Spaanse pers vindt Barça-zondebok na spektakelstuk in Milaan

door
Spaanse pers vindt Barça-zondebok na spektakelstuk in Milaan

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Zo trok Internazionale dinsdagavond aan het langste einde na een geweldig spektakelstuk van het hoogste niveau tegen FC Barcelona. De Italianen haalden het uiteindelijk met 4-3 na verlengingen.

Het tweeluik tussen Inter en Barça zal een prominente plek krijgen in de recente geschiedenis van de UCL. Tijdens de heenwedstrijd was het al smullen geblazen. De Italiaanse titelverdediger liep toen uit tot 2-0 en kwam in de tweede helft opnieuw op voorsprong, maar telkens knokten de Catalanen zich langszij.

Heerlijk voetbalspektakel

Tijdens de return leek het al snel richting de thuisploeg op te gaan, zo stond Inter op 2-0 aan de rust. Maar na de pauze kwam Barcelona ronduit indrukwekkend voor de dag. De bezoekers kwamen weer langszij en leken in de slotfase ook met de zege aan de haal te gaan na een laat doelpunt van Raphinha.

In de extra tijd maakte Francesco Acerbi er echter toch 3-3 van, waardoor het tot verlengingen kwam. Daarin scoorde Davide Frattesi de 4-3 en dit keer had Barcelona geen gepaste reactie meer in huis. Inter zakt later deze maand dus af naar München voor de finale, Barça zal zich moeten focussen op de Spaanse titelstrijd.

Araujo de gebeten hond

In de Spaanse pers toont men zich dan ook kritisch voor de Catalaanse achterhoede. Zeven tegendoelpunten over twee duels is gewoonweg van het goede te veel. Met name Ronald Araujo krijgt ervan langs. Die viel in de tweede helft in, maar had boter op het hoofd bij twee tegengoals. "De vervanger van Iñigo Martinez presteerde niet op wat zijn sterke punt moet zijn: stevig verdedigend werk. Bij de 3-3 noch de 4-3 toonde hij de conistentie die nodig was", schrijft Mundo Deportivo.

Bij Marca krijgt Araujo een score van 4.5 op 10, waarmee hij de enige speler met een onvoldoende is. "Hij viel in tijdens de 75ste minuut, maar was niet succesvol bij de 3-3. En ook bij de vierde tegengoal liet hij het afweten", klinkt het. "Hij was slecht, om het zacht uit te drukken. Hij ging duidelijk in de fout bij de 3-3 en ook bij de 4-3 toonde hij incompetentie in de zestien. Jammer genoeg is het niet de eerste keer dat de Uruguayaan zijn ploeg uit de UCL laat knikkeren. Velen herinneren nog wat er vorig jaar gebeurde op Camp Nou tegen PSG", besluit men bij AS

POLL: Inter was over twee wedstrijden de beste ploeg ...

Meest recent

'Man City pusht voor PL-bom: vraagprijs 100 miljoen'

Manchester City wil zich in de Premier League zo snel mogelijk van een Champions League-ticket ...

5
5
Standard of Anderlecht? Zeqiri staat voor toptransfer

Andi Zeqiri, dit seizoen uitblinker bij Standard, staat voor een sleuteltransfer. Standard beschikt ...

119
119
Plotse wending: toch nog Club-fans in Lotto Park?

De controverse rond de gebeurtenissen die zich afgespeeld hebben in de marge van de bekerfinale ...

331
331
OH Leuven slaat toe met piepjong talent

OH Leuven moet alweer terugblikken op een vrij grijs seizoen. Het moest daarin nog lange tijd bang ...

17
17
Milicevic: "Hij moet een standbeeld krijgen bij AA Gent"

AA Gent staat zondag voor een levensbelangrijke wedstrijden. Het moet eigenlijk winnen tegen Antwerp ...

44
44
Genks goudhaantje gegeerd: De Condé reageert op geruchten

Er staat KRC Genk wellicht een zeer drukke transferzomer te wachten. De Limburgers willen hun kern ...

100
100
Burgess wil weg bij Union: dit is zijn droombestemming

Wordt dit eindelijk het jaar van Union? Op drie speeldagen van het einde ligt het in polepositie om ...

244
244
'Antwerp heeft haast: nieuwe thuishaven gezocht'

Antwerp groeide de voorbije jaren bliksemsnel, maar botste in het laatste jaar toch wat op zijn ...

277
277
'Knaltransfer El Khannouss: topcoach geeft groen licht'

Bilal El Khannouss heeft niet al te veel plezier beleefd aan zijn eerste seizoen in de Premier ...

96
96
Sven Kums stopt: dit is zijn verrassende next step

Bij AA Gent nemen ze weldra opnieuw afscheid van een oudgediende. Aanvoerder Sven Kums kondigde ...

160
160
'Misnoegde Club-joker hakt knoop door over vertrek'

Club Brugge heeft dit seizoen alweer minstens één trofee op zak met de beker, terwijl ...

595
595
'AA Gent weer stap dichter bij miljoenentransfer'

AA Gent kreeg de voorbije week een paar pandoeringen. Het zal zich daardoor nog moeten reppen om nog ...

128
128
'Club verliest Jutgla: deze club drukt door'

Club Brugge zal in de zomer een helse taak wachten om zijn kern bijeen te houden. Na de sterke ...

546
546
Rode Duivels zien titularis afhaken: einde seizoen

De Rode Duivels blazen binnen enkele weken weer verzamelen, voor de eerste keer sinds maart. Begin ...

74
74
'Attentie Genk: Chelsea neemt beslissing over Penders'

Bij Genk lijkt het vizier stilaan gericht te kunnen worden op volgend seizoen, want na een ...

437
437
'Alonso legt meteen forse transfereis op tafel bij Real'

Voor Real Madrid dreigt het seizoen een grote ontgoocheling te worden. Het grijpt straks wellicht ...

153
153
Van Anderlecht tot Arsenal: dit bindt Evenepoel en Trossard

Woensdagavond neemt Leandro Trossard het met Arsenal op tegen PSG in de terugwedstrijd van de halve ...

83
83
Van der Elst velt hard oordeel over Genk-crisis

Zondag speelt KRC Genk tegen Club Brugge mogelijk zijn laatste troeven uit in de titelstrijd. Als ...

278
278
'Knaltransfer Raskin: Rangers neemt standpunt in'

Sinds zijn transfer van Standard naar Rangers was hij voor de modale Belgische supporter misschien ...

138
138
AA Gent verliest icoon: Kums kondigt pensioen aan

Bij AA Gent kwam er in de voorbije jaren op verschillende manieren een einde aan een tijdperk. Eerst ...

145
145

Meer sportnieuws