Milicevic pareert vernietigende aanval Vanhaezebrouck

257 stemmen
Milicevic pareert vernietigende aanval Vanhaezebrouck

AA Gent werkt donderdagnamiddag de loodzware verplaatsing naar Club Brugge af. Daags voordien sprak Danijel Milicevic de pers toe. De trainer moest daarbij één van zijn spelers verdedigen na een uithaal van zijn voormalige leermeester Hein Vanhaezebrouck.

Voor de Buffalo's is hun eerste deelname aan Play-Off I sinds 2019 voorlopig een ware lijdensweg. De Buffalo's wisten weliswaar met de nodige meeval te winnen op Antwerp, voorts verloren ze al hun duels in de nacompetitie. Na zes speeldagen incasseerden ze al 18 doelpunten, zelf scoorden ze nog maar één keertje.

LEES OOK: Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

Vanhaezebrouck messcherp

Hierdoor is Gent teruggezakt naar de laatste plaats in het klassement en staat Europees voetbal op de tocht. Die mindere prestaties zijn deels te wijten aan een gebrek aan kwaliteit in de selectie, maar ook aan het feit dat bepaalde spelers niet hun gewenste niveau halen. Winteraanwinst Dante Vanzeir bijvoorbeeld.

De pocktetspits begon voortvarend aan zijn Gentse avontuur, maar laat het voorlopig helemaal afweten in de Play-Offs. Hein Vanhaezebrouck, momenteel aan de slag als analist, toonde zich dan ook messcherp. In zijn wekelijkse analyse bij de krant 'Het Nieuwsblad' maakte de ex-coach brandhout van Vanzeir.

Milicevic in de bres

Op zijn persbabbel van woensdag werd Milicevic gepolst naar die uithaal van zijn oud-leermeester. "De kritiek van Hein? Ik heb het nog niet gelezen, maar zal mijn spelers altijd verdedigen. Wij moeten de rangen sluiten en ons focussen wat er op het veld gebeurt. Kritiek zal er nu eenmaal altijd zijn", werd de Gentse trainer geciteerd bij Het Laatste Nieuws.

Milicevic nam het verder ook nog op voor Vanzeir, die volgens hem stappen in de goede richting zet. "Volgens mij is Dante al belangrijk geweest voor ons. Hij is ook een leider. Het duel in Anderlecht liet ik hem rusten en vorige zondag thuis tegen Anderlecht vond ik hem goed. Hij oogde frisser."

Vanzeir gaat alsnog zijn draai helemaal vinden ...

Meest recent

Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

5
5
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

8
8
'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

45
45
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

33
33
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

236
236
Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

455
455
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

268
268
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

273
273
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

256
256
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

34
34
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

215
215
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

24
24
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

227
227
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

33
33
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

36
36
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

82
82
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

134
134
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

189
189
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

865
865
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

185
185
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

232
232
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

223
223
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

214
214
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

305
305
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

55
55

Meer sportnieuws