Anderlecht kondigt nu al aanwinst voor volgend seizoen aan

door
Anderlecht kondigt nu al aanwinst voor volgend seizoen aan

Anderlecht beleeft een zeer drukke transferwinter. Sportief directeur Olivier Renard haalde de voorbije weken al vijf nieuwe spelers naar het Lotto Park om zowel de A-ploeg als de Futures de nodige versterking te bieden. Maar hij denkt ook al aan de verdere toekomst.

De voorbije weken streken Cesar Huerta, Adryelson, Lucas Hey, Ibrahim Kanaté en Enzo Sternal neer om directe versterking te bieden. Maar nu heeft Paars-Wit ook al een eerste aanwinst voor volgend seizoen gepresenteerd.

LEES OOK: Hatenboer schenkt klare wijn over terugkeer naar Anderlecht

Hatenboer tekent tot 2029 bij Anderlecht

In de laatste dagen was al duidelijk geworden dat Anderlecht werk maakte van de komst van Cedric Hatenboer en zijn transfer werd nu ook helemaal afgerond. De 19-jarige Nederlander tekende een contract tot 2029 en zal het rugnummer 8 dragen.

Anderlecht laat wel weten dat Hatenboer het seizoen nog zal afmaken bij Excelsior, waar hij dit seizoen helemaal doorgebroken is. Het versterkt de indruk dat Hatenboer gehaald wordt als opvolger voor Leander Dendoncker, die dit seizoen op huurbasis in het Lotto Park speelt.

Jonge Nederlander sluit volgend seizoen aan

Naar verluidt zou Anderlecht rond de 2 miljoen euro op tafel leggen voor Hatenboer, die zich de voorbije maanden stevig in de kijker gespeeld had. Ook PSV, Feyenoord en Antwerp zouden interesse getoond hebben, maar Anderlecht speelde het snelst op de bal.

"Cedric genoot interesse van verschillende clubs, dus we zijn erg tevreden dat hij het project van RSCA gekozen heeft", reageert Renard dan ook. "Cedric is een interessant profiel, als een jonge, dynamische middenvelder met een groot volume. We kijken ernaar uit om hem vanaf de zomer te integreren in het elftal."

Goed dat Anderlecht hem nog in Nederland laat rijpen?

Meest recent

Kompany voorspelt nu al nieuw spektakelstuk

Woensdagavond ontvangt Bayern München PSG. Na de heerlijke 5-4 in Parijs kijkt iedereen ...

0
0
Jbari ziet "verontrustend" nieuws bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze flink aan de bak om nog een Europees ticket te bemachtigen. Achter de ...

62
62
'Vertrek Rigaux bij Club Brugge extra stap dichterbij'

Het gonst al lange tijd van de geruchten omtrent Feyenoord en Dévy Rigaux. Vorig jaar was er ...

153
153
'Club Brugge zet door: 10 miljoen voor oude bekende'

Club Brugge wil stevig uithalen op de transfermarkt. Blauw‑zwart denkt aan een miljoenenbod om de ...

448
448
Beveren raast door met volgende smaakmaker

SK Beveren maakt duidelijk werk van de A-kern voor komend seizoen. Na Lennert Martens en Bruno ...

37
37
Ajax doet geweldige zaak met verkoop ex-spits STVV

Ajax moet nog hard knokken voor een Europees ticket. De vetpotten van de Champions League zitten er ...

14
14
Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

81
81
Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

In de Relegation Play-Offs zijn de plaatsen al verdeeld, maar voorts gaat het overal om de knikkers ...

84
84
'Club Brugge gaat all-in voor droomopvolger Mignolet'

Wie er zaterdag tegen STVV postvat onder de lat is voorlopig een vraagteken bij Club Brugge, dat ...

476
476
'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op één hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

300
300
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

349
349
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

143
143
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

382
382
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

252
252
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

1061
1061
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

125
125
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

150
150
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

270
270
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

98
98
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

176
176
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

101
101
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

188
188
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

71
71
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

43
43
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

405
405

Meer sportnieuws