Fink wisselt twee keer, Antwerp vindt vervanger Janssen

door
Fink wisselt twee keer, Antwerp vindt vervanger Janssen

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs kwijt gespeeld, maar de titel is zeker nog niet gaan vliegen. Al zal er zondagnamiddag dan wel gewonnen moeten worden op eigen veld van Antwerp FC. Ref Jan Boterberg fluit het duel in de Cegeka Arena om 16u op gang.

Genk had de reguliere competitie gewonnen en begon met 6 op 6 aan de PO's. Maar daarna verloor het achtereenvolgens van directe concurrenten Union SG en Club Brugge. Woensdag bleef het dan weer op 1-1 steken tegen Antwerp. Hierdoor zakte Racing weg naar de derde plaats. De verschillen in het klassment zijn evenwel beperkt. Bij een thuiszege tegen de Great Old, kan de situatie er weer helemaal anders uitzien.

Om die opdracht tot een goed einde te brengen, kiest coach Fink in zijn basiself grotendeels voor dezelfde namen als afgelopen woensdag. De Duitser voert wel twee verwachte wissels door. Zo komt Karetsas weer in de ploeg als spelmaker. Het is Hrosovsky die plaats moet ruimen voor het goudhaantje. Daarnaast neemt Bangoura de plek van Sattlberger in.

LEES OOK: Antwerp’s droom stort abrupt in na belabberde avond

Janssen in lappenmand

Antwerp begon op zijn beurt met drie nederlagen aan de nacompetitie. Vervolgens pakte het echter belangrijke punten tegen Anderlecht en Genk. Om echt weer voor de vierde plaats mee te doen, heeft RAFC echter dringend aan een nieuwe zege. De laatste dateert immers alweer van half februari. Een stunt in Genk is dan ook erg welgekomen.

Coach Ulderink kan daarvoor echter niet op Janssen rekenen. De spits viel zaterdag uit op training en zijn seizoen zit erop. Hierdoor mag Bayo opdraven als diepste man. Daarnaast keert Deman terug in de ploeg, waardoor Riedewald op de bank plaatsneemt. De kapiteinsband is overigens voorzien voor Odoi.

Wie wint?

Meest recent

Hommeles bij KV Mechelen: “Hartig woordje gesproken"

KV Mechelen zit nog steeds in de top 6, maar de kansloze nederlaag tegen KAA Gent kwam hard aan. ...

10
10
Groot De Cat-probleem bij Anderlecht: record in gevaar

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd een absolute smaakmaker bij RSC Anderlecht. De middenvelder ...

63
63
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot De Cat en Tresoldi, Rode Duivels gewild

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

83
83
Thorsten Fink onthult waarom hij Anderlecht afwimpelde

RSC Anderlecht is na het ontslag van Besnik Hasi nog op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer, maar ...

129
129
Cercle Brugge rondt deal af: “Belangrijk onderdeel”

Cercle Brugge heeft op de officiële kanalen een contractverlenging bekendgemaakt. Terwijl ...

45
45
‘Textor zet verkoop RWDM in gang: zwarte lijst bekend’

RWDM Brussels zit weer in de hoek waar de klappen vallen. De Belgische traditieclub ging in het ...

65
65
Mourinho weer in rel verzeild geraakt: “Een verrader!”

Afgelopen speeldag werd de Portugese topper tussen FC Porto en Benfica afgewerkt. Voor José ...

43
43
Knaltransfer Degreef? Anderlecht-revelatie is duidelijk

Tristan Degreef begint zijn draai te vinden onder Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. Ook in de ...

345
345
’Schokkend: exact loon Lionel Messi onthuld’

Lionel Messi is op 38-jarige leeftijd nog steeds een wereldster. Ook in de Verenigde Staten ...

95
95
Eden Hazard: "Hij zou ideale bondscoach Rode Duivels zijn"

Met Rudi Garcia zitten de Rode Duivels momenteel aan hun derde buitenlandse bondscoach op rij. ...

226
226
Monstertransfer Nathan De Cat: "Nog straffer dan Jashari"

Nathan De Cat blijft dit seizoen hoge toppen scheren bij RSC Anderlecht. De Brusselaars kunnen ...

480
480
Zulte Waregem zet Vandenbroeck buiten: nieuwe details bekend

Met nog amper twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie, werd alsnog een trainerswissel ...

373
373
'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

90
90
Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

233
233
Dilemma Garcia: plots twéé topkandidaten voor één WK-ticket

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

156
156
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

278
278
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

325
325
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

310
310
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

340
340
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

202
202
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

141
141
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

213
213
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

751
751
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

325
325
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

133
133

Meer sportnieuws