"Te goed voor JPL" - miljoenentransfer Club onvermijdelijk

door

In afwachting van de clash tussen Union SG en KRC Genk, heeft Club Brugge beslag gelegd op de koppositie in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart won donderdagnamiddag immers met 4-1 van AA Gent. Daarbij speelden verschillende Bruggelingen zich opnieuw in de kijker.

Voor de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' namen ongetwijfeld weer de nodige buitenlandse scouts plaats in de tribunes. Met name verschillende spelers van Club Brugge kunnen immers rekenen op de nodige interesse vanuit de Europese topcompetities. En een aantal van hun maakten donderdag opnieuw indruk.

Maxim De Cuyper maakte bijvoorbeeld niet zo'n goede beurt bij de tegengoal, maar maakte dat ruimschoots goed met zijn offensieve impulsen. Christos Tzolis krikte zijn indrukwekkende statistieken op met twee goals en een assist. Ardon Jashari heerste op zijn beurt andermaal op het Brugse middenveld.

LEES OOK: Patrick Goots voorspelt: droomscenario Antwerp in 2026?

Ordoñez heerst in defensie

Daarnaast sprong ook de prestatie van Joel Ordoñez opnieuw in het oog. Aan de zijde van Brandon Mechele is de Ecuadoraan dit seizoen uitgegroeid tot een absolute steunpilaar in de Brugse defensie. En die reputatie deed hij donderdag weer alle eer aan met een nagenoeg vlekkeloze prestatie tegen AA Gent.

Bij Het Laatste Nieuws zag men bijvoorbeeld hoe Dante Vanzeir bijna een volledige match werd 'opgepeuzeld' door Ordoñez. "Niets op aan te merken - won vrijwel elk duel. Beleefde een rustige middag, al had hij dat aan zichzelf te danken", verklaart men zijn beoordeling van 7 op 10.

Zomerse toptransfer

Bij Het Nieuwsblad doet men daar zelfs nog een puntje bovenop. Volgens de krant is een zomerse toptransfer van de Ecuadoraanse verdediger stilaan onvermijdelijk geworden. "Won zowat elk duel en doet dat eigenlijk week na week. Hij is simpelweg te goed voor de Jupiler Pro League. Twijfelt er nog iemand aan dat een topclub hem deze zomer komt halen?", klinkt het. Afwachten dus welke club straks voor hem zal doordrukken en hoeveel Club Brugge daar aan zal overhouden.

Ordoñez is momenteel de beste verdediger op de Belgische velden ...

Meest recent

Conte geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

Napoli sloot 2025 af met een zege tegen Cremonese. Dat gebeurde zonder Romelu Lukaku en Kevin De ...

4
4
'Antwerp vreest: Kerk lokt lucratieve interesse'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

37
37
'Duranville en Bongonda mogen hopen op knaltransfer'

De transfermarkt opent volgende week weer zijn deuren. Voor heel wat spelers een belangrijke ...

31
31
Vanhaezebrouck: "De beste zomertransfer van Anderlecht"

RSC Anderlecht is bezig aan een matig seizoen. De druk op Olivier Renard en Besnik Hasi neemt ...

159
159
'La Louvière haalt oude bekende van RSCA als sportieve baas'

Bij La Louvière zagen ze sportief directeur David Verwilghen naar RSC Anderlecht vertrekken, ...

40
40
'Vertrek Verschaeren krijgt vorm: onderhandelingen op komst'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de wintermercato gericht versterken, maar zal dan eerst ...

251
251
Dessers zet deur open voor deze Jupiler Pro League-club

Cyriel Dessers zit met Nigeria momenteel op de Afrika Cup. De aanvaller speelt in clubverband voor ...

129
129
'Club krijgt cruciaal Onyedika-nieuws: transfersom gemeld'

Raphael Onyedika vertoeft momenteel op de Africa Cup, waar hij tot dusver niet van de bank kwam bij ...

210
210
Gouden Schoen: Philippe Albert zet verrassende naam op één

Binnen een tweetal weken hervat het Belgische voetbalseizoen alweer met de kwartfinales van de Croky ...

470
470
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

204
204
'Barça schiet in actie: transferdeal met Man City'

FC Barcelona kan terugblikken op een meer dan degelijke eerste helft van het seizoen. Desondanks ...

75
75
'Donderslag bij Duivels: grote verandering in hiërarchie'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar 2026. Komende zomer willen ze immers zover ...

225
225
'Club Brugge plant winterknaller: powerhouse van 10M'

Club Brugge wil deze winter iets doen waar de fans van wakker schieten. Alleen: de 10 ...

260
260
'Topcontract ligt klaar: Kompany in de wolken na actie. Bayern'

Vincent Kompany en zijn manschappen bij Bayern München genieten momenteel van een welverdiende ...

143
143
Meteen opdoffer Hayen bij Genk: "Zo zag ik hem nog nooit"

Nicky Hayen zal zijn handen tijdens de winterstop meer dan vol hebben. Op privévlak moet hij ...

371
371
Analisten maken balans op: grote titelvoorspelling voor 2026

De ploegen uit de Jupiler Pro League zijn begonnen aan hun winterslaap van een drietal weken. ...

461
461
Albert stelt enorm pijnpunt vast bij Anderlecht

Anderlecht is de winterstop ingegaan met een stevige kater. Het liet zich vrijdag in eigen stadion ...

171
171
Probleempositie Club: "Daar moeten ze deze winter ingrijpen"

Met een spectaculaire zege in Genk sloot Club Brugge zijn jaar toch met een goed gevoel af. Het ...

297
297
Chaos op Africa Cup: Broos haalt keihard uit

De groepsfase van de Africa Cup is intussen twee speeldagen ver en de Belgische bondscoaches op het ...

104
104
De Ketelaere baalt dubbel na nederlaag tegen Inter

Atalanta heeft zijn 2025 afgesloten met een nieuwe tegenvaller. De club uit Bergamo kent een ...

33
33
'Anderlecht komt te laat en grijpt naast toptalent'

Anderlecht zal in januari zonder twijfel de transfermarkt optrekken. Paars-Wit heeft op enkele ...

311
311
Club greep naast revelatie: "Het was jammer"

Club Brugge wist de voorbije jaren enkele zeer geslaagde transfers te doen. Ze grepen in enkele ...

280
280
'Club loopt miljoenen mis: transferstrijd helemaal los'

Club Brugge zette de voorbije jaren grote stappen, maar het blijft voor Blauw-Zwart moeilijk om zijn ...

556
556
'Westerlo neemt alweer afscheid van zomeraanwinst'

Westerlo sloot 2025 dan wel af met een nederlaag tegen AA Gent, maar de Kemphanen kunnen toch ...

35
35
Vanhaezebrouck voorspelt nog 2 veranderingen in top zes

De Jupiler Pro League is zijn winterstop ingegaan. De reguliere competitie is intussen ook al twee ...

880
880

Meer sportnieuws