback Neerpede-product'

Na het mislopen van de beker wil RSC Anderlecht zijn seizoen in de drie resterende duels nog mooi afsluiten. Ondertussen is de sportieve leiding al druk in de weer met het zoeken van versterking. Daarbij zou een oude bekende in beeld zijn gekomen.

De Brusselaars zette zich schrap voor een hete transferzomer. Paars-Wit zal immers afscheid nemen van een waslijst als spelers. Van een aantal staat het vertrek zelfs al (quasi) vast. Jan Vertonghen stopt bijvoorbeeld als profvoetballer, de huurbeurten van Adryelson, Samuel Edozie en Leander Dendoncker krijgen normaal gezien geen vervolg.

LEES OOK: 'Club Brugge schrikt: opvallende constructie voor Ordonez'

Eerste aanwinsten al binnen

Anderen worden mogelijk verpatst om uiteenlopende redenen zoals hun contractsituatie (Théo Leoni?), ze een stap hogerop willen zetten (Killian Sardella?) om de clubkas te spijzen (Kasper Dolberg?) of omdat ze niet meer in de sportieve plannen voorkomen (Mats Rits?). Al deze vertrekkers moeten echter ook vervangen worden zodat de kern voldoende breed is om weer op drie fronten te strijden.

Deels zal men dat trachten te doen met jongens uit de eigen opleiding. Maar er zal ook versterking moeten volgen. Sportief directeur Olivier Renard zit dan ook niet stil. In januari legde hij Cedric Hatenboer al vast voor komend seizoen, hij maakte het seizoen wel nog af bij Excelsior Rotterdam. Vorige maand werd dan weer de komst van Mihajlo Cvetkovic beklonken.

Terugkeer oude bekende

Daar zal het evenwel niet bij blijven en inmiddels is het volgende transferdoelwit ook alweer bekend. Zo meldt SudPresse dat RSCA belangstelling toont in Joseph Nonge. De 19-jarige controlerende middenvelder werkte destijds al een deel van zijn jeugdopleiding af bij Paars-Wit. Hij besloot echter om op jonge leeftijd zijn kans te wagen in het buitenland en trok naar Juventus. 

Bij de Oude Dame speelde hij inmiddels voor de eerste ploeg, dit seizoen werd Nonge echter verhuurd. Eerst aan het Franse Troyes, sinds januari aan het Zwitserse Servette. Beide passages zijn echter geen succes gebleken. En ook bij Juve lijkt Nonge geen hoofdrol te spelen in de plannen. Nochtans heeft hij nog een jaar contract. Anderlecht kan dus mogelijk een zaakje doen.

Anderlecht moet ook de nodige ervaring in huis halen ...

Meest recent

Atlético Madrid snoeihard: "Mag niet weg voor 200 miljoen"

Atlético Madrid speelt het spel keihard. Eén van de smaakmakers wil de club graag ...

44
44
Hoezo, geen geld? Ajax pakt uit met monstertransfer

Ajax is de afgelopen jaren een club op drift. De Amsterdammers zakten ver terug, ook financieel was ...

75
75
Deschamps en Konaté hebben nog één groot WK-doel

Frankrijk en Engeland spelen de match die ze niet wilden spelen: de troostfinale op het WK. Didier ...

15
15
Leko kondigt vertrekker aan bij Club Brugge

Club Brugge gaat nog een drukke zomermercato tegemoet. Er vertrokken al een aantal spelers en er ...

344
344
Pover Club Brugge gaat alweer onderuit in oefenpot

Club Brugge speelde vanavond een oefenduel tegen sc Heerenveen. Er werd vier keer dertig minuten ...

208
208
Fans van Antwerp hebben meteen boodschap voor Vandenhaute

Wouter Vandenhaute is de nieuwe groot baas van Royal Antwerp FC. Samen met heel wat andere ...

371
371
Vandenhaute en Alderweireld met eerste reactie na overname

Royal Antwerp FC is officieel overgenomen. De club maakte dat vandaag officieel bekend. Wouter ...

455
455
'Salah verrast iedereen en heeft akkoord met nieuwe club'

Mo Salah heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De Egyptenaar heeft een mondeling akkoord bereikt ...

119
119
'Club Brugge houdt adem in: Vermant hakt plots knoop door'

Club Brugge houdt de adem in rond Romeo Vermant. De beslissing is nog niet officieel uitgesproken, ...

662
662
Overname een feit: Paul Gheysens met boodschap aan RAFC-fans

Paul Gheysens heeft Royal Antwerp FC dan toch verkocht. De voorzitter vond een akkoord met Wouter ...

257
257
Done deal: Wouter Vandenhaute neemt Antwerp over

De kogel is door de kerk: Wouter Vandenhaute wordt de nieuwe hoofdaandeelhouder van Royal Antwerp ...

509
509
Anderlecht gaf nu wel toe: "Probeerden in januari al bij RSCA"

La Louvière heeft met de komst van Anas Tajaouart een veelbelovende versterking ...

238
238
Sommer verklaart: "Daarom koos ik voor Club Brugge"

Club Brugge haalde met Yann Sommer een grote naam naar de Jupiler Pro League. De 37-jarige Zwitser ...

292
292
Vannieuwkerke doorbreekt stilte met emotioneel WK-bericht

Het WK van de Rode Duivels eindigde vorig weekend met een stevige domper. België hield Spanje ...

146
146
'AS Roma klopt aan voor sterkhouder van KRC Genk'

Bij KRC Genk gaat er deze mercato nog heel veel gebeuren, zowel in- als uitgaand. Vanuit Italië ...

470
470
'Club Brugge duwt door en biedt 8 miljoen euro'

Club Brugge verliest Christos Tzolis en moet dus op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Meer zelfs, ...

448
448
Lierse SK pakt uit met héél stevige aanwinst

Lierse SK heeft vandaag een zeer opvallende aanwinst aangekondigd. De club uit de Challenger Pro ...

89
89
Cercle Brugge stelt nieuwe middenvelder voor

De Belgische ploegen blijven zich versterken. Ze kijken daarbij vooral naar het buitenland. Zo heeft ...

59
59
Vrancken heeft beet en shopt in de Jupiler Pro League

Wouter Vrancken koos deze zomer voor een verrassende uitdaging. Na een topseizoen koos hij ervoor om ...

64
64
'Club met de handen in het haar voor Supercup én JPL-start'

De eerste grote test voor Club Brugge wordt de Belgische Supercup tegen Union SG. Op 31 juli neemt ...

840
840
Burgess wees monstercontract af: groots plan met KAA Gent

Christian Burgess verliet Union SG na jaren trouwe dienst. Beide partijen kwamen er niet uit tijdens ...

363
363
‘Strijd om Onyedika barst volledig los: Club ontvangt bod’

Club Brugge kende een topseizoen en verschillende sterkhouders dreigen de club te verlaten deze ...

566
566
Tuchel haalt ongezien uit: Engeland compleet afgemaakt

Engeland ging in de halve finale van het WK onderuit tegen Argentinië. De Engelsen kwamen op ...

183
183
Wilmots apetrots: Standard pakt uit met nieuwe zomertransfer

Standard Luik is druk in de weer op de zomermercato. De Rouches hopen weer mee te kunnen doen om de ...

161
161
‘Stunt van formaat: Club verliest toptalent aan JPL-club’

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdopleiding en de werking met Club NXT. ...

859
859

Meer sportnieuws