"Te goed voor JPL" - miljoenentransfer Club onvermijdelijk

550 stemmen

In afwachting van de clash tussen Union SG en KRC Genk, heeft Club Brugge beslag gelegd op de koppositie in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart won donderdagnamiddag immers met 4-1 van AA Gent. Daarbij speelden verschillende Bruggelingen zich opnieuw in de kijker.

Voor de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' namen ongetwijfeld weer de nodige buitenlandse scouts plaats in de tribunes. Met name verschillende spelers van Club Brugge kunnen immers rekenen op de nodige interesse vanuit de Europese topcompetities. En een aantal van hun maakten donderdag opnieuw indruk.

Maxim De Cuyper maakte bijvoorbeeld niet zo'n goede beurt bij de tegengoal, maar maakte dat ruimschoots goed met zijn offensieve impulsen. Christos Tzolis krikte zijn indrukwekkende statistieken op met twee goals en een assist. Ardon Jashari heerste op zijn beurt andermaal op het Brugse middenveld.

LEES OOK: Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Ordoñez heerst in defensie

Daarnaast sprong ook de prestatie van Joel Ordoñez opnieuw in het oog. Aan de zijde van Brandon Mechele is de Ecuadoraan dit seizoen uitgegroeid tot een absolute steunpilaar in de Brugse defensie. En die reputatie deed hij donderdag weer alle eer aan met een nagenoeg vlekkeloze prestatie tegen AA Gent.

Bij Het Laatste Nieuws zag men bijvoorbeeld hoe Dante Vanzeir bijna een volledige match werd 'opgepeuzeld' door Ordoñez. "Niets op aan te merken - won vrijwel elk duel. Beleefde een rustige middag, al had hij dat aan zichzelf te danken", verklaart men zijn beoordeling van 7 op 10.

Zomerse toptransfer

Bij Het Nieuwsblad doet men daar zelfs nog een puntje bovenop. Volgens de krant is een zomerse toptransfer van de Ecuadoraanse verdediger stilaan onvermijdelijk geworden. "Won zowat elk duel en doet dat eigenlijk week na week. Hij is simpelweg te goed voor de Jupiler Pro League. Twijfelt er nog iemand aan dat een topclub hem deze zomer komt halen?", klinkt het. Afwachten dus welke club straks voor hem zal doordrukken en hoeveel Club Brugge daar aan zal overhouden.

Ordoñez is momenteel de beste verdediger op de Belgische velden ...

Meest recent

'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

2
2
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

70
70
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

37
37
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

320
320
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

53
53
'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

111
111
TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

247
247
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

39
39
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

70
70
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

124
124
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

249
249
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

73
73
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

792
792
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

211
211
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

285
285
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

428
428
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

88
88
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

532
532
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

109
109
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

293
293
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

156
156
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

87
87
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

296
296
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

31
31
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

88
88

Meer sportnieuws