Milicevic pareert vernietigende aanval Vanhaezebrouck

257 stemmen
Milicevic pareert vernietigende aanval Vanhaezebrouck

AA Gent werkt donderdagnamiddag de loodzware verplaatsing naar Club Brugge af. Daags voordien sprak Danijel Milicevic de pers toe. De trainer moest daarbij één van zijn spelers verdedigen na een uithaal van zijn voormalige leermeester Hein Vanhaezebrouck.

Voor de Buffalo's is hun eerste deelname aan Play-Off I sinds 2019 voorlopig een ware lijdensweg. De Buffalo's wisten weliswaar met de nodige meeval te winnen op Antwerp, voorts verloren ze al hun duels in de nacompetitie. Na zes speeldagen incasseerden ze al 18 doelpunten, zelf scoorden ze nog maar één keertje.

LEES OOK: ‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

Vanhaezebrouck messcherp

Hierdoor is Gent teruggezakt naar de laatste plaats in het klassement en staat Europees voetbal op de tocht. Die mindere prestaties zijn deels te wijten aan een gebrek aan kwaliteit in de selectie, maar ook aan het feit dat bepaalde spelers niet hun gewenste niveau halen. Winteraanwinst Dante Vanzeir bijvoorbeeld.

De pocktetspits begon voortvarend aan zijn Gentse avontuur, maar laat het voorlopig helemaal afweten in de Play-Offs. Hein Vanhaezebrouck, momenteel aan de slag als analist, toonde zich dan ook messcherp. In zijn wekelijkse analyse bij de krant 'Het Nieuwsblad' maakte de ex-coach brandhout van Vanzeir.

Milicevic in de bres

Op zijn persbabbel van woensdag werd Milicevic gepolst naar die uithaal van zijn oud-leermeester. "De kritiek van Hein? Ik heb het nog niet gelezen, maar zal mijn spelers altijd verdedigen. Wij moeten de rangen sluiten en ons focussen wat er op het veld gebeurt. Kritiek zal er nu eenmaal altijd zijn", werd de Gentse trainer geciteerd bij Het Laatste Nieuws.

Milicevic nam het verder ook nog op voor Vanzeir, die volgens hem stappen in de goede richting zet. "Volgens mij is Dante al belangrijk geweest voor ons. Hij is ook een leider. Het duel in Anderlecht liet ik hem rusten en vorige zondag thuis tegen Anderlecht vond ik hem goed. Hij oogde frisser."

Vanzeir gaat alsnog zijn draai helemaal vinden ...

Meest recent

'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

10
10
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

62
62
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

189
189
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

139
139
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

348
348
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

278
278
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

342
342
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

303
303
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

127
127
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

120
120
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

49
49
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

139
139
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

347
347
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

543
543
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

91
91
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

329
329
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

456
456
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

433
433
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

379
379
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

320
320
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

278
278
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

552
552
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

334
334
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

330
330
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

337
337

Meer sportnieuws