De Ketelaere schittert eindelijk weer, 16de (!) nederlaag United

91 stemmen
De Ketelaere schittert eindelijk weer, 16de (!) nederlaag United

Charles De Ketelaere heeft na een ietwat mindere periode nog eens van zich laten spreken. De Rode Duivel hielp zijn Atalanta BC met twee goals aan een 0-4-overwinning tegen AC Monza. In de Premier League liep Manchester United tegen zijn 16de (!) nederlaag van het seizoen aan.

LEES OOK: 'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Serie A

De Ketelaere was bezig aan een sterk seizoen bij Atalanta, maar de laatste weken liep het allemaal wat minder. Sinds de jaarwissel had hij zelfs nog niet gescoord in de Serie A. Maar daar kwam zondagnamiddag verandering in. Tegen Monza zette hij zijn ploeg in een zetel: halfweg de eerste helft had hij al twee doelpunten achter zijn naam staan.

Na de pauze wisten zijn ploegmaats de kloof verder uit te diepen. Lookman en Brescianini maakten er nog 0-4 van. Door deze overwinning lijken de derde plaats en het Champions League-ticket zo goed als binnen voor De Ketelaere en co. Monza degradeert nu ook mathematisch naar de Serie B.

Premier League

Manchester United wil zich komende donderdag verzekeren van een ticket voor de finale van de Europa League. En dus besloot coach Amorim om zijn sterkhouders te laten rusten tegen Brentford. Dat bleek echter geen verstandige zet. United kwam weliswaar nog op voorsprong maar vervolgens liep de thuisploeg uit tot 4-1. In de slotfase kwam het B-elftal van United nog terug tot 4-3, maar de 16de nederlaag van het seizoen was een feit.

Bij Tottenham, dat donderdag eveneens strijdt om ticket voor de UEL-finale, kregen ook enkele sterkhouders rust. Het veredelde B-elftal van coach Postecoglou bleef steken op 1-1 tegen West Ham United. Tot slot liet Newcastle United dure steken in de strijd om de Champions League-tickets. Het raakte tegen Brighton niet verder dan een 1-1-gelijkspel. Nottingham en Chelsea krijgen zo de kans om weer langszij te komen.

De Ketelaere moet een vaste basisplaats krijgen bij de Rode Duivels ...

Meest recent

Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

17
17
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

20
20
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

227
227
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

270
270
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

99
99
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

179
179
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

58
58
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

49
49
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

54
54
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

257
257
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

594
594
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

151
151
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

464
464
Leider staat op bij Duivels: "Hij was eerst zichzelf niet"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

236
236
TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

334
334
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

227
227
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

171
171
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

110
110
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

271
271
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

454
454
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

751
751
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

526
526
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

450
450
Cristiano Ronaldo beleeft hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

111
111
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

991
991

Meer sportnieuws