"Te goed voor JPL" - miljoenentransfer Club onvermijdelijk

door

In afwachting van de clash tussen Union SG en KRC Genk, heeft Club Brugge beslag gelegd op de koppositie in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart won donderdagnamiddag immers met 4-1 van AA Gent. Daarbij speelden verschillende Bruggelingen zich opnieuw in de kijker.

Voor de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' namen ongetwijfeld weer de nodige buitenlandse scouts plaats in de tribunes. Met name verschillende spelers van Club Brugge kunnen immers rekenen op de nodige interesse vanuit de Europese topcompetities. En een aantal van hun maakten donderdag opnieuw indruk.

Maxim De Cuyper maakte bijvoorbeeld niet zo'n goede beurt bij de tegengoal, maar maakte dat ruimschoots goed met zijn offensieve impulsen. Christos Tzolis krikte zijn indrukwekkende statistieken op met twee goals en een assist. Ardon Jashari heerste op zijn beurt andermaal op het Brugse middenveld.

LEES OOK: 'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Ordoñez heerst in defensie

Daarnaast sprong ook de prestatie van Joel Ordoñez opnieuw in het oog. Aan de zijde van Brandon Mechele is de Ecuadoraan dit seizoen uitgegroeid tot een absolute steunpilaar in de Brugse defensie. En die reputatie deed hij donderdag weer alle eer aan met een nagenoeg vlekkeloze prestatie tegen AA Gent.

Bij Het Laatste Nieuws zag men bijvoorbeeld hoe Dante Vanzeir bijna een volledige match werd 'opgepeuzeld' door Ordoñez. "Niets op aan te merken - won vrijwel elk duel. Beleefde een rustige middag, al had hij dat aan zichzelf te danken", verklaart men zijn beoordeling van 7 op 10.

Zomerse toptransfer

Bij Het Nieuwsblad doet men daar zelfs nog een puntje bovenop. Volgens de krant is een zomerse toptransfer van de Ecuadoraanse verdediger stilaan onvermijdelijk geworden. "Won zowat elk duel en doet dat eigenlijk week na week. Hij is simpelweg te goed voor de Jupiler Pro League. Twijfelt er nog iemand aan dat een topclub hem deze zomer komt halen?", klinkt het. Afwachten dus welke club straks voor hem zal doordrukken en hoeveel Club Brugge daar aan zal overhouden.

Ordoñez is momenteel de beste verdediger op de Belgische velden ...

Meest recent

Club Brugge bereidt megadeal voor: "In de zomer..."

Club Brugge gaat in 2026 sowieso een aantal smaakmakers verliezen. Joel Ordonez en Christos Tzolis ...

52
52
Bayat over RSCA-gerucht: "Renard was ook compleet verrast"

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking, maar moet eerst de kern afslanken. Er doken al heel wat ...

62
62
‘Anderlecht slaat toe: JPL-toptransfer hangt in de lucht’

Anderlecht kijkt al vooruit, ook in het doel. Colin Coosemans doet het uitstekend, maar paars-wit ...

265
265
Volgende vertrekker bij AA Gent: "Er met hoofd niet meer bij"

Bij AA Gent moet er zoals bij de meeste clubs, zeker door de DAZN-saga, eerst verkocht worden ...

138
138
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Royal Antwerp FC mikken al een hele tijd meer en meer op de eigen jeugd. De Great Old heeft een ...

45
45
'Tielemans ontvangt bijzonder straf transfervoorstel'

Youri Tielemans is bezig aan een goed seizoen bij Aston Villa. De club gaat voluit voor een stunt en ...

136
136
Dennis (ex-Club) duikt plots op bij deze verrassende club

Emmanuel Dennis leek op weg naar een heel mooie carrière, maar de Nigeriaanse aanvaller kent ...

92
92
Cercle Brugge strikt volgende buitenlandse parel

Cercle Brugge haalt wel vaker jong talent naar Brugge. De Bruggelingen gaan met Alan Minda zo een ...

86
86
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

140
140
'Hasi houdt adem in: sterkhouders weg bij Anderlecht?'

Mads Kikkenborg mag pas weg wanneer RSC Anderlecht een nieuwe doelman te pakken heeft, maar voor het ...

393
393
'Furo zorgt voor plottwist van jewelste bij Club Brugge'

Als een donderslag bij heldere hemel staat Club Brugge op het punt om afscheid te nemen van Kaye ...

584
584
“Van alle kanten komen ze”: Van Gucht doet boekje open

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

318
318
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

176
176
Witte rook bij AA Gent: Gandelman laat kassa rinkelen

Eerder geraakte reeds bekend dat AA Gent op het punt stond om afscheid te nemen van Omri Gandelman, ...

140
140
'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

Club Brugge dacht om in januari iedereen aan boord te houden, maar één goudhaantje ...

504
504
‘KAA Gent, Standard en STVV strijden om knaltransfer’

De wintermercato is officieel geopend en soms kijken de Belgische elkaar recht in de ogen. Dat is ...

477
477
‘Weer naar de top? Europese grootmacht wil Carrasco’

Yannick Carrasco was jarenlang actief op het allerhoogste niveau in Europa bij clubs zoals ...

132
132
Saintfiet haalt stevig uit naar Belgische clubs

Tom Saintfiet is momenteel actief als bondscoach van Mali op de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer ...

143
143
‘Standard draait kar volledig in transferdossier’

Standard Luik wil de selectie voor de tweede seizoenshelft versterken. De Rouches zijn ambitieus, ...

136
136
‘KV Mechelen wil wéér shoppen in eigen land’

De Belgische clubs zijn volop de wintermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Ook KV ...

131
131
Genk verliest spektakelstuk, KAA Gent wint zakelijk

De Belgische clubs zijn op winterstage ter voorbereiding van de tweede seizoenshelft na de break. ...

220
220
'Club Brugge trekt streep door transferdeal'

Bij Club Brugge maakten ze er de voorbije weken geen geheim van dat ze zich tijdens deze ...

540
540
KV Mechelen wrijft zich in handen met extra offensieve troef

KV Mechelen was één van de revelaties van de eerste seizoenshelft in de Jupiler Pro ...

275
275
'Club wil Union en co aftroeven voor JPL-goudhaantje'

Club Brugge zoekt dezer dagen in de zoektocht naar versterking doorgaans zijn heil in het ...

424
424
'Rode Duivels krijgen grote opsteker voor WK'

Voor de Rode Duivels is het al aftellen naar juni, wanneer ze hun beste beentje kunnen voorzetten op ...

228
228

Meer sportnieuws