Spaanse pers vindt Barça-zondebok na spektakelstuk in Milaan

door
Spaanse pers vindt Barça-zondebok na spektakelstuk in Milaan

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Zo trok Internazionale dinsdagavond aan het langste einde na een geweldig spektakelstuk van het hoogste niveau tegen FC Barcelona. De Italianen haalden het uiteindelijk met 4-3 na verlengingen.

Het tweeluik tussen Inter en Barça zal een prominente plek krijgen in de recente geschiedenis van de UCL. Tijdens de heenwedstrijd was het al smullen geblazen. De Italiaanse titelverdediger liep toen uit tot 2-0 en kwam in de tweede helft opnieuw op voorsprong, maar telkens knokten de Catalanen zich langszij.

LEES OOK: Hans Vanaken doet straffe Champions League-uitspraak

Heerlijk voetbalspektakel

Tijdens de return leek het al snel richting de thuisploeg op te gaan, zo stond Inter op 2-0 aan de rust. Maar na de pauze kwam Barcelona ronduit indrukwekkend voor de dag. De bezoekers kwamen weer langszij en leken in de slotfase ook met de zege aan de haal te gaan na een laat doelpunt van Raphinha.

In de extra tijd maakte Francesco Acerbi er echter toch 3-3 van, waardoor het tot verlengingen kwam. Daarin scoorde Davide Frattesi de 4-3 en dit keer had Barcelona geen gepaste reactie meer in huis. Inter zakt later deze maand dus af naar München voor de finale, Barça zal zich moeten focussen op de Spaanse titelstrijd.

Araujo de gebeten hond

In de Spaanse pers toont men zich dan ook kritisch voor de Catalaanse achterhoede. Zeven tegendoelpunten over twee duels is gewoonweg van het goede te veel. Met name Ronald Araujo krijgt ervan langs. Die viel in de tweede helft in, maar had boter op het hoofd bij twee tegengoals. "De vervanger van Iñigo Martinez presteerde niet op wat zijn sterke punt moet zijn: stevig verdedigend werk. Bij de 3-3 noch de 4-3 toonde hij de conistentie die nodig was", schrijft Mundo Deportivo.

Bij Marca krijgt Araujo een score van 4.5 op 10, waarmee hij de enige speler met een onvoldoende is. "Hij viel in tijdens de 75ste minuut, maar was niet succesvol bij de 3-3. En ook bij de vierde tegengoal liet hij het afweten", klinkt het. "Hij was slecht, om het zacht uit te drukken. Hij ging duidelijk in de fout bij de 3-3 en ook bij de 4-3 toonde hij incompetentie in de zestien. Jammer genoeg is het niet de eerste keer dat de Uruguayaan zijn ploeg uit de UCL laat knikkeren. Velen herinneren nog wat er vorig jaar gebeurde op Camp Nou tegen PSG", besluit men bij AS

Inter was over twee wedstrijden de beste ploeg ...

Meest recent

Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

8
8
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

77
77
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

72
72
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

38
38
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

74
74
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

135
135
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

55
55
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

48
48
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

86
86
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

29
29
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

78
78
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

90
90
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

296
296
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

108
108
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

392
392
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

121
121
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

191
191
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

301
301
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

397
397
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

80
80
Speler Club trapt niet in val: "Of ik naar Atlético wil?"

Nicolo Tresoldi praat regellmatig met buitenlandse media. De aanvaller gaf een interview aan het ...

141
141
Anderlecht switcht: enorme koerswijziging op komst

RSC Anderlecht blijft maar veranderen van visie, dat blijkt ook nu weer. Deze keer willen ze meer en ...

565
565
Verhuurde JPL-spelers: twee huurlingen tonen hun klasse

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

35
35
Atlético alert: AS waarschuwt voor twee Club-spelers

Club Brugge droomt ervan om zijn straffe Champions League-prestaties van vorige seizoen te evenaren. ...

156
156
Bizar tafereel in Benfica-Real: "Niet goed bij zijn hoofd"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

108
108

Meer sportnieuws