Spaanse pers vindt Barça-zondebok na spektakelstuk in Milaan

door
Spaanse pers vindt Barça-zondebok na spektakelstuk in Milaan

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Zo trok Internazionale dinsdagavond aan het langste einde na een geweldig spektakelstuk van het hoogste niveau tegen FC Barcelona. De Italianen haalden het uiteindelijk met 4-3 na verlengingen.

Het tweeluik tussen Inter en Barça zal een prominente plek krijgen in de recente geschiedenis van de UCL. Tijdens de heenwedstrijd was het al smullen geblazen. De Italiaanse titelverdediger liep toen uit tot 2-0 en kwam in de tweede helft opnieuw op voorsprong, maar telkens knokten de Catalanen zich langszij.

LEES OOK: 'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Heerlijk voetbalspektakel

Tijdens de return leek het al snel richting de thuisploeg op te gaan, zo stond Inter op 2-0 aan de rust. Maar na de pauze kwam Barcelona ronduit indrukwekkend voor de dag. De bezoekers kwamen weer langszij en leken in de slotfase ook met de zege aan de haal te gaan na een laat doelpunt van Raphinha.

In de extra tijd maakte Francesco Acerbi er echter toch 3-3 van, waardoor het tot verlengingen kwam. Daarin scoorde Davide Frattesi de 4-3 en dit keer had Barcelona geen gepaste reactie meer in huis. Inter zakt later deze maand dus af naar München voor de finale, Barça zal zich moeten focussen op de Spaanse titelstrijd.

Araujo de gebeten hond

In de Spaanse pers toont men zich dan ook kritisch voor de Catalaanse achterhoede. Zeven tegendoelpunten over twee duels is gewoonweg van het goede te veel. Met name Ronald Araujo krijgt ervan langs. Die viel in de tweede helft in, maar had boter op het hoofd bij twee tegengoals. "De vervanger van Iñigo Martinez presteerde niet op wat zijn sterke punt moet zijn: stevig verdedigend werk. Bij de 3-3 noch de 4-3 toonde hij de conistentie die nodig was", schrijft Mundo Deportivo.

Bij Marca krijgt Araujo een score van 4.5 op 10, waarmee hij de enige speler met een onvoldoende is. "Hij viel in tijdens de 75ste minuut, maar was niet succesvol bij de 3-3. En ook bij de vierde tegengoal liet hij het afweten", klinkt het. "Hij was slecht, om het zacht uit te drukken. Hij ging duidelijk in de fout bij de 3-3 en ook bij de 4-3 toonde hij incompetentie in de zestien. Jammer genoeg is het niet de eerste keer dat de Uruguayaan zijn ploeg uit de UCL laat knikkeren. Velen herinneren nog wat er vorig jaar gebeurde op Camp Nou tegen PSG", besluit men bij AS

🚀

Inter was over twee wedstrijden de beste ploeg ...

Meest recent

Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

20
20
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

48
48
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

9
9
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

262
262
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

86
86
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

258
258
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

23
23
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

47
47
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

213
213
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

246
246
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

57
57
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

247
247
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

243
243
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

111
111
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

514
514
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

324
324
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

408
408
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

296
296
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

155
155
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

322
322
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

251
251
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

1357
1357
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

294
294
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

203
203
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

1369
1369

Meer sportnieuws