Fink wisselt twee keer, Antwerp vindt vervanger Janssen

117 stemmen
Fink wisselt twee keer, Antwerp vindt vervanger Janssen

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs kwijt gespeeld, maar de titel is zeker nog niet gaan vliegen. Al zal er zondagnamiddag dan wel gewonnen moeten worden op eigen veld van Antwerp FC. Ref Jan Boterberg fluit het duel in de Cegeka Arena om 16u op gang.

Genk had de reguliere competitie gewonnen en begon met 6 op 6 aan de PO's. Maar daarna verloor het achtereenvolgens van directe concurrenten Union SG en Club Brugge. Woensdag bleef het dan weer op 1-1 steken tegen Antwerp. Hierdoor zakte Racing weg naar de derde plaats. De verschillen in het klassment zijn evenwel beperkt. Bij een thuiszege tegen de Great Old, kan de situatie er weer helemaal anders uitzien.

Om die opdracht tot een goed einde te brengen, kiest coach Fink in zijn basiself grotendeels voor dezelfde namen als afgelopen woensdag. De Duitser voert wel twee verwachte wissels door. Zo komt Karetsas weer in de ploeg als spelmaker. Het is Hrosovsky die plaats moet ruimen voor het goudhaantje. Daarnaast neemt Bangoura de plek van Sattlberger in.

LEES OOK: 'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Janssen in lappenmand

Antwerp begon op zijn beurt met drie nederlagen aan de nacompetitie. Vervolgens pakte het echter belangrijke punten tegen Anderlecht en Genk. Om echt weer voor de vierde plaats mee te doen, heeft RAFC echter dringend aan een nieuwe zege. De laatste dateert immers alweer van half februari. Een stunt in Genk is dan ook erg welgekomen.

Coach Ulderink kan daarvoor echter niet op Janssen rekenen. De spits viel zaterdag uit op training en zijn seizoen zit erop. Hierdoor mag Bayo opdraven als diepste man. Daarnaast keert Deman terug in de ploeg, waardoor Riedewald op de bank plaatsneemt. De kapiteinsband is overigens voorzien voor Odoi.

Wie wint?

Meest recent

'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

0
0
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

60
60
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

30
30
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

30
30
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

270
270
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

33
33
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

210
210
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

568
568
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

354
354
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

114
114
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

910
910
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

169
169
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

68
68
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

571
571
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

209
209
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

461
461
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

225
225
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

262
262
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1153
1153
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

602
602
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

326
326
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

287
287
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

148
148
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

166
166
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

658
658

Meer sportnieuws