Spaanse pers vindt Barça-zondebok na spektakelstuk in Milaan

door
Spaanse pers vindt Barça-zondebok na spektakelstuk in Milaan

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Zo trok Internazionale dinsdagavond aan het langste einde na een geweldig spektakelstuk van het hoogste niveau tegen FC Barcelona. De Italianen haalden het uiteindelijk met 4-3 na verlengingen.

Het tweeluik tussen Inter en Barça zal een prominente plek krijgen in de recente geschiedenis van de UCL. Tijdens de heenwedstrijd was het al smullen geblazen. De Italiaanse titelverdediger liep toen uit tot 2-0 en kwam in de tweede helft opnieuw op voorsprong, maar telkens knokten de Catalanen zich langszij.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

Heerlijk voetbalspektakel

Tijdens de return leek het al snel richting de thuisploeg op te gaan, zo stond Inter op 2-0 aan de rust. Maar na de pauze kwam Barcelona ronduit indrukwekkend voor de dag. De bezoekers kwamen weer langszij en leken in de slotfase ook met de zege aan de haal te gaan na een laat doelpunt van Raphinha.

In de extra tijd maakte Francesco Acerbi er echter toch 3-3 van, waardoor het tot verlengingen kwam. Daarin scoorde Davide Frattesi de 4-3 en dit keer had Barcelona geen gepaste reactie meer in huis. Inter zakt later deze maand dus af naar München voor de finale, Barça zal zich moeten focussen op de Spaanse titelstrijd.

Araujo de gebeten hond

In de Spaanse pers toont men zich dan ook kritisch voor de Catalaanse achterhoede. Zeven tegendoelpunten over twee duels is gewoonweg van het goede te veel. Met name Ronald Araujo krijgt ervan langs. Die viel in de tweede helft in, maar had boter op het hoofd bij twee tegengoals. "De vervanger van Iñigo Martinez presteerde niet op wat zijn sterke punt moet zijn: stevig verdedigend werk. Bij de 3-3 noch de 4-3 toonde hij de conistentie die nodig was", schrijft Mundo Deportivo.

Bij Marca krijgt Araujo een score van 4.5 op 10, waarmee hij de enige speler met een onvoldoende is. "Hij viel in tijdens de 75ste minuut, maar was niet succesvol bij de 3-3. En ook bij de vierde tegengoal liet hij het afweten", klinkt het. "Hij was slecht, om het zacht uit te drukken. Hij ging duidelijk in de fout bij de 3-3 en ook bij de 4-3 toonde hij incompetentie in de zestien. Jammer genoeg is het niet de eerste keer dat de Uruguayaan zijn ploeg uit de UCL laat knikkeren. Velen herinneren nog wat er vorig jaar gebeurde op Camp Nou tegen PSG", besluit men bij AS

Inter was over twee wedstrijden de beste ploeg ...

Meest recent

Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

63
63
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

20
20
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

49
49
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

161
161
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

55
55
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

61
61
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

58
58
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

97
97
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

120
120
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

150
150
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

330
330
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

209
209
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

104
104
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

258
258
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

91
91
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

93
93
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

356
356
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

168
168
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

281
281
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

683
683
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

118
118
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

540
540
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

152
152
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

218
218
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

166
166

Meer sportnieuws