Milicevic pareert vernietigende aanval Vanhaezebrouck

257
Milicevic pareert vernietigende aanval Vanhaezebrouck

AA Gent werkt donderdagnamiddag de loodzware verplaatsing naar Club Brugge af. Daags voordien sprak Danijel Milicevic de pers toe. De trainer moest daarbij één van zijn spelers verdedigen na een uithaal van zijn voormalige leermeester Hein Vanhaezebrouck.

Voor de Buffalo's is hun eerste deelname aan Play-Off I sinds 2019 voorlopig een ware lijdensweg. De Buffalo's wisten weliswaar met de nodige meeval te winnen op Antwerp, voorts verloren ze al hun duels in de nacompetitie. Na zes speeldagen incasseerden ze al 18 doelpunten, zelf scoorden ze nog maar één keertje.

LEES OOK: Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Vanhaezebrouck messcherp

Hierdoor is Gent teruggezakt naar de laatste plaats in het klassement en staat Europees voetbal op de tocht. Die mindere prestaties zijn deels te wijten aan een gebrek aan kwaliteit in de selectie, maar ook aan het feit dat bepaalde spelers niet hun gewenste niveau halen. Winteraanwinst Dante Vanzeir bijvoorbeeld.

De pocktetspits begon voortvarend aan zijn Gentse avontuur, maar laat het voorlopig helemaal afweten in de Play-Offs. Hein Vanhaezebrouck, momenteel aan de slag als analist, toonde zich dan ook messcherp. In zijn wekelijkse analyse bij de krant 'Het Nieuwsblad' maakte de ex-coach brandhout van Vanzeir.

Milicevic in de bres

Op zijn persbabbel van woensdag werd Milicevic gepolst naar die uithaal van zijn oud-leermeester. "De kritiek van Hein? Ik heb het nog niet gelezen, maar zal mijn spelers altijd verdedigen. Wij moeten de rangen sluiten en ons focussen wat er op het veld gebeurt. Kritiek zal er nu eenmaal altijd zijn", werd de Gentse trainer geciteerd bij Het Laatste Nieuws.

Milicevic nam het verder ook nog op voor Vanzeir, die volgens hem stappen in de goede richting zet. "Volgens mij is Dante al belangrijk geweest voor ons. Hij is ook een leider. Het duel in Anderlecht liet ik hem rusten en vorige zondag thuis tegen Anderlecht vond ik hem goed. Hij oogde frisser."

Vanzeir gaat alsnog zijn draai helemaal vinden ...

Meest recent

Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

7
7
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

86
86
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

143
143
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

30
30
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

62
62
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

66
66
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

161
161
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

66
66
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

211
211
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

290
290
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

42
42
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

386
386
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

300
300
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

107
107
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

183
183
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

25
25
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

74
74
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

48
48
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

113
113
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

109
109
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

40
40
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

17
17
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

18
18
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

33
33
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

524
524

Meer sportnieuws