Spaanse pers vindt Barça-zondebok na spektakelstuk in Milaan

door
Spaanse pers vindt Barça-zondebok na spektakelstuk in Milaan

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Zo trok Internazionale dinsdagavond aan het langste einde na een geweldig spektakelstuk van het hoogste niveau tegen FC Barcelona. De Italianen haalden het uiteindelijk met 4-3 na verlengingen.

Het tweeluik tussen Inter en Barça zal een prominente plek krijgen in de recente geschiedenis van de UCL. Tijdens de heenwedstrijd was het al smullen geblazen. De Italiaanse titelverdediger liep toen uit tot 2-0 en kwam in de tweede helft opnieuw op voorsprong, maar telkens knokten de Catalanen zich langszij.

LEES OOK: Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

Heerlijk voetbalspektakel

Tijdens de return leek het al snel richting de thuisploeg op te gaan, zo stond Inter op 2-0 aan de rust. Maar na de pauze kwam Barcelona ronduit indrukwekkend voor de dag. De bezoekers kwamen weer langszij en leken in de slotfase ook met de zege aan de haal te gaan na een laat doelpunt van Raphinha.

In de extra tijd maakte Francesco Acerbi er echter toch 3-3 van, waardoor het tot verlengingen kwam. Daarin scoorde Davide Frattesi de 4-3 en dit keer had Barcelona geen gepaste reactie meer in huis. Inter zakt later deze maand dus af naar München voor de finale, Barça zal zich moeten focussen op de Spaanse titelstrijd.

Araujo de gebeten hond

In de Spaanse pers toont men zich dan ook kritisch voor de Catalaanse achterhoede. Zeven tegendoelpunten over twee duels is gewoonweg van het goede te veel. Met name Ronald Araujo krijgt ervan langs. Die viel in de tweede helft in, maar had boter op het hoofd bij twee tegengoals. "De vervanger van Iñigo Martinez presteerde niet op wat zijn sterke punt moet zijn: stevig verdedigend werk. Bij de 3-3 noch de 4-3 toonde hij de conistentie die nodig was", schrijft Mundo Deportivo.

Bij Marca krijgt Araujo een score van 4.5 op 10, waarmee hij de enige speler met een onvoldoende is. "Hij viel in tijdens de 75ste minuut, maar was niet succesvol bij de 3-3. En ook bij de vierde tegengoal liet hij het afweten", klinkt het. "Hij was slecht, om het zacht uit te drukken. Hij ging duidelijk in de fout bij de 3-3 en ook bij de 4-3 toonde hij incompetentie in de zestien. Jammer genoeg is het niet de eerste keer dat de Uruguayaan zijn ploeg uit de UCL laat knikkeren. Velen herinneren nog wat er vorig jaar gebeurde op Camp Nou tegen PSG", besluit men bij AS

Inter was over twee wedstrijden de beste ploeg ...

Meest recent

Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

3
3
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

74
74
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

17
17
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

41
41
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

104
104
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

219
219
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

94
94
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

56
56
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

49
49
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

50
50
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

120
120
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

126
126
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

353
353
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

68
68
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

28
28
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

127
127
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

141
141
'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Hij had stilaan de patron van de Rode Duivels moeten zijn, maar de teller van Roméo Lavia ...

70
70
‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Club Brugge wil hem niet kwijt, maar na Standard gaat er wéér een alarm af. Eén ...

754
754
'Onthuld: dit incident luidde einde Vanzeir bij Gent in'

De 26ste speeldag in de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt met een confrontatie tussen ...

251
251
Courtois onthult straf plan met Belgische club

Thibaut Courtois hoopt de komende maanden nog prijzen te pakken met Real Madrid, maar intussen maakt ...

127
127
Vazquez onthult dé reden waarom hij bij Anderlecht faalde

Anderlecht blijft kwakkelen in de Jupiler Pro League, met vorig weekend nog een teleurstellende 0-0 ...

460
460
Genk-spelers stellen unaniem doel voor terugmatch

KRC Genk blijft indruk maken in de Europa League. De Limburgers staan nu al met één ...

215
215
'Anderlecht in actie: deadline Schreuder, Taravel krijgt belofte'

Bijna drie weken na het ontslag van Besnik Hasi, heerst er nog steeds onduidelijkheid over de ...

397
397
Hayen geeft 'het geheim' achter wedergeboorte Genk

KRC Genk heeft zijn goede resultaten van de laatste weken nu ook kunnen bevestigen in de Europa ...

231
231

Meer sportnieuws