"Te goed voor JPL" - miljoenentransfer Club onvermijdelijk

550

In afwachting van de clash tussen Union SG en KRC Genk, heeft Club Brugge beslag gelegd op de koppositie in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart won donderdagnamiddag immers met 4-1 van AA Gent. Daarbij speelden verschillende Bruggelingen zich opnieuw in de kijker.

Voor de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' namen ongetwijfeld weer de nodige buitenlandse scouts plaats in de tribunes. Met name verschillende spelers van Club Brugge kunnen immers rekenen op de nodige interesse vanuit de Europese topcompetities. En een aantal van hun maakten donderdag opnieuw indruk.

Maxim De Cuyper maakte bijvoorbeeld niet zo'n goede beurt bij de tegengoal, maar maakte dat ruimschoots goed met zijn offensieve impulsen. Christos Tzolis krikte zijn indrukwekkende statistieken op met twee goals en een assist. Ardon Jashari heerste op zijn beurt andermaal op het Brugse middenveld.

LEES OOK: Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Ordoñez heerst in defensie

Daarnaast sprong ook de prestatie van Joel Ordoñez opnieuw in het oog. Aan de zijde van Brandon Mechele is de Ecuadoraan dit seizoen uitgegroeid tot een absolute steunpilaar in de Brugse defensie. En die reputatie deed hij donderdag weer alle eer aan met een nagenoeg vlekkeloze prestatie tegen AA Gent.

Bij Het Laatste Nieuws zag men bijvoorbeeld hoe Dante Vanzeir bijna een volledige match werd 'opgepeuzeld' door Ordoñez. "Niets op aan te merken - won vrijwel elk duel. Beleefde een rustige middag, al had hij dat aan zichzelf te danken", verklaart men zijn beoordeling van 7 op 10.

Zomerse toptransfer

Bij Het Nieuwsblad doet men daar zelfs nog een puntje bovenop. Volgens de krant is een zomerse toptransfer van de Ecuadoraanse verdediger stilaan onvermijdelijk geworden. "Won zowat elk duel en doet dat eigenlijk week na week. Hij is simpelweg te goed voor de Jupiler Pro League. Twijfelt er nog iemand aan dat een topclub hem deze zomer komt halen?", klinkt het. Afwachten dus welke club straks voor hem zal doordrukken en hoeveel Club Brugge daar aan zal overhouden.

Ordoñez is momenteel de beste verdediger op de Belgische velden ...

Meest recent

‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

17
17
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

24
24
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

101
101
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

176
176
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

183
183
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

70
70
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

56
56
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

182
182
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

36
36
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

98
98
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

182
182
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

701
701
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

92
92
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

139
139
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

190
190
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

189
189
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

69
69
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

121
121
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

134
134
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

229
229
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

448
448
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

148
148
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

251
251
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

42
42
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

187
187

Meer sportnieuws