Milicevic pareert vernietigende aanval Vanhaezebrouck

door
Milicevic pareert vernietigende aanval Vanhaezebrouck

AA Gent werkt donderdagnamiddag de loodzware verplaatsing naar Club Brugge af. Daags voordien sprak Danijel Milicevic de pers toe. De trainer moest daarbij één van zijn spelers verdedigen na een uithaal van zijn voormalige leermeester Hein Vanhaezebrouck.

Voor de Buffalo's is hun eerste deelname aan Play-Off I sinds 2019 voorlopig een ware lijdensweg. De Buffalo's wisten weliswaar met de nodige meeval te winnen op Antwerp, voorts verloren ze al hun duels in de nacompetitie. Na zes speeldagen incasseerden ze al 18 doelpunten, zelf scoorden ze nog maar één keertje.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht beslist over spits, fiasco Club’

Vanhaezebrouck messcherp

Hierdoor is Gent teruggezakt naar de laatste plaats in het klassement en staat Europees voetbal op de tocht. Die mindere prestaties zijn deels te wijten aan een gebrek aan kwaliteit in de selectie, maar ook aan het feit dat bepaalde spelers niet hun gewenste niveau halen. Winteraanwinst Dante Vanzeir bijvoorbeeld.

De pocktetspits begon voortvarend aan zijn Gentse avontuur, maar laat het voorlopig helemaal afweten in de Play-Offs. Hein Vanhaezebrouck, momenteel aan de slag als analist, toonde zich dan ook messcherp. In zijn wekelijkse analyse bij de krant 'Het Nieuwsblad' maakte de ex-coach brandhout van Vanzeir.

Milicevic in de bres

Op zijn persbabbel van woensdag werd Milicevic gepolst naar die uithaal van zijn oud-leermeester. "De kritiek van Hein? Ik heb het nog niet gelezen, maar zal mijn spelers altijd verdedigen. Wij moeten de rangen sluiten en ons focussen wat er op het veld gebeurt. Kritiek zal er nu eenmaal altijd zijn", werd de Gentse trainer geciteerd bij Het Laatste Nieuws.

Milicevic nam het verder ook nog op voor Vanzeir, die volgens hem stappen in de goede richting zet. "Volgens mij is Dante al belangrijk geweest voor ons. Hij is ook een leider. Het duel in Anderlecht liet ik hem rusten en vorige zondag thuis tegen Anderlecht vond ik hem goed. Hij oogde frisser."

Vanzeir gaat alsnog zijn draai helemaal vinden ...

Meest recent

WK-selectie Rode Duivels: enorme verrassing op tafel

Het kalenderjaar 2026 is aangebroken, het aftellen naar het wereldkampioenschap is nu ook echt ...

13
13
‘Club Brugge davert: ‘GO’ voor 10M-winterdeal’

Bij Club Brugge ligt een duur winterdossier klaar. Geen glamour, geen grote naam, wel een stevige ...

76
76
'City heeft beet: 75 miljoen voor eerste bom van 2026'

In de Engelse Premier League wil Manchester City woensdagavond tegen Brighton and Hove Albion zijn ...

20
20
Nieuwe wending: toch géén Gouden Schoen voor Club Brugge?

Komende zondag wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. De voorbije dagen werd vooral Club ...

135
135
'Pech voor Hayen: sterkhouder sowieso weg bij Genk'

Ook KRC Genk is gearriveerd op Spaanse bodem om een winterstage af te werken. Maar de kans is groot ...

78
78
Hazard doet Anderlecht schrikken: vertrek in de maak?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Paars-Wit wil zich immers ...

181
181
'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

235
235
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

284
284
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

136
136
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

71
71
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

263
263
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

91
91
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

516
516
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

173
173
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

205
205
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

61
61
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

125
125
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

126
126
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

128
128
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

103
103
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

42
42
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

214
214
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

367
367
'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Club Brugge vertoeft momenteel op winterstage in Marbella, waar Ivan Leko de basis moet leggen voor ...

589
589
'AA Gent doet gouden zaken: miscast laat kassa rinkelen'

AA Gent bereikte dinsdag een akkoord met Cercle Brugge omtrent Dante Vanzeir, die mét ...

535
535

Meer sportnieuws