"Te goed voor JPL" - miljoenentransfer Club onvermijdelijk

550 stemmen

In afwachting van de clash tussen Union SG en KRC Genk, heeft Club Brugge beslag gelegd op de koppositie in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart won donderdagnamiddag immers met 4-1 van AA Gent. Daarbij speelden verschillende Bruggelingen zich opnieuw in de kijker.

Voor de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' namen ongetwijfeld weer de nodige buitenlandse scouts plaats in de tribunes. Met name verschillende spelers van Club Brugge kunnen immers rekenen op de nodige interesse vanuit de Europese topcompetities. En een aantal van hun maakten donderdag opnieuw indruk.

Maxim De Cuyper maakte bijvoorbeeld niet zo'n goede beurt bij de tegengoal, maar maakte dat ruimschoots goed met zijn offensieve impulsen. Christos Tzolis krikte zijn indrukwekkende statistieken op met twee goals en een assist. Ardon Jashari heerste op zijn beurt andermaal op het Brugse middenveld.

LEES OOK: ‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Ordoñez heerst in defensie

Daarnaast sprong ook de prestatie van Joel Ordoñez opnieuw in het oog. Aan de zijde van Brandon Mechele is de Ecuadoraan dit seizoen uitgegroeid tot een absolute steunpilaar in de Brugse defensie. En die reputatie deed hij donderdag weer alle eer aan met een nagenoeg vlekkeloze prestatie tegen AA Gent.

Bij Het Laatste Nieuws zag men bijvoorbeeld hoe Dante Vanzeir bijna een volledige match werd 'opgepeuzeld' door Ordoñez. "Niets op aan te merken - won vrijwel elk duel. Beleefde een rustige middag, al had hij dat aan zichzelf te danken", verklaart men zijn beoordeling van 7 op 10.

Zomerse toptransfer

Bij Het Nieuwsblad doet men daar zelfs nog een puntje bovenop. Volgens de krant is een zomerse toptransfer van de Ecuadoraanse verdediger stilaan onvermijdelijk geworden. "Won zowat elk duel en doet dat eigenlijk week na week. Hij is simpelweg te goed voor de Jupiler Pro League. Twijfelt er nog iemand aan dat een topclub hem deze zomer komt halen?", klinkt het. Afwachten dus welke club straks voor hem zal doordrukken en hoeveel Club Brugge daar aan zal overhouden.

Ordoñez is momenteel de beste verdediger op de Belgische velden ...

Meest recent

‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

279
279
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

86
86
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

60
60
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

550
550
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

148
148
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

56
56
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

425
425
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

152
152
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

382
382
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

207
207
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

248
248
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

966
966
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

532
532
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

309
309
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

277
277
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

135
135
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

160
160
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

622
622
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

313
313
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

97
97
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

238
238
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

125
125
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

42
42
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

412
412
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

101
101

Meer sportnieuws